Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
dorkaww

2017. április 12.

Januárban rendeltem meg a karácsonyi kollekcióból a Checkmate nevű narancsos vörös árnyalatot. Azóta folyamatosan próbálgatom és nagyon jó barátságot ápolunk. Az illata valami isteni, rágógumira emlékeztet, a formula nagyon kellemes csak úgy siklik az ajkakon. Viszont tényleg hiper szuper gyorsan mattra szárad úgyhogy kell egy kis ügyesség hogy időben a helyére kerüljön minden. Akinek nagyon kicserepesedő ajkai vannak (mint pl nekem) annak azért ajánlatos előtte rendesen aláhidratálni mivel mint minden matt rúzs ez is szárítja picit őket. De alapvetően amit ígér azt megkapja az ember Jeffree amúgy is eléggé maximalista ilyen téren, biztos fogok még rendelni tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Litti91

2017. március 26.

A Mannequin árnyaltot vásároltam meg, és azóta is a kedvenc nude árnyalatom.
Pigmentált, gyorsan szárad, nem ragad, tartós és a legfontosabb, hogy nem szárít.
Hamarosan új kollekció érkezik, az egyik kedvenc youtube bloggeremmel, új színekkel, alig várom,hogy beszerezhessek még egy párat. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

A Mannequin árnyaltot vásároltam meg, és azóta is a kedvenc nude árnyalatom.

Anna-

2017. március 25.

Mannequin - első próba - szörnyű, utálom, fúj, pénzkidobás volt.
3. próba és utána - "ez a rúzs megváltoztatta az életemet" érzésem volt😄
Gyönyörű szín, tökéletws nude tényleg.
Állaga is, nagyon tartós, az illata volt az ami elsőre nem tetszett, de mostmár azt is megszoktam. Tényleg, Isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Mannequin - első próba - szörnyű, utálom, fúj, pénzkidobás volt.
3. próba és utána - "ez a rúzs megváltoztatta az életemet" érzésem volt😄
Gyönyörű szín, tökéletws nude tényleg.

viirag99

2017. március 24.

Imádom Jeffree-t és a videóit is youtube-on. Amikor láttam, hogy saját folyékony rúzsai is vannak. azonnal rendeltem 2 színt is. Mannequin és Androgyny tulajdonosa vagyok. Igazi minőségi termékek, bár mi mást vártunk Jeffree-től. A Mannequint csak elég úgy leírni, hogy: s TÖKÉLETES nude rúzs (főleg fehér bőrűeknek). Az Androgyny már egy bevállalósabb szín viszont ha valaki tudja hordani akkor meseszép az ember száján. A rúzsok formulája pedig fantasztikus. Az állaguk nagyon híg viszont a precíz applikátorral könnyen és precízen fel lehet vinni az ajkakra. Kell neki egy kis idő míg megszárad viszont utána olyan mint a selyem. Egyáltalán nem szárít, egy egész napot kibír korrigálás nélkül, viszont a nap végén mégis könnyű eltávolítani. Szerintem minőségben veri a high-endes folyékony rúzsokat pl.: Chanel, Armani stb. És lefogadom, hogy jobb mint bármelyik Kylie-s rúzs. A színválasztékra sem lehet panasz!! <3
Akit pedig a megalkotója riaszt vissza a rendeléstől... Jeffree szerintem igazi egyéniség. Mindent lehet mondani róla, csak azt nem, hogy gyáva. Hiszen ilyen előítéletes világban fel merte vállalni a másságát amit nagyon sokan nem mernek megtenni. Akik leszólják azok pedig irigykednek hiszen ma már transzvesztitaként világhírű saját kozmetikai márkája van ami nagyon sikeres, rengeteg pénze, egy háza California-ban és egy szupercuki barátja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 24.

Stelly02

2017. március 6.

