Jessa

Ár:   219 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz szappant és színezőanyagot.

jzsofi

2013. október 16.

Elégedett vagyok vele, az x-epil törlőjéről váltottam Jessára és nagyon örülök hogy megtettem. Ennek sokkal erősebb anyagból van a kendője, tökéletesen nedves mindegyik, nem irritál, jó az illat és jól visszazárható a tasak is. Az összetevői is barátságosak, ára is tökéletes. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Orchid

2013. július 3.

Megvettem, mert a munkahelyemen nincs személyzeti wc, aztán úgy voltam vele, hogy legalább a nehéz napokon jó, ha kicsit jobban odafigyelek magamra.
Az illata oké (bár nem bánnám ha nem lenne benne illatanyag, mert szerintem teljesen felesleges), elég nedvesek a kendők is, de mintha kicsit irritálva. A használata után enyhe égető érzést tapasztaltam, ami pár perc alatt elmúlt. Egyelőre adok neki 3 pontot, mert az ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

S.K

2013. június 27.

Az ára megfelelő. Nincs probléma vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Az ára megfelelő. Nincs probléma vele.

Nicu

2013. május 13.

Nem irritál, mindegyik kendő elég nedves, olcsó. Jól visszazárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Nem irritál, mindegyik kendő elég nedves, olcsó. Jól visszazárható.

liliom07

2013. március 31.

Kellemes illatú, nem irritál, és valóban tisztaság érzetet nyújt. És még olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

artbunny

2013. március 3.

Szeretem, se nem büdös számomra, se nem semmi egyéb negatív hozzászólást nem tudok hozzáfűzni. Kellemes érzetet hagy számomra miután használom, megnyugtatja a bőrömet, valóban "tisztának" érzem az intim területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

sziszoka

2013. február 27.

Én egyszer akciósan vettem.Az illata valami förtelmesen büdös,pedig én szeretem a kamilla illatot,de ez valahogy nem jön be.Valamint nem volt kellően nedves.Sose venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Xinezia

2013. február 17.

Egyáltalán nem irritál, kellőképpen nedves a kendő, ápol, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Egyáltalán nem irritál, kellőképpen nedves a kendő, ápol, jó az illata.

Kudika

2012. november 16.

Eddig Lactacydot használtam, de az itteni vélemények alapján kipróbáltam ezt. Vegyes érzelmek :/ A Lactacyd annyiból volt jobb, hogy nagyobbak és nedvesebbek a kendői, de ennek szebbek az összetevői és sokkal olcsóbb. Azt hiszem, maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Wyctorie

2012. november 12.

Már többször újravettem, mert nagyon jó! Semmi irritációt nem okoz, utazáshoz tökéletes, és nagyon kellemeset csalódtam, mert az egyik csomagot felbontottam még tavasszal, aztán valahogy elfeledkeztem róla, és ősszel találtam meg. Gondoltam dobhatom ki, mert már úgyis kiszáradt, de ugyanolyan volt, mint amikor ki lett bontva.
Ára is nagyon kedvező, mindenképp 5 csillagos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Ára is nagyon kedvező, mindenképp 5 csillagos termék!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.