Jessa

Ár:   219 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz szappant és színezőanyagot.

kovacsrekaa

2015. május 17.

Elhasználtam egy csomaggal és újravettem! Nem írritál! Imádom!

Update: dm-ben jártam, és eszembe jutott az intim törlőkendő. Meg is vettem ezt, mert régről jó tapasztalataim voltak vele. Sajnos ugyan az történt, mint a lemosojaval ami a kukaban vegezte. Nem igazan tudom rendesen megfogalmazni, ezert korbe irnam. Lent, olyan furcsa érzést hagy, csípő érzést, egész nap zavar, és össze-vissza járkálok tőle. Kellemetlen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Elhasználtam egy csomaggal és újravettem! Nem írritál! Imádom!

manitia

2015. március 30.

Jézusom most nézem, hogy nem is véleményeztem még. Ez a kedvencem, már csak ezt használom. Tettem egy kis kitérőt egy "zöldebbhez", de az használhatatlannak bizonyult. Az ára is nagyon jó ennek. A táskabarátsághoz meg csak annyit, hogy amint elkezd kifogyni kisebb lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

trisztan

2015. január 25.

Árban nagyon jó, használatra sem volt semmi probléma vele. Nekem viszont kicsit nagy a csomagolás, nem éppen táska-barát verzió. Tehát minden napra nem vinném magammal, de utazásra nagy táskába, esetleg itthoni használatra megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

albertinablogg

2014. december 9.

Nekem nagyon tetszik az illata, nőies, parfümös és mégis friss. Utazáshoz mindig jó, ha magunknál tartjuk és szerintem árban is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

adri97323

2014. december 2.

Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 2.

Én nagyon szerettem.

Christine

2014. október 17.

Fura illata van, kicsit irritál is, nőgyógyászat előttre vettem, ha nem tudok hazamenni mosakodni. Arra az egyre elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

fomnaba

2014. július 3.

Korábban a Lactacyd törlőkendőjét vettem, az nagyon jó volt, de drágának találtam, így megvettem ezt. 3 csillagot adnék rá, inkább mindenféle vészhelyzet esetére van nálam (ha kell sminklemosásra, ha kell eredeti funkciójában), de 3 csillagot nagyon megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Edit87

2014. január 31.

Nem irritál, a kendő megfelelő nagyságú, erős az anyaga, nedves mind, jól zárható tetszetős a csomagolás, összetevők jók, ár jó!

Allergiás lettem az intim mosakodókra, igy ezt a terméket se használom ezek után, gyanakszom az illatanyagra, most a babydream extrasensitiv törlőkendőt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Salalla

2014. január 14.

Lemosóval egyszerre vettem, ennek kicsit gyógyszertáros illata van,ami nekem nem zavaró (edzett vagyok már ebben),de annyira nem nyerte el a tetszésemet, annyi a jó benne még,hogy viszonylag olcsó. Nekem nem záródott vissza rendesen és külön nejlonzacsiba tettem,hogy táskámba ne jöjjön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Ercsi

2013. november 10.

A múltkor nem volt olyan a dm-ben amit venni szoktam, így emelett döntöttem. Eddig nem tapasztaltam irritációt, amire való arra jó. Az ára sem vészes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.