Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick Deceased
Ár: 4000 Ft , Eladó: Zsaklin09
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1800 , Eladó: shopaholic98
Állapot: 1-szer, kézen próbált, Helyszín: Pápa , fizetés: Postázom is
WednesdayAddams

2017. szeptember 19.

Három napja érkezett meg az első árnyalatom belőle, név szerint a Posh Spice. Azóta ebben is alszom nagyjából. :D A legjobb folyékony rúzsom, imádom a színét, az állagát, a tartósságát... Mindent. Egy húzás az ajkakon elég, tökéletes a pigmentáltság, az applikátor meg isteni, még én is gyönyörűen fel tudom vinni a terméket a remegős kezeimmel is. Egész nap tart, ha valami olajosat eszem akkor frissítem egyszer max. és ennyi. Nem szárítja az ajkaimat, szinte nem is érezni hogy van rajtuk valami.
Máris berendeltem még pár színt (Celebrity Skin, Unicorn Blood, Leo, Mannequin), szerintem ez mindent elmond. Egyébként én Beauty Bayről rendeltem, megbízható, korrekt oldal, eredeti termékek, ingyenes szállítás, szóval nagyon király. Az én csomagom 14 nap alatt ért ide, de a kézbesítő szerint a posta ült rajta ennyit, a csomag szerintem már 3-4 napon belül belföldön volt.

Update: azóta megérkezett hozzám a Celebrity Skin, a Leo, a Designer Blood és a Mannequin is. Mindegyiket hihetetlenül imádom, de legnagyobb kedvencem a két nude - Mannequin és Celebrity Skin - lett. Egyszerűen annyira el vannak találva, hogy az hihetetlen. Gyönyörű színek, mikor a Mannequint viselem naponta többször kérdezik meg, hogy mi van az ajkaimon. Teljes szerelem, muszáj lesz még beszereznem pár színt.

Update 2.0: Azóta az I'm Nude és a limitált kollekciós Hunty is beköltözött hozzám, a szintén limitált Daddy-t meg még várom.
Nos, egy ilyen függőség még mindig jobb mintha mondjuk innék, legalábbis ezt mondogatom magamnak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Naddlina

2017. július 17.

Nagy huza vona után rávettem magam,hogy rendeljek Jeffre-től egy liquid lipsticket. Azelőtt úgy voltam vele,hogy egy termékért közel 8000 Ft-ot (szállítással együtt) nem szívesen adnék ki,inkább gyűjtök másra. De mivel nagy rajongója vagyok a youtube csatornájának és a kozmetikumairól is annyi pozitív visszajelzést láttam, gondoltam "treat yourself",egy liquid lipstickbe nem fogok belehalni.

Ki is választottam az "I'm nude" árnyalatú lipsticket, mindenképp egy visszafogottabb színt szerettem volna elsőnek.

Semmi gond nem volt a vétellel,visszaigazoló e-mail is szépen megérkezett,és másfél hét után már nálam is volt a csomag. Hihetetlenül örültem neki,a csomagolás gyönyörű volt,nagyon bejött Jeffree sajátos pink stílusa,egy kártyát is kaptam mellé. :)

Amikor kipróbáltam,az első észrevételem az volt,hogy egyetlen egyszer elég a tubusba az applikátort belemártani,és gyönyörűen lefedi az egész ajkat. Ámde a színnel nem voltam megelégedve. Elég világos a bőröm,és nem számoltam azzal,hogy a szín amit kiválasztottam picit úgy mutat rajtam,mintha egy szellem lennék. :D A későbbiekben megpróbáltam egy picivel kevesebbet a számra kenni,még akkor sem adta át nekem azt az igazi érzést,amit a képeken/swatchokon láttam ezelőtt.

Viszont sok pozitívumra szert tettem,ha már a szín nem nyerte el a tetszésem:
- az ajkakon könnyű érzést kelt,mintha semmit nem kentél volna fel
- a minőség hibátlan
- Jeffree változtatott a kis üvegcséken annyiban,hogy amikor lezárod egy kattanó hangot ad,így nem fog kiszáradni hamar

Remélem a következő választásom már egy a bőrszínemhez megfelelőbb árnyalat lesz. :)

Magát a Jeffree Star Cosmetics Liquid Lipstick vonalát csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Viszont sok pozitívumra szert tettem,ha már a szín nem nyerte el a tetszésem:
- az ajkakon könnyű érzést kelt,mintha semmit nem kentél volna fel
- a minőség hibátlan

Magát a Jeffree Star Cosmetics Liquid Lipstick vonalát csak ajánlani tudom!

niki123

2017. július 10.

