Jessa

Ár:   219 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz szappant és színezőanyagot.

Greti1717

2017. január 12.

nem irritál,néha kéz törlésre is használom,ár érték arányban tökéletes:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

nem irritál,néha kéz törlésre is használom,ár érték arányban tökéletes:)

relaj

2017. január 9.

Szerintem a legjobb ár-érték arányú ilyen termék. Kellemes illata van, nem szakad el, vissza lehet rendesen zárni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

lovecreams

2017. január 3.

Szerintem nagyon jó! Engem nem irritált, finom az illata, megfelelő méretűek és nedvességűek a kendők is. Leakciózva vettem, még 300 Ft sem volt:) Ráadásul ha nincs más, kéztörlőként is megállja a helyét. Újravevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Titvog

2016. december 16.

Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen kis puha, és kíméletes, meg kellemes illatú kendő. Vastag, nem szakad, kellőképpen van nedvesítve, és nem irritál. :) Praktikus utazáskor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

cattitude

2016. december 15.

szeretem, évek óta újraveszem, elég nedves és vastag, jó az ára és még sosem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Katmok

2016. június 22.

Szerintem jó az illata,kellemes. Nem szárad ki hamar és nekem kellemes,frissítő érzést nyújt. Plusz még olcsó is és állatkísérlet mentes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

anitaanett

2016. május 29.

Egyszerűen borzalmas, biztos, hogy nem veszem többet újra. Alig vártam, hogy elfogyjon. Kibontás után kb 1 hét alatt teljesen kiszáradt, az illata nagyon nem tetszik és igazából haszna sincs. Nem olyan jó mint az eddig használt intim törlőkendőim. Azért vettem le ezt a polcról, mert olcsó volt a többihez képest, de most már tudom miért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

gioia

2016. január 23.

Teljesen jó, nem irritál, olcsó. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Teljesen jó, nem irritál, olcsó. Már többször újravettem.

baranyeszter

2015. június 20.

Update
Sajnos le kell pontozzam, a második csomag használatakor már irritációt okozott!

Cien utódjának keresése közben levettem ezt is a DM-ben a polcról, az intim mosakodójával együtt.
Nagyon elégedett vagyok! Semmi irritáció, és ki lehet venni egyesével a csomagból, nem ránt magával még hármat a legfelső kendő.

Valóban nagy a csomagolás, vastag, mert sok és normális méretű kendő van benne , viszont a munkahelyemen neszeszerrel járok mosdóba, abban elfér, ha pedig már kevesebb van a csomagban, laposabb lesz és átteszem a táskámba, munkahelyre pedig veszek egy új csomaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Update

juhaszregina

2015. június 17.

Régóta ezt használom, elégedett vagyok vele. Kellően vastag, és nedvességgel átitatott. Nekem nem túl parfümös, irritációt nem okozott. Engem nem zavar a csomagolás mérete, mert 20 db megfelelő méretű kendőt tartalmaz. Még kéztörlésre is szoktam használni, ha ragacsos lettem. 300 Ft körüli áron szoktam venni, ami több, mint baráti. Ennél többet nem is várok egy törlőkendőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.