Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Anyezz

2017. november 7.

Egyszer vásároltam csak meg, jó kis termék nagyon jó áron. Nem ezt szoktam venni, mert szeretem inkább a középár-kategóriát választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

little.shana

2017. augusztus 27.

Eléggé érzékeny a bőröm, a sima Lactacyd rendszeresen irritált, ezért leváltottam erre a termékre. Az illata nagyon kellemes és ahhoz képest hogy illatosított még csak nem is irritál, az ára is nagyon rendben van, szuper vétel volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

csikosmatyas

2017. augusztus 12.

olcsó és jó (csak 399) mindent tud ami elvárható, talán jobb lenne pumpás kivitelben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Luna1024

2017. július 25.

Kevés összehasonlítási alapom van, mert ez előtt csak egy intim mosakodót használtam (Soliteint Intifemin Plus), és azt kell mondjam: mindkettőnek teljesen megérdemelten van sok-sok pontja. Ez egy tökéletes termék, maximálisan betölti a funkcióját! Gondolkodtam, de nem is tudok róla negatívumot írni. :) Szerencsére fertőzésekre nem vagyok hajlamos, ám irritációra igen. Ez a termék azonban (annak ellenére, hogy van egyfajta finom, enyhe "tisztaságillata", tehát nem illatmentes) egyáltalán nem irritált az intim területeken. :) Teljesen más ezzel mosakodni, mint sima szappannal vagy tusfürdővel, többek között azért, mert sokkal frissebb, tisztább érzést hagy maga után, és ezt egy fél napon keresztül tartja is (egész napon át nem, de ez szerintem irreális elvárás lenne). :) Kiadós adag, nekem napi használat mellett egy flakon másfél-két hónapig elég volt (hiszen nem egész testen használtam), az ára pedig önmagában is nagyon korrekt, de ha azt is nézem, hogy ebben a kategóriában a többi mennyibe kerül, akkor meg főleg... Zselés állagú, könnyen felhabzik, kevés kell belőle, ár-érték arányban konkrétan a legeslegjobb, szerintem. :)
A másik általam használt intim lemosóval szemben (Soliteint) annyi előnye van, hogy hosszabb időn át tartó frissességet nyújt (nekem a Soliteint ebben annyira nem jeleskedett sajnos), így bár azt is szerettem, újravenni biztos, hogy ezt fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Bea888

2017. június 20.

5*****! Legjobb termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

5*****! Legjobb termék!

eperturmix

2017. április 17.

A kék lactacyd után kajtattam,de mivel az nem volt,ez meg nagyon olcsó volt így lekaptam.Elhasználom,de nem lesz állandó lakóm.Nekem nem tetszik az illata...a kamilláról nekem más elképzeléseim vannak,ez olyan folyékony mosószer szerű.Az állaga jó lenne,jobban szeretem a zselés átlátszó mosakodót mint a krémeset,de nagyon híg,a fele kifolyik a kezemből.Sajnos nem győzött meg,ettől függetlenül megfelelően tisztít,irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Ennie86

2017. március 5.

Fogalmam sincs, hogy eddig miért nem figyeltem fel erre a remek kis lemosóra. :) Kellemes, nem tolakodó az illata. Nem irritál, és még az ára is nagyon jó. :) Szerintem hosszútávú lesz a barátságunk. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

sziszoka

2017. február 9.

Imádom!Kellemes kamilla illata van.Valahogy jobban frissít,mint az illatnentes társa.Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

ErikaLilien

2017. február 2.

Nagyon érzékeny az intimflórám, rendszeresen felborul a ph-m kiskamasz korom óta! Nagyon sokféle lemosót próbáltam régebben, egyikkel sem volt bajom, de nem ragaszkodtam hozzájuk! Pár éve prábáltam ki ezt, azóta csak is ezt vagyok hajlandó használni! Soha nem ingok meg, ha semmi más nem kell éppen a dm-ből csak ezért is elutazok, (vonattal!) Szeretem az illatát, állagát, összetétele kifejezetten nyugtató! Mióta ezt használom, sokkal ritkábban van gondom odalent, és ha van is hamarabb elmúlik, és este kifejezetten nyugtató érzés olyankor! IMÁDOM!!! Most hogy terhes vagyok kevertem bele teafaolajat is, így még jobb nekem a fertőzések távoltartására!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

lilbenike

2016. október 9.

Hónapok óta ezt használom és Szuper
Az illata mennyei

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Hónapok óta ezt használom és Szuper
Az illata mennyei