Jessa

Ár:   219 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz szappant és színezőanyagot.

PetraRéka

2018. február 18.

Kipróbáltam a mosakodó géljét és úgy döntöttem ilyet is beszerzek.Hát...tűzoltásra jó...de sok értelmét én ennek nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Ennie86

2018. január 22.

Én is a facelle-t szoktam venni mint Kremcica, de most úgy voltam vele hogy kipróbálom ezt is. Nem irritál, elég nedvesek a kendők, de az illata nem tetszik. Inkább maradok én is a rossmann saját márkásánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Banszky

2017. június 3.

Nem volt semmi bajom a termékkel,teljesen jó,kis cuki csomagolás,teszi a dolgát ( nincs sok) de számomra kissé felesleges cucc. Felfrissít ha elmegyek valahová de nem egy must have termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Black Fairy

2017. május 30.

Használni nagyon praktikus, kis helyet foglal, megfelelően nedvesek a kendők, remekül zár a csomagolás, a lapocskák pont jó méretűek, olcsó...
...DE...
...az illata nem tetszik, illetve minimálisan csípett...az én bőrömet nehéz irritálni (elég erős bőröm van, allergiaszezont leszámítva bármit elbír). És tényleg csak egy icipicit volt kellemetlen, ha bármilyen más jellegű termék lenne, fel se tűnne...viszont egy intim terméknél számomra ez elfogadhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

...DE...

zdoreebaba

2017. május 14.

Nagyon aranyos kis kendők vannak benne. Pihe-puha tapintású és nem szöszölődik. Szerencsére jól átitatott amit én kimondottan szeretek. Kis helyen is elfér, úgyhogy utazások, kirándulások alkalmával is bátran használható. Az illata nem túl erős, kellemes virágos. Nem irritál és egész sokáig eltart. Az ára is remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Fabi95

2017. május 6.

A LEGJOBB!!! Sokáig a Lactacyd intim törlőkendőjét vettem, de olyan borsos ára van, hogy úgy döntöttem kipróbálok egy olcsóbbat. Mit veszíthetek? Semmit! Kellemesen csalódtam, nem gondoltam volna hogy ilyen jó ez 20 db-os kendő! És tartósan 219 Ft!!! Azóta is ezt használom! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

fuge7

2017. április 5.

Én is nemrég 219-ért vettem egy csomaggal! Munkahelyemen ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve, kellemes a kendő tapintása, olyan pamutos. Nem szakad, az illata kellemes, a hatóanyag frissít, szóval jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Ev258

2017. március 23.

Nagyon kellemes illata van. Eleinte kicsit túlnedvesítettnek éreztem, de végül is szerintem kell az a nedvesség rá. Nagyon jó, hogy a legutolsó kendő sem szárad ki, ha normálisan visszazárom minden használat után. Jól záródik is.
És ami nagyon durva: írták többen, hogy 300 ft alatt vették. Amióta én használom (kb 1 hónapja), 219 ft-ért veszem. Szerintem döbbenet. :D
Nagyon hasznos, kellemes, és pénztárcabarát cucc. :)
És nálam itt kezdődik a csodaszer-szint...:D Hiába sok mindennél az 5 csillag, a legtöbb dolog "csak" király termék. És ez a csoda. :)

Másfajtát egyébként nem használtam még, de szerintem nem is fogok ezután.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Nagyon hasznos, kellemes, és pénztárcabarát cucc. :)

Másfajtát egyébként nem használtam még, de szerintem nem is fogok ezután.

ErikaLilien

2017. február 2.

Nagyon érzékeny az intimflórám, rendszeresen felborul a ph-m kiskamasz korom óta! Nagyon sok féle lemosót és törlőkendőt használtam régebben, amíg meg nem találtam ezt és a lemosóját! Mindig van nálam a táskámban, és csak ezt használom évek óta! Nyugtató, kellemes, szuper anyaga van, jó a mérete, mennyisége, ára! Mi kell még? Csak ezt veszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Bokordarab

2017. január 31.

Kedvenc intim törlőkendőm. Az ára nagyon jó, elég nedves, de nem túlzottan, könnyű visszazárni, kellemes illata van és nem szakad el. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.