Biztonsági játékosként a Celebrity Skin árnyalatot rendeltem meg. Hááát nem tudom, én nem ájultam el. Szerintem ebben az árban van ennél sokkal jobb folyékony rúzs. Már elgondolkoztam azon is, hogy lehet, hogy nem is eredeti, dehát BeautyBay-ről rendeltem, csak nem vertek át.

Na de hogy tárgyilagos legyek inkább összeszedtem a pro és kontrákat:
+ Gyönyörű ez a szín, szerintem az egyik legszebb nude, bár a MAC Velvet Teddy-t nálam nem überelte.
+ Nem szárít
+ Az aplikátora egész jó, így könnyen lehet felkenni.
- Számomra nem tartós, 2 órát bír maximum.
- Darabokban hullik le.
- Van egy fajta kellemetlen érzés a számom felkenéss után, mintha egy réteg tempera lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Na de hogy tárgyilagos legyek inkább összeszedtem a pro és kontrákat:
+ Nem szárít
+ Az aplikátora egész jó, így könnyen lehet felkenni.
- Számomra nem tartós, 2 órát bír maximum.
- Darabokban hullik le.

dendi

2017. június 27.

Kedvenc folyékony rúzsom. (714), Anna Nicole, Pumpkin Pie és Chrysanthemum árnyalatokban van meg. Mindegyik tökéletes. Pigementáltak, nagy mennyiséget kapunk elfogadható árért, megéri megvenni. Állaga elég folyékony, viszont nagyon pigmentált. Hamar megszáradnak mattra. Rajtam egésznap fenn marad, ha nem túl zsíros ételeket eszek. Egyik sem hagy csíkokat maga után. Csókállóak, és egyáltalán nem szárítanak.
Pumpkin Pie és Chrysanthemum: ha megdörzsölöd miután megszáradt akkor az előbbiben rózsaszín, míg az utóbbiban arany csillámok vannak. Chrysanthemumról sokan írták, hogy nem teljesen fed, ez nem igaz.
(714): írták, hogy foltos tud lenni, ha ügyesen viszi fel az ember, esetleg 2 rétegben, akkor nincs ilyen probléma. Én őt önmagában nem szoktam használni, más színekhez keverem hozzá, hogy világosabbat/egyedi színt kapjak.
Anna Nicole: képeken valakin inkább narancsos, valakin inkább piros volt. Élőben mese szép, élénk, szinte neon, narancsos de inkább piros szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

LaNara

2017. június 15.

Őszintén szólva most szereztem be az első Jeffree folyékony rúzsomat, magam sem értem miért csak most. Eddig járt nálam Lime Crime, Kylie, Anastasia, Dose of Colors és azt kell hogy mondjam ez egy kiemelkedő darab. Az I'm Shook árnyalat van meg a limitált Manny MUA kollekcióból és odavagyok érte. Egy rétegben is gyönyörűen fed de ha többször áthúzom sem morzsolódik. Eszméletlenül tartós, egy teljes napot kibír és csak 1-2x kell a szám belsejénél javítanom. Ami viszont a legkirályabb benne, hogy bár nagyon mattra szárad nem szárít. Egyáltalán. Nem is érzem hogy a számon van valami, nem zavar semmiben és ellenáll ételnek, italnak, csóknak. A csomagolás külön pont, az enyémnek fekete holo designja van és imádom hogy kattan a kupak.
Rengeteg dicséretet kapok rá egyébként, mind a színre mind a tartósságára és már két lány rendelte meg a környezetemben miután rajtam látták és kipróbálták. Szerintem ez többet elmond 5 csillagnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Evica

2017. június 14.

Fantasztikus! Baromi tartós, evést, ivást bírja, egész nap fent marad. Nem szárít! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

nemesfalvi.adel

2017. május 13.

