Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

s_kitty

2016. augusztus 13.

Mult honapban kicsit megszorultunk anyagilag, de persze mindenem akkor fogyott ki, es probaltam a kedvezobb aru cuccost levenni a polcrol. Igy kerult a kosaramba ez az intimlemoso is es jelentem, hogy szuperul teljesit. Illat-allag es arban is verhetetlen. Maskor is szivesen megvasarolom majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Izabel

2016. június 17.

Korábban volt szerencsém ehhez a termékhez, de amikor elfogyott, fogalmam sincs, hogy miért, de a kétszer olyan drága Nivea intim mosakodógél mellett döntöttem, ami irritált odalent. Viszont most visszatértem :) és sokkal-sokkal jobb, mint a Nivea. Tisztít, kellemes frissességet hagy maga után. Én valahogy úgy érzem, hogy a tejsav kifejezetten jó hatással van a lenti "egyensúlyra"; és nem utolsó sorban kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Cicuu

2016. április 14.

400 forint körül szokott lenni,sokáig elég ez a mennyiség.Jó illatú,tisztának érzem magam utána,irritációt nem tapasztaltam.5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

Timtim95

2016. március 22.

Jól indult a kapcsolatunk, az ára, az illata és minden tetszett először benne. Aztán 1 hét után csipő, viszkető érzés maradt utána... sajnos felborította az egyensúlyt odalent és mehettem nőgyógyászhoz. :( Kár, pedig nagyon akartam szeretni! Azóta amúgy a Saforelle intim mosakodót használom, ajánlom mindenki figyelmébe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Bellz95

2016. január 27.

Nagyon sok intim lemosót próbáltam már, nem ez lett a kedvencem de többször landol a kosaramban. :) Nem irritál, tisztít, és ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Chantall

2015. december 9.

Mivel nem vagyok egy érzékeny bőrű, fertőzésekre hajlamos, így nálam ez a termék teljesen jól szuperál. Most vettem először ilyet, eddig többfélét próbáltam (mindig márkásakat), aztán most úgy voltam vele, hogy mivel DM-es cuccban eddig nem csalódtam, kipróbálom ezt is, már csak az ára miatt is.
Teljesen elégedett vagyok. Állaga kicsit folyékonyabb mint az eddigiek, de az illata kellemes, nem habzik annyira. Ez a nyomós verzió nem annyira praktikus, de baromi egyszerűen meg lehet oldani, én megtöltöttem egy korábbi pumpás flakont.
Ha továbbra sem lesz panaszom, mindenképp újraveszem, mert nem mindegy hogy 400 Ft-ért be lehet szerezni, vagy 1000-ért.
Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Nálam 5-ös :)

Mindy

2015. szeptember 12.

Teljesen jó! Jó illat, jó érzés, jó ár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Teljesen jó! Jó illat, jó érzés, jó ár!

Tánya88

2015. július 1.

Két hét után égő, viszkető érzés kerített hatalmába... Megijedtem, hogy gomba, bár elképzelni sem tudtam, hol szedtem volna össze. Este ránéztem és összeállt...
Tusfürdőnek viszont egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Tusfürdőnek viszont egész jó.

PrincessConsuela

2015. június 20.

Ezt a sárga változatot most vettem meg talán másodszor, de az is lehet, hogy harmadszor. Olcsó, engem nem irritál. Nem tudom, hogy egy ilyen terméknél mi számíthat csodaszernek, de szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

baranyeszter

2015. június 17.

Update
Sajnos hosszabb távon nem vált be, irritációt okoz.

A Cien intim mosakodó géljét használtam évek óta és nagyon elégedett voltam vele.
Többféle Lactacydot próbáltam, mióta nincs Cien, de ez azokhoz képest fantasztikus.
Tisztít, le lehet mosni, jó az illata. Úgy emlékszem még olcsó is mindehhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Update
Sajnos hosszabb távon nem vált be, irritációt okoz.

Tisztít, le lehet mosni, jó az illata. Úgy emlékszem még olcsó is mindehhez!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol