Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
Fatyolfelho

2016. december 31.

Számomra ez lett a kedvenc mattra száradó folyékony rúzs! Celebrity Skin és Posh Spice színekben vettem. A színei szépek, rögtön szárad, nem reped, nem kopik, csak evésnél és akkor is csak a szájbelső részen. Nagyon szeretem az applikátorát is, könnyű vele dolgozni. A titok, hogy nagyítós tükör előtt kell festeni és kontúrceruzát kell előtte használni, és a végén olajos kozmetikai kendővel könnyen letörölhető, de ez minden matt folyékony rúzsra igaz. Letörléshez bármilyen olaj jó, többet próbáltam, ami a kezem ügyébe került éppen, de nekem egyértelműen a Johnson's babaolajos verzió jött be. Ehhez is Kylie kontúrceruzáit használom előtte, így tudom hibátlanul felkenni. Most a Mannequin, Redrum, I'm Nude, Scorpion, Leo, Rose Matter színek jönnek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Madi

2016. november 13.

Első benyomás - november 11.
Szentségesisten... Esküszöm Marilyn Mansonon természetesebb (és szebb) a rúzs, mint rajtam ez a cucc. Ha nem az eredeti oldalról rendeltem volna, azt hinném, átvágtak. Annyira szerettem volna rajongani értük, két teljes hetet vártam két árnyalatra, majd' besz@rtam, mikor megérkeztek, de ez borzalmas. Mintha valami agyagos pakolás lenne a számra kenve. Az applikátorba lehet, hogy bele kell jönni, de az, hogy a kedvenc MAC rúzsecsetemmel, azzal a rúzsecsettel, amivel a kocsiban menet közben mérnöki pontossággal kifestem a számat sem sikerült elfogadhatóan feltenni, hát ilyet gyerekek... Rose matter és Mannequin van egyébként, sajnos az utóbbival már színre mellélőttem, a másik szép, de brutálisan nehezen jön le, viszont a ráncoknál "megreped" ha mosolyog az ember. Nem tudom, mihez kezdjek, nem akarnám ilyen gyorsan feladni, de az egyébként is baromi érzékeny bőröm most ki van vörösödve a szám körül, mert még a vízálló sminklemosóval is dörgölni kellett, hogy végre lejöjjön. Ha egy picit is kimegy a vonalból, vagy akármi, korrigálni sem lehet. Le vagyok döbbenve azok után, hogy mindenhol mindenki istenítette ezeket.

Második próbálkozás, pro és kontra - november 13.
+ finom az illata
+ cuki a külseje
+ brutálpigmenált, egy rétegben is tökéletesen fed
- levakarhatatlan (ez akár plusz is lehetne, csak nem a jelenlegi szituációban)
- túl gyorsan köt, nemigen lehet korrigálni
- természetellenesen néz ki, túl matt és valahogy túlzottan soknak tűnik még akkor is, ha vékonyan visszük fel, bennem azt az érzést kelti, mintha ilyen lehúzható arcmaszkkal kentem volna be a számat, vagy nem is tudom mivel

Őszintén irigylem azt, akinek ez bevált. Tényleg nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Első benyomás - november 11.

Második próbálkozás, pro és kontra - november 13.
+ finom az illata
+ cuki a külseje
+ brutálpigmenált, egy rétegben is tökéletesen fed
- levakarhatatlan (ez akár plusz is lehetne, csak nem a jelenlegi szituációban)
- túl gyorsan köt, nemigen lehet korrigálni

Babi90

2016. november 7.

Nekem Unicor Blood színben van, Az elején nem voltunk jóban, de meg kellett tanulnom használni.
Fontos, hogy minden használat előtt fel kell rázni, akkor lesz felvitel után tökéletes. Nekem az applikátor nem jön be annyira, de nem lehetetlen használni, bele kell jönni :) Az illatát imádom, gyönyörű szerelem színe van. Tartós is, de nem kopik egyenletesen.
Jó lenne, ha lehetne EU-n belül is vásárolni, mert így, hogy drága a szállítás is, félő , hogy áfát is kell fizetni esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Natalka

2016. október 23.

Zseniális, tényleg.
Masochist gyönyörű fuksziaszín, és olyan mély és telített, h az ember szinte belevakul. A formula krémes, könnyen siklik az ajkakon, isteni felkenni, bár nagyon oda kell figyelni, mert pont emiatt feltűnő, ha kicsit is elténfergünk a szánk vonalától. Nem azonnal lesz matt, és pár percig kicsit tapadós-ragadós érzésű, de aztán megszárad teljesen, és meg sem moccan. Lemosni sem egy egyszerű mutatvány!
Eléggé barázdáltak az ajkaim, gyakorlatilag mindenféle típusú ajakkence bele is ül ezekbe. Elkerülhetetlen, próbáltam ajakceruzával, anélkül, primerrel, mindennel. Ennél a terméknél érzem először, h akármeddig is van fent, vhogy sikerül neki, h nem lesz csíkos. Boldogságom határtalan, bár csak a beszerzése is ilyen meseszerű lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Zseniális, tényleg.

scisneros

2016. augusztus 12.

