Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
pocokhero

2018. október 7.

Nagyon szeretem őket,jól pigmentáltak,tartósak,jól felvihetőek és szépek a színeik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

mscintia

2018. október 2.

Talán kevés olyan megosztó személy van a YouTube világában, mint Jeffree Star, azonban kétség sem fér hozzá, hogy nagyon ért a makeupokhoz. Fontos lenne elvonatkoztatni a termékeit az ő személyétől, amit csinál, az forradalmian új, és én nagyon tisztelem ezért, hogy nem horror áron kínálja a márkája termékeit, így mindenki hozzáférhet, ha azt nézzük a drogériás rúzsok között is van olyan, ami 5000ft-ba kerül, a minősége meg sem közelítő a JSC Velour Liquid Lipstick-eit. Anna Nicole narancsospirosas (rajtam inkább piros!) árnyalatban van meg, nagyon gyorsan szárad, és sokáig fent marad. Külön kiemelendő, hogy a rúzsok nagy része illatmentes, ez számomra azért jó hír, mert hiába is imádom pl. a Lime Crime Plushies-ait, az illatuktól elfog a hányinger. :D Az ivást és evést javarészt bírja, 5 óránként érdemes újrakenni, ha hosszú napot tervezünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Massacre

2018. augusztus 27.

Leo árnyalatban rendeltem meg végül, mivel vágytam már egy szép barna matt színre. Hát kétségtelenül barna és matt, viszont nem 100% hogy minden nap viselném ezt a színt, viszont egy szép meleg tónusú sminket remekül kiegészít. Nekem elég tartós is, én szájceruzával használom mert anélkül borzalmasan nézett ki, de így, hogy egy enyhén világosabb kontúrt satírozok alá és a rúzst pedig arra használom hogy főleg középre tegyem fel és ilyen "gradient" effektet érjek el :D Erre bevált, viszont ha sietek akkor erre nincs időm. Nem tudom fogok-e még más színt venni, kíváncsi lennék azért, csak sajnos nehéz beszerezni. Mindenesetre, 5 csillagot adok mert én bírom Jeffree-t, rajtam egész jónak is bizonyult ez a formula is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

_zsulu_

2018. augusztus 21.

Hasonlóak az élményeim az előttemszólóhoz. Nem költök sokat rúzsra, nincs is hatalmas gyűjteményem, de mostanában igényem lett egy-ké megbízható színű/minőségű/tartósságú rúzsra amit mindig bevethetek. Hosszas swatch elemzés és vacillálás után rendeltem meg a Christmas Cookie és a Thick as thieves árnyalatokat. Az előbbi egy világosabb nude szín, de nem hullasápadt, nem túl rózsaszín, viszont mégsem állt jól (szerintem el kell fogadnom lassan,hogy a világos rúzsok annak ellenére sem nekem valók, hogy hullasápadt vagyok :) ), de nagyobb bajom a formulával volt, vékonyan nem fedett és csíkos volt, vastagabban berepedt, csúnya volt és nagyon húzta a számat, el is adtam. Utóbbi egy narancsosba hajló téglaszín, nagyon szép szín, ezt megtartottam, a formula ugya jobb mint a világos színé de nem tökéletes, nem szárad le teljesen mégha vékonyan kenem is, kicsit ragad és sajnos nem annyira tartós mint reméltem. Kíméletes nassolás és palackból vízivás is pár óra alatt kikezdte, amikor újrakenem kicsit éget (?).
Összességében jószívű hármast kap, mert lehet, hogy én lőttem mellé (bár nem szabadna minőségben ekkora szórásnak lennie), viszot az 1200 forintos Lovely folyékony rúzsaim mind jobban muzsikálnak, szóval nekem nem éri meg az árát. Sajnálom, mert nagy reményem volt benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

pindurmau

2018. augusztus 5.

Nem akarom ennyire lehúzni szegényt. Kíváncsi voltam , valóban ilyen szuper-e, a Sagittarius árnyalatot szereztem be és sajnos nekem nem vált be. Nem kellemes viselni, húzza az ajkam, az illata sem a legjobb. Nem rossz, de ennél többet vártam. A tartóssága nekem bizonytalan az első olyan egész estés programra elvittem, ami hát szabadtéri volt, így tudtam, hogy nem nagyon fogom tudni majd a tükörben igazgatni a sminkem és gondoltam hajnalig bírni fogja, nos nem ..nem tudom mikor tűnt el a számról, de a fényképeket vissza nézve nem találtam olyat, ahol még "Sagittarius " volt az ajkam. -.- pedig talán egy-két pogácsa és nápolyi fogyott csak az ital mellett, semmi olajos.
Nem tudom, mit mondjak, a többi véleményre hivatkozva szívesen kipróbálnék más árnyalatot is, hátha az bevállik, de igazából annyira nem bízom benne, hogy újra a pénztárcámba nyúljak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

greta333

2018. július 7.