Beauty Bay-ről rendeltem meg a Celebrity skin-t, 4 napja jött meg, első alkalommal mikor kipróbáltam megijedtem mert nagyon csúnya volt a számon már egy óra után, pedig nagyon aláhidratáltam, utána újra elolvasgattam a véleményeket és arra jutottam hogy az én számmal van baj, so kenegettem mindennel és újra kipróbáltam és úgy már gyönyörű volt egész nap, ettem és ittam is és csak belül kopott meg egy kicsit, az elején száradás után kicsit összeragasztja a számat de ez eltűnik egy kis idő után, nagyon pigmentált, egy húzásnál nem is kell több. Minden fillért megér, már a következő színeken gondolkozok 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 6.

xszemyx

2017. február 18.

Androgyny <3 van meg, szerintem a kollekcióból ez illik hozzám a legjobban (képek és videók alapján). Nagyon durván extrém színek léteznek, a megálmodóját elnézve nem csodálkozom, csak szerintem nem ártana több természetesebb árnyalat (de lehet, hogy azokért nem Jeffree-nél kell szétnézni).
A Colourpop ultra mattot 4-esre értékeltem, mert Jeffree-nek tartogattam az 5 csillagot, és meg is érdemli. Pillanatok alatt szépen fel lehet vinni, mert nagyon híg, de mégis brutálisan pigmentált. Egyedül a picit pufibb, bolyhosabb applikátor okozhat némi fennakadást. A Colourpophoz képest nem szárad meg teljesen, egy picit ragad, de szerencsére nem tapad a szín egyikről a másik ajakra. A szaga rémisztő, valami romlott dologra emlékeztet, de legalább nincs benne külön hozzáadott illatanyag, ezt értékelem. A tartóssága elvárásaimnak megfelelő, nem kell minden 10 percben aggódnom, hogy vajon hol s merre járhat a rúzs azóta, hogy felkentem. De ezt a sokkal olcsóbb Colourpop is tudja, így megyek, és neki is update-elek 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

AgnesBor

2017. február 15.

Kipróbáltam már nem egy folyékony rúzst, de eddig ez a best! Sokkal szebben lehet vele dolgozni, mint a TheBalm márkájúval, nem szárítja annyira a számat, mit a Mac-es vagy a LA Splash, szebben kopik, mint a Lime crime. Egy szóval: imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

ColoredYouTube

2017. január 20.

Ha valaki szeretne rendelni, akkor BeautyBay-ről rendeljen, teljes mértékben eredeti és nem vámolhatják meg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 20.

thesmell

2017. január 20.

Rengeteg folyékony rúzst kipróbáltam az elmúlt 2 évben, de nálam abszolút ez a kedvenc (Kylie rúzsai közel vannak hozzá, de azok egy kicsit jobban szárítanak). Ha felteszem reggel 7-kor este ugyanúgy fog kinézni, max egy kicsit meg kell igazítani ha egy 3 fogásos ebédre megy el az ember. Nagyon pigmentáltak, kicsit vizesebb állaguk miatt nem kell belőle sok és ami a legfontosabb, hogy nem szárítja a számat, szinte olyan, mintha nem lenne rajta semmi. Eddig a Celebrity Skin, az Androgyny és a Saggitarius (karácsonyi limitált kiadás) büszke tulajdonosa vagyok, de biztos hogy fogok még rendelni.
Egyszer Jeffree hivatalos oldaláról rendeltem és egyszer BeautyBay-ről, én az utóbbit javasolnám. Gyorsabb, nem kell szállítást fizetni és nem rakhatnak rá vámot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

CataKatinka

2017. január 20.

Karácsonyra kaptam a barátnőmtől aki Amerikából hozta nekem haza, mikor jött látogatóba az ikonikus androgyny árnyalatban.
Az illata nem tetszik, de a szín nagyon szuper, nem szárít és elég tartós is, megjegyzem én nem annyira szeretem a rúzsokat, meg ennek a matt mániának sem vagyok a feltétel nélküli követője, de nagyon tetszik és már szállítanak Magyarországra is a 10 dolláros postaköltség még elmegy kategória. Szóval, ha kifogy én rendelek belőle az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.