Kellően sok színt próbáltam már így elérkezettnek látom, hogy én is értékeljem Jeffree folyékony matt rúzsait. Elég sok másik márkát próbáltam már Milani, Colourpop, Lime crime, Ofra stb. és azt kell mondanom ez a legjobb! Kellemes viselet, nem is érzi az ember, nem szárít, nem darabos rétegezés után sem és ami a legszebb tökéletesen fed és nagyon tartós. Én egy 8-10 órás munkanap alatt egyszer-kétszer szoktam igazítani de akkor is csak a száj belsejében látható kopást miatt, na meg az ebéd és a sok kávézás okozta nyomok miatt. :) Az ára valóban durva, de ha kiszámolom mennyi pénzt költöttem egyéb semmirekellő matt rúzsokra én inkább erre spórolok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

adri251982

2017. május 4.

Az még hagyján, hogy tényleg tökéletes, és azt kapom, amit a termékleírásban is ígérnek, de hogy még a tökéletes színt is megtaláltam, az nekem felér egy kisebb csodával. A Gemini-ről lenne szó: rózsaszínes-nude-os, de egyáltalán nem pinkes, nem babás szín. Amolyan szolidan elegáns, mindenhol viselhető. A matt finish pedig nem annyira púderes, mint pl. a Lime Crime-é (persze annak is megvan a maga erőssége). Egyébként betáraztam, ezen kívül még két nude-os árnyalat, egy sötétebb (Leo) és egy natúrabb, világosabb (Celebrity Skin), ezek is abszolút hordhatóak a mindennapokban, az Androgyny már kevésbé, az már sokkal markánsabb, sötétebb, egyedibb árnyalat, és a kakukktojás nálam a Masochist - ez pedig egy pirosas-ciklámenes/magenta?/, vibrálóan ütős szín (bárhová, csak nem munkahelyre). Szerintem érdemes beruházni ezekre a rúzsokra, mert kissé szárítanak ugyan, de cserébe nem kell folyton igazítani, figyelni, parázni, hogy mikor és hova mászott el a szánkról (vagy éppen mennyit fogyasztottunk el belőle, de szó szerint).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Dittikee

2017. május 1.

Tényleg, én is imádom! A fekete, Weirdoo árnyalat van meg, illetve egy másik nude, sajnos nem ugrik be a neve, de mindkettő tökéletes! Gyönyörű matt, hamar szárad, rétegezhető és egy egész éjszakát át tudok vele bulizni! Sajnos csak a szállítási ár az, ami nem tetszik, de ettől függetlenül, baromi nagy kedvencem ez a csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Bonnieee96

2017. május 1.

Tökéletes matt rúzs. Anrdogyny árnyalat van meg (eddig, de már úton van a Daddy és a Celebrity Skin is) és azt hiszem ha van tökéletes rúzs, akkor megtaláltam. Az árnyalat maga nagyon szép, sötét, lilás barna szín, ami szerintem szinte mindenkinek jól áll, bár világosabb bőrűeknek inkább alkalmi/különlegesebb megjelenést kölcsönöz, kivéve persze ha nem bánod az icipicit extrémebb everyday look-ot :) Az állaga nagyon folyós, elsőre ijesztő lehet, de nagyon könnyű bánni vele, az applikátor teljesen leköveti az ajkak vonalát és pont annyi terméket vesz fel, hogy egy alkalomra elég legyen, nem kell mártogatni. Teljesen mattra szárad, tökéletesen csókálló és nem kopik könnyen, egész napot elbír.. Olajos ételektől persze lejön, viszont nem ajánlatos építgetni, mert utána nem szárad szépen. Étkezés után eltávolítani újrakenni sokkal egyszerűbb, főleg mivel sminklemosóval vagy olajjal másodpercek alatt letörölhető. Sokan panaszkodnak a Jeffree rúzsok illatára, én általában nagyon érzékeny vagyok erre, de ennél nem tapasztaltam, hogy büdös vagy erős lenne. Sőt. Egyáltalán nincs illata, legalábbis ennek az árnyalatnak. Beauty Bayről rendeltem, így megspórolva a szállítási, az áfa és az esetleges vámköltségeket, viszonylag hamar (kb 2 hét) alatt megérkezik. Az árát nagyon megéri, igazi minőségi termék. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.