Nekem posh spice és androgyny színekben van meg. Tök szuper, hogy ennyi féle szín közül lehet választani, vannak extrémebb, sötétebb és nude színek is. Nekem nem tetszik magamon ez a 2 szín, az androgyny sokkal sötétebb, mint a swatchos képeken, a posh spice meg nem nekem való. Na de a formula az valami isteni. Tökéletesen mattra szárad, csókálló, nem szárít extrém módon és nekem nem adja ki a ráncokat a számon. Nagyon folyékony és vizes az állaga, emiatt nagyon könnyű a felvitele, de selymes textúrájúra szárad. A csomagolás nagyon tetszik, külön értékelem, hogy arra is figyeltek, hogy az applikátor visszacsavarásánál kattan egyet a végén (így biztosan zár). Az applikátora nekem nagyon bejön, könnyű vele dolgozni és pont annyi terméket vesz fel, amennyivel az egész ajkat ki lehet kenni. Egy húzásra tökéletesen fed, nagyon pigmentált. Plusz pont jár azért, hogy cruelty free és vegán. Szerintem az eltávolítás sem olyan nehéz, nekem még nedves babatörlő is leszedi. Nagyon jó minőségű és igényes termék. Mindenképpen ki szeretnék próbálni még más színeket is. Egyébként Beautybay-en is vannak Jeffree Star termékek, én is innen rendeltem. Bizonyos összeg felett pedig ingyenesen szállítanak Magyarországra és nincs vám se.
Update: Azóta eladtam a 2 színt és beszereztem 3 másikat, Celebrity Skint, Mannequint és Geminit.
Celebrity Skin nagyon jó nude, nem túl meleg és nem túl hideg tónusú, elég neutrális. Ezért tapasztalataim szerint majdnem minden sminkhez jól passzol. Tartós, szépen egyenletesen lehet applikálni, nem szárít extrém módon és az illata is finom.
Mannequin világosabb nude, nekem talán kicsit túl világos is és azt tapasztaltam, hogy az applikáció és a tartósság se olyan jó, mint a többi rúzsnál. Ettől függetlenül sokat szoktam használni, főleg Celebrity Skinnel együtt (celebrity skin alapnak, száj közepére kis mannequin, így optikailag nagyítja az ajkakat). Ez is illatos.
Gemini a legnagyobb kedvenc, imádom! Illatos, tartósság és applikáció itt a legjobb, gyönyörű színe van. Terrakottás árnyalat, de nem túl intenzív, inkább halvány, így simán elmegy nude kategóriába is. Még nekem is egy mindennapi rúzs, pedig én inkább a nude árnyalatokat szoktam előnyben részesíteni. Ajánlom mindnekinek!
Még legalább 6 árnyalattal szemezgetek, de annyi rúzsom van már, hogy nagyon nem kéne már többet vásárolni. De borzasztó nehéz ellenállni. Főleg a limitált kollekcióknál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Andzsella

2018. július 3.

@PastelGuppie Köszönöm szépen az ajánlásod, nem tudom benne vagy e a Jeffree Star Offical Hungary facebook csoportban, de megköszöntem ott is hogy ajánlottad, mert nagyon jó rúzsok (Giiiirl so pigmented ;) :D )
Jeffreenek külön köszönet, hogy gondol az európai vásárlóira :)
Unicorn Blood és a Dominatrix van meg Jeffreetől extrémebb rúzsok érdekeltek, mert ő abban nagyon szuper. Imádom mindkettőt, ha összekeveritek őket kijön a Huda Vixen árnyalat ;)
Az UB a theBalm Adoring dupeja és a Jeffree rúzs formulája eleve picit hasonló a theBalméhoz, mind2 nagyon szuper. A Dominatrix meg ugye a híres True Brown dupe-ja a legbarnább rúzs :)
Nem irritál, csodás a fedése, nem érződik kellemetlenül, hogy a szádon van :)
Az applikátor jó, tartós egyenletesen kopik, de nagyon minimálisan, a szájfényt magába olvasztja. Csókálló, kajaálló? Picit azért jön le, de nagyon minimálisan. Nem szárít.
Jeffree, Huda, Anastasia, theBalm... legjobb folyékony rúzsok :)

Update: Nyári kollekció: Metál fényűek: Fudge Pop (világos barna) és Thrist Trap (pinkes pezsgő színű). Sima: Cherry Wet (pinkes vörös a vörös dominál inkább).
Nagyon jók egyformán tartósak a TT-ból nekem nem kellett még egyszer kennem, hogy elérjem a kívánt hatást. De a legjobb nyári számomra így is a Watermelon Soda ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Jeffreenek külön köszönet, hogy gondol az európai vásárlóira :)
Nem irritál, csodás a fedése, nem érződik kellemetlenül, hogy a szádon van :)
Jeffree, Huda, Anastasia, theBalm... legjobb folyékony rúzsok :)

nixiangel

2018. június 19.

A legjobb folyékony rúzs, amit eddig próbáltam. Tartós, evés-ivást simán kibír. Unicorn blood és Redrum van meg egyenlőre, de még tervben van pár árnyalat. Emellett nagy előnye a márkának, hogy vegán termékeket gyárt. Ezért külön imádom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

MargitSchwarz

2018. április 23.

Megvettem belőle vagy nyolc színt. Eddig a kedvenc márkám. Ivást-evést, ha ügyesen csinálod, szinte teljesen kibírja, kivéve ha olajoshalat nyalogatsz ki a konzervdobozól, de ez annyira nem is életszerű. Picit szárít, de mivel rúzsmentes időszakban amúgy is folyamatosan carmexezem, ezért nem marad negatív hatása. Az üvege picinek tűnik, de csalóka, mert dundi, ezért valójában valami 5,4 ml, az egyáltalán nem kevés!
Simán venni fogok még több árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Simán venni fogok még több árnyalatot is.

r3gina

2018. április 7.

yeah baby. három darab is van a birtokomban, ami sokat elmond. :) egy bajom van: mind rémesen büdös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.