Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nymphea

2018. május 30.

UP: Újravettem, imádom, a legjobb lemosó a világon. 8 hónapig bírta, 400 ft volt.
UP: Mindennapos használat mellett is kb. 8 hónapig bírta nálam, keveset használva belőle, mert jól habzott. Verhetetlen árú, és több is, mint sok más nagynevű márka terméke. Elfogyott, de rohanok a Dm-be újat venni. Szerettem használni friss, tiszta érzésem volt tőle.

Eddig nekem még nem okoztak csalódást intim lemosók, és ez sem. Teszi a dolgát, árban szerintem nagyon kedvező, és mindennapos használat mellett is alig fogy. Kevés kell belőle, az a mennyiség pedig jól felhabzik. Kellemes, gyengéd illata nem hivalkodó, de pont jó. Nagyon meg vagyok elégedve vele, és szerintem, ha elfogy is ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

PetraRéka

2018. április 5.

Ajánlásotokra vettem.Teljesen jónak tűnik már kb 2 hete használom.Kellemes,jó állagú,jó illatú,tiszta érzetet hagy.Olcsó is. ;)
update:
Nem fogom újra venni.
Nem sokkal a használata után már kialakult egy gyulladás.
Nőgyógyász véleményét kikérve: ő nem ajánlja.
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

update:
Nem fogom újra venni.
Nem sokkal a használata után már kialakult egy gyulladás.
Nőgyógyász véleményét kikérve: ő nem ajánlja.
Kuka.

syrin

2018. április 4.

Mielőtt rátaláltam az illatmentes változatra, ez volt a standard. (-1 csillag, mert a másikat jobban szeretem)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

cicaaholdrol

2018. március 30.

Az illatmentessel már tettem egy próbát és nem ájultam el tőle. A múltkor hirtelen kellett 1-et vennem, hát megvettem ezt. Szerintem sokkal jobban habzik, mint a másik és talán kevésbé vizes állagú, a másik mindig kifolyt a kezem közül. Irritációt nem tapasztaltam 1 hét alatt, az illata kellemes, habár az incije az illatmentesnek szebb. Még nem tudom, hogy újaveszem-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

hsjk

2018. március 27.

Én is a krémmániás vélemények alapján vettem meg és egy cseppet sem csalódtam benne. Nem akartam 1200 forintot elkölteni egy intim lemosóra, főleg ezért is választottam ezt. De nem bántam meg. Az állaga nagyon jó, nem irritál, kellemesen tisztít és az illatát én kifejezetten nagyon imádom :) Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Szila20

2018. február 2.

Én maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon jó kis termék! :) Olcsó, jó az állaga, kellemes az illata és természetesen nem irritál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

NikolettaV

2018. január 13.

A célnak tökéletes megfelel. Olcsó és jó. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Alizka

2017. december 27.

Kellemes állagú és illatú, barátságos árú termék. Eddig nem tapasztaltam irritációt a használata mellett, igaz, nem is minden nap nyúlok érte. Jó, hogy van benne kamillakivonat és tejsav, azt viszont bánom, hogy a ph érték nincs ráírva, ez is nagyon fontos lenne! Mivel sokáig kitart nálam egy intim lemosó, ezért lényeges számomra, hogy mire a flakon végére érek, még akkor is kellemesnek találjam az illatát. Ha ez meglesz, és nem okoz irritációt sem, tutira újraveszem, addig is 4 csillagot előlegezek meg neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

juditkaa70

2017. december 20.

Nagyon jó kis termék,kellemes kamillás illatával,géles állagú és nagyon gazdaságos. Barátságos áron,399 Ft-ért vásároltam a Dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

Demonshadow

2017. november 28.

Már meg sem tudom mondani, mióta használom ezt a terméket. Amióta megvan, soha nem volt gondom semmilyen furcsa fertőzéssel, ellenben akkor, ha szappannal, vagy más bio és egyéb termékkel helyettesítem, rögtön jön az irritáció, így ez csont nélkül a csodaszer kategóriájába illik. Én szeretem az illatmentes verziót, hogy még annyi allergén anyag se legyen benne, viszont erre se lehet panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol