Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
anna22

2017. december 4.

Hosszas vágyakozás után a Black Friday alkalmából sikerült beszereznem az első rúzsocskámat. ♥__♥
Nude Beach-et választottam, kezdetnek jó lesz, gondoltam. :D Ez egy illatosított verzió, úgyhogy mellé kellett még egy másikat is választanom, hogy az EREDETI formulát is kipróbálhassam, de ez az idei nyári króm kollekcióból való, úgyhogy azt a véleményt oda írom. :)
NAGYON jó illata van, epres talán, de nem az a tipikus eperillat, ez valahogy krémesebb, teltebb illat. :3 Tetszik, viszont emiatt ugye nem teljesen ugyan az a formula, így ez kicsit ragadósabb, és talán nem olyan erős fedésű, azonban még így is kenterbeveri a "többit" (Nyilván van hasonló, esetleg jobb is, de a nagy átlagot), tehát teljesen fed, csak a többihez képest(A sima folyékony rúzsaihoz képest Jeffreenek) talán kicsit enyhébb. De ettől még remek, és szerintem tökéletesen fed. Meg persze majd megpróbálom a hűtőbe rakni, Jeffree szerint úgy ez is orvosolható. :D
A színe egy nagyon szép, de világos barackos, narancsos, nude, krémes, joghurtos szín, nekem tetszik. :)
Egyelőre minden előkészítés nélkül próbáltam csak ki, épp evés előtt. (Ugye olajos kaját nem bírja, ezért én egy kicsit olajosabb dologgal kezdtem. :D ) És bírta. Igaz, az olajosság miatt óvatosan ettem, de csak a legeslegbelseje jött le egy kicsit, azt pedig lenyaltam bőven, úgyhogy ez érthető, plusz nem is készítettem elő az ajkaim, hogy mélyvízbe dobhassam a cuccot. :D Szóval meg vagyok vele elégedve, akciósan főleg megéri, de amúgy is, európaiaknak a Beautybay-ről éri meg alapból, de ha néha akció van Jeffrenél, akkor azért érdemes utánaszámolni. (ÉS FIGYELNI, hogy BB-n euróban van az ár... :D )
Nekem ebben az időszakban is egy hét alatt itt voltak a csodácskák, úgyhogy mindennel meg vagyok elégedve és csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

x3Doma

2017. november 26.

Szerencsésnek mondhatom magam, ugyanis angliai életem során, volt lehetőségem jópár árnyalatot beszerezni ebből a rúzsból. A nagy kedvencek az Androgyny és Rose Matter nevet viselik.
A fedése egyszerűen tökéletes, nem szárítja úgy a szám, mint más folyékony rúzsok és elképesztően tartósak. Egyszer-kétszer kell őket újra felkennem, evés vagy ivás után. Nagyon könnyű az ajkakon, egy idő után el is felejtem, hogy van rajtam rúzs.
Pár óra elteltével azért érezhető, hogy kezd picit szárítani, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Pár óra elteltével azért érezhető, hogy kezd picit szárítani, de nem vészes.

eszterbarna

2017. október 14.

Én nem tudom megérteni a hype-ot ekörül. Valóban kényelmes a viselete, és pigmentált, de egyáltalán nem tartós. Nagyon gyorsan kopik, evést egyáltalán nem bír ki és pár óra múlva az állam is olyan lesz mindig, amikor rajtam van. Pedig tuti, hogy eredeti, mert Beautybayről rendeltem :( Minden más folyékony rúzsom tartósabb ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

dori1993

2017. október 13.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. I'm shook árnyalat van meg, gyönyörű korallos, kicsit sötétebb piros szín, egész nap fenn marad, alig kopik, és azt is szépen, egyenletesen teszi, nem morzsolódik, és nem szárít (!!) más matt rúzzsal (Colourpop Ultra Matte) ellentétben. Megéri beruházni rá!

UD: Azóta beszereztem még két árnyalatot (Calabasas és Hunty), és egyre nagyobb a szerelem, imádom ezt a folyékony rúzs formulát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Klaudia0212

2017. október 12.

Androgyny árnyalat boldog tulajdonosa vagyok! Ez az első rúzsom a márkától de biztos nem az utolsó! Maga a szín is gyönyörű!! A tartósságát semmilyen rúzshoz nem tudom hasonlítani, szó szerint egy egésznapot kibír, az aplikátorral tökéletesen lehet dolgozni!
A jelenlegi legjobb rúzsom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

A jelenlegi legjobb rúzsom!

kittior

2017. szeptember 28.

Ez alá biztosan nem kell kontúrozni! Nagyon pigmentált, extra tartós termék, az ecset is úgy van kialakítva, hogy minél könnyebb legyen a felvitel - még egy kicsit lehetne finomítani rajta ugyan, hogy a felső ajak kifestése se okozzon problémát. Full pigment, "full coverage, bitch".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

hpetra

2017. szeptember 22.

Nekem az Androgyny és az Unicorn Blood árnyalatok vannak meg.Mindkettő elég sötét tónusú,így azt hittem,hogy kétszer kell felkenni ezt a rúzst is,nehogy foltos legyen a végeredmény.Kellemesen csalódtam.:) Hamar szárad,egy rétegben is jól fed,és nem ragadnak össze az ajkaim,mint néhány drogériás matt rúzstól,illetve elég szép ideig fennt tud maradni az ajkakon.Bár én képek alapján azt hittem,hogy hosszabb a tubusa.Jeffree hivatalos oldaláról rendeltem meg őket,egy highlighterrel együtt,így pont fizetni kellett a vámot,aminek a lepapírozásával a Posta csigalassú,ez egy kicsit elvette tőle a kedvem az egésztől.Bár a rúzsról nem tudok rosszat mondani,mindenkinek ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

WednesdayAddams

2017. szeptember 19.

Három napja érkezett meg az első árnyalatom belőle, név szerint a Posh Spice. Azóta ebben is alszom nagyjából. :D A legjobb folyékony rúzsom, imádom a színét, az állagát, a tartósságát... Mindent. Egy húzás az ajkakon elég, tökéletes a pigmentáltság, az applikátor meg isteni, még én is gyönyörűen fel tudom vinni a terméket a remegős kezeimmel is. Egész nap tart, ha valami olajosat eszem akkor frissítem egyszer max. és ennyi. Nem szárítja az ajkaimat, szinte nem is érezni hogy van rajtuk valami.
Máris berendeltem még pár színt (Celebrity Skin, Unicorn Blood, Leo, Mannequin), szerintem ez mindent elmond. Egyébként én Beauty Bayről rendeltem, megbízható, korrekt oldal, eredeti termékek, ingyenes szállítás, szóval nagyon király. Az én csomagom 14 nap alatt ért ide, de a kézbesítő szerint a posta ült rajta ennyit, a csomag szerintem már 3-4 napon belül belföldön volt.

Update: azóta megérkezett hozzám a Celebrity Skin, a Leo, a Designer Blood és a Mannequin is. Mindegyiket hihetetlenül imádom, de legnagyobb kedvencem a két nude - Mannequin és Celebrity Skin - lett. Egyszerűen annyira el vannak találva, hogy az hihetetlen. Gyönyörű színek, mikor a Mannequint viselem naponta többször kérdezik meg, hogy mi van az ajkaimon. Teljes szerelem, muszáj lesz még beszereznem pár színt.

Update 2.0: Azóta az I'm Nude és a limitált kollekciós Hunty is beköltözött hozzám, a szintén limitált Daddy-t meg még várom.
Nos, egy ilyen függőség még mindig jobb mintha mondjuk innék, legalábbis ezt mondogatom magamnak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Naddlina

2017. július 17.

Nagy huza vona után rávettem magam,hogy rendeljek Jeffre-től egy liquid lipsticket. Azelőtt úgy voltam vele,hogy egy termékért közel 8000 Ft-ot (szállítással együtt) nem szívesen adnék ki,inkább gyűjtök másra. De mivel nagy rajongója vagyok a youtube csatornájának és a kozmetikumairól is annyi pozitív visszajelzést láttam, gondoltam "treat yourself",egy liquid lipstickbe nem fogok belehalni.

Ki is választottam az "I'm nude" árnyalatú lipsticket, mindenképp egy visszafogottabb színt szerettem volna elsőnek.

Semmi gond nem volt a vétellel,visszaigazoló e-mail is szépen megérkezett,és másfél hét után már nálam is volt a csomag. Hihetetlenül örültem neki,a csomagolás gyönyörű volt,nagyon bejött Jeffree sajátos pink stílusa,egy kártyát is kaptam mellé. :)

Amikor kipróbáltam,az első észrevételem az volt,hogy egyetlen egyszer elég a tubusba az applikátort belemártani,és gyönyörűen lefedi az egész ajkat. Ámde a színnel nem voltam megelégedve. Elég világos a bőröm,és nem számoltam azzal,hogy a szín amit kiválasztottam picit úgy mutat rajtam,mintha egy szellem lennék. :D A későbbiekben megpróbáltam egy picivel kevesebbet a számra kenni,még akkor sem adta át nekem azt az igazi érzést,amit a képeken/swatchokon láttam ezelőtt.

Viszont sok pozitívumra szert tettem,ha már a szín nem nyerte el a tetszésem:
- az ajkakon könnyű érzést kelt,mintha semmit nem kentél volna fel
- a minőség hibátlan
- Jeffree változtatott a kis üvegcséken annyiban,hogy amikor lezárod egy kattanó hangot ad,így nem fog kiszáradni hamar

Remélem a következő választásom már egy a bőrszínemhez megfelelőbb árnyalat lesz. :)

Magát a Jeffree Star Cosmetics Liquid Lipstick vonalát csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Viszont sok pozitívumra szert tettem,ha már a szín nem nyerte el a tetszésem:
- az ajkakon könnyű érzést kelt,mintha semmit nem kentél volna fel
- a minőség hibátlan

Magát a Jeffree Star Cosmetics Liquid Lipstick vonalát csak ajánlani tudom!

niki123

2017. július 10.

Biztonsági játékosként a Celebrity Skin árnyalatot rendeltem meg. Hááát nem tudom, én nem ájultam el. Szerintem ebben az árban van ennél sokkal jobb folyékony rúzs. Már elgondolkoztam azon is, hogy lehet, hogy nem is eredeti, dehát BeautyBay-ről rendeltem, csak nem vertek át.

Na de hogy tárgyilagos legyek inkább összeszedtem a pro és kontrákat:
+ Gyönyörű ez a szín, szerintem az egyik legszebb nude, bár a MAC Velvet Teddy-t nálam nem überelte.
+ Nem szárít
+ Az aplikátora egész jó, így könnyen lehet felkenni.
- Számomra nem tartós, 2 órát bír maximum.
- Darabokban hullik le.
- Van egy fajta kellemetlen érzés a számom felkenéss után, mintha egy réteg tempera lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Na de hogy tárgyilagos legyek inkább összeszedtem a pro és kontrákat:
+ Nem szárít
+ Az aplikátora egész jó, így könnyen lehet felkenni.
- Számomra nem tartós, 2 órát bír maximum.
- Darabokban hullik le.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.