A Unicorn Blood és a Mannequin árnyalatok "boldog" tulajdonosa vagyok. Pluszpont azért, mert cruelty free és vegán. Magával a termékkel semmi problémám nincs, nagyon pigmentált és alig lehet lerobbantani az ajkakról.
(Csak így zárójelben: a rasszista megalkotójával nem vagyok kibékülve, egy forinttal sem "támogatnék" egy ilyen személyt...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Aimet

2016. augusztus 12.

csatlakozom :) imádom Jeffree-t, követem youtube-os csatornáját, fantasztikus ahogy sminkel plusz jókat szoktam derülni rajta :) Én a most népszerű Gemini és Doll Parts árnyalatokra csaptam le és hát mit is mondjak...egyszerűen szuper mindkettő :)! ahogy felviszem vizes állagú, nagyon hamar megszárad és ott is marad! oda kell figyelni hogy olajos ételt nem nagyon szabad enni mert az oldja ugye, de amúgy mindent bír, sokáig fent marad. érdemes előtte leradírozni az ajkakat. egy baj van vele: iszonyú addiktív :) :) már kinéztem a következő árnyalatokat :) egy tipp : ha megtetszik valamelyik árnyalat meg amúgy is érdemes követni Jeffree Instagram és Twitter csatornáját mert ha felraknak egy árnyalatot az általában 20 perc alatt elfogy :( mondjuk hamar szoktak restock-olni :)
amin még meglepődtem az a szállítás gyorsasága, nekem az egyik kb 4 nap alatt itt is volt :)
ó igen a palettájára nekem is fáj a fogam, az most fog megjelenni a highlighterekkel együtt :)
egy szó mint 100 : 5ezermillió csillag jár Neki :)!

update1: kollekcióm bővült :) megérkezett hozzám Mannequin, mely egy gyönyörű nude árnyalat és Rose Matter, ami egy korallos-rózsaszín árnyalat. Fantasztikus mindkettő, kollekcióm tovább fog bővülni :)

upd2: tovább bővült kis kollekcióm, a Scorpio-val, ami egy szürkés-lilás álom, és az egyik nyári kollekciós árnyalattal, a Watermelon Soda-val, ami tökéletes nyári árnyalat...annyira szép hogy csak na :) ráadásul dinnyés illata van :) a rendelés felvétele után 3 nap alatt ideért, kis üröm az örömben hogy megvámoltak :( közel annyi vámot kellett fizetnem mint a 2 rúzs plusz szállítási költség...nevetséges...na mind1. a rúzsokat továbbra is imádom, vásárlás folytatása következik :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

egy szó mint 100 : 5ezermillió csillag jár Neki :)!

Rita

2016. július 29.

Lime crime mellett másik kedvencem a műfajban, ez már nagyobb kiszerelés és szintén észrevehetetlen, tartós viselet az ajkakon. Valahogy nekem "vidámabb" a színskála, ezért remekül kiegészítik egymást. Egyszerű kezelni, remek az aplikátora. Tudom, hogy csak itt áradozok, de még a neonosabb színeket is második alkalommal, foltmentesen sikerült felkenni, ami nagy szó nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

yslchanel92

2016. július 21.

Jelenleg az unicorn blood büszke tulajdonosa vagyok, és valami álom ez a termék. Tartós, pigmentált, gyorsan mattra szárad a termék. Nem tudok rosszat mondani a termékre. ( kicsit érdekes az illata engem nem zavar, de lehet mást igen, de csak addig lehet érezni amíg meg nem szárad a termék )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

llillal

2016. június 21.

Imádom két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok (unicorn blood és mannequin). Gyönyörű színük van és nagyon tartósak 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Milendoria

2016. június 20.

Fantasztikusak! Az ikonikus Androgyny és a Scorpio boldog tulajdonosa vagyok, és meg kell hagyni, tényleg függőséget okoznak... Próbáltam már többfélét is, és ugyan mindegyik formulája mesés, van egy-kettő ami különösen szuper, az én abszolút favoritom ebből a szempontból a Redrum, igazi pirospiros, és olyan brutál tartós, hogy az valami hihetetlen. Könnyen kezelhető, de kis gyakorlás szükséges, utána viszont már az applikátorral is lehet tolni :) Jeffree filozófiája meglátszik a termékei minőségén, ezerszer ez mint bármi más gagyi. Rúzs-rajongóknak musthave!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.