Jessa

Ár:   219 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz szappant és színezőanyagot.

rekusss

2012. november 7.

Nagyon szeretem, már egy ideje ezt veszem. Irritációt nem okoz, valóban frissít és nyugtat, nekem az illata is tetszik, főleg, hogy nem erős, mint egyes termékek esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Wiikii

2012. november 1.

Olcsósága miatt vettem egyszer de kissé csalódtam. Elsőként az illatában, utána pedig abban, hogy én picit ragacsosnak érzem magam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

andrej

2012. október 19.

Imádom! Lactacydról váltottam erre, milyen jól tettem! Már az illatáért is megérte, engem kicsit a babáápoló készítményekre emlékeztet. :)
Nagyon kellemes a használata, ideális méretűek a törlőkendők, a nedvessége számomra megfelelő, frissítő hatása van, nem irritál. Olcsó, és az összetevői sem vészesek! Megtartom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Applepie

2012. október 6.

Szinte mindig van a táskámban egy csomaggal, kellemes az illata, tényleg frissítő hatása van, egyedüli problémám az, hogy a nyílása egy idő után nehezen ragasztható vissza, ezért megesett már párszor, hogy az utolsó 2-3 kendő kiszáradt. Sajnos ez a fajta csomagolás nem egyedi, a többi márka törlőkendőjének csomagolása is hasonló, szóval ezért nem vonok le pontot, mehet simán az ötcsillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

angeltear

2012. szeptember 14.

Meglepően jó kis cucc ez. :) Nagyon finom, nem túl erőteljes az illata, és egyáltalán nem irritált mint más törlőkendő. A kendők mérete megfelelő és nem túl nedvesek. Az ára is baráti, biztos, hogy én is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

sztike

2012. augusztus 5.

Balatonon voltam egy hétig és utazás előtt beszereztem egy csomaggal. Előtte Niveásat próbáltam, de ez is teljesen jó volt. Az illata szerintem nem volt olyan jó, mint a Niveának, de kellemes és tényleg frissít. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Alice83

2012. augusztus 3.

Csak jessa termékeket használok..kiváló ár és minőség..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Csak jessa termékeket használok..kiváló ár és minőség..

Malnus

2012. július 23.

Nem irritálja a bőrt, az illata is megfelelő és nem utolsó szempont, hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

Pipacs

2012. június 28.

Kicsit erős az illata, de nem rossz. És olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Kicsit erős az illata, de nem rossz. És olcsó.

pityepotya

2012. április 9.

tényleg jó az illata, jó áron van, és még a csomagolása is szép /nem annyira fontos szempont, de akkor is :)/, mindig van egy csomag a táskámban.
szerintem azt nem lehet mondani rá, hogy nem elég nedves, akkor már inkább túl nedves /szerintem legalábbis, persze mindenkinek megvan a maga véleménye :)/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.