Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

artbunny

2013. március 3.

Sokáig Dove-ot használtam, de idővel abban csalódtam, szárított, és kellemetlen érzetet hagyott maga után, ez viszont mind gazdaságilag, mind funkcionálisan is számomra a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Makk Zsuzsó

2013. március 1.

Ár/érték arányban ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Ár/érték arányban ez a legjobb.

ramnaat

2013. március 1.

Messze a leggazdaságosabb termék. Jó az állaga, s ami nekem azért fontos, az illata is. Az olcsóbb termékek általában fura szagúak, ez pedig kellemes, tiszta. Szinte mindig ilyet veszek évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

sephora

2013. február 11.

Árban és minőségben számomra a legjobb intim mosakodó. Sokfélét kipróbáltam már, nekem ez vált be, most már kb. 2 éve csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

goczolodi

2013. február 5.

Én is csak jókat mondhatok erről az intim lemosóról. Nem irritál, jól tisztít, friss és üde lesz tőle az ember, a 300 ml-es flakon sokáig elég, az ára pedig most csak 400 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

feri.berni

2013. január 26.

Régebben használtam Niveát és Lactacydot is, azokkal is meg voltam elégedve, viszont ez sokkal olcsóbb és legalább olyan jó, ha nem jobb! Már a harmadik dobozzal használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem irritál, kellemes az illata, nagyon sokáig elég, pedig minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

diaziana

2013. január 11.

Véletlenül akadt meg rajta a szemem, emlékeztem, hogy itt jó véleményeket kapott :) 400 Ft-ért gondoltam, teszek egy próbát. Tetszik az átlátszósága, így valahogy tisztábbnak érzem. A dolgát teszi, kíméletesen tisztít, nem okoz irritációt, jól habzik. Az illatát a flakonban szagolgatva még érzem, kellemes, diszkrét. Használat közben nem érződik, de ez cseppet sem hátrány. Nem is értem, minek egy ilyen termékbe parfüm... Ezt leszámítva elégedett vagyok vele. A kellemes benyomás hatására a törlőkendőjét is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Csibecsont

2012. december 18.

örülök, hogy rátaláltam véletlenül :)
Nivea-val vagy valamelyik másik drágább DM-ben kaphatóval kezdtem, majd teljesen véletlenül amikor kifogytam és épp nem volt sok pénzem, rátaláltam erre. Soha többet nem akartam megválni tőle :) Én imádom a gyengéd illatát, kellemesen habzik, lehet hígítani is. Nekem tökéletes, és bár nem használok rendszeresen intim mosakodót, van hogy egy évig sem, mindig ilyet vásárolok.
Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

örülök, hogy rátaláltam véletlenül :)
Öt csillag!

fiona

2012. december 18.

Kipróbáltam az összes intim mosakodót, ami a dm-ben kapható, és ez a legjobb. Már ötödik flakont használok belőle és még mindig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Pampilla

2012. december 14.

Jó az illata,nagyon kevés kell belőle,mégis jól habzik.Az ára pont megfelelő,az ember próbaképpen vesz egyet (ennyi pénzért miért is ne) és marad ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol