Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Someone92

2015. június 12.

Még soha nem használtam intim lemosót,de most úgy éreztem, hogy ideje kipróbálni. Kellemeset csalódtam benne. Nagyon jó az illata, nem irritálja az érzékeny bőröm és remek az ára. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

siss

2015. május 30.

Szintén a megszűnt Cien Intim után kerestem valami más alternatívát. A Facelle aloe-s után váltottam erre,mert azt nem szeretem,hiába egész jó az incije,olyan fura érzést hagy.
Hát,én ezt sem szeretem. Szárítja a bőrt.Most vagy maga az egész termék vagy a benne lévő kamilla,nemtudom,de ettől is furcsa érzésem van.Amúgy jól habzik,jó illata van,de mégsem jó.Bezzeg egy sima illatosított tusfürdőtől nincs ilyen bajom,de az meg hosszútávon nem jó,így marad a tiszta víz.Legalábbis elölre.
Az örök kedvenc a lidlis marad. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Az örök kedvenc a lidlis marad. :D

kovacsrekaa

2015. május 17.

Eddig Nivea intim lemosót használtam. Be kell vallanom ez 100x jobb! Gél állagú, kellemes illatú, nem szárít, és tiszta érzetem van tőle (450 ft!) Újraveszem ha elfogy!

Update: sajnos meg kellett tole valnom. Csipo, égető erzes maradt utana es szárított is. Ugyan ez a tunet jelentkezik a kendojenel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

pampamacska

2015. február 9.

Cien intimtusi után kerestem valami mást, eddig nagyon tetszik. Az illata és a hatása is :) Szerintem újravevős lesz :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Vicus

2015. január 20.

Teszi a dolgát, ára baráti, de az illata nekem sem tetszik. Mondjuk intim téren meglennék illatozás nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

kivina

2014. december 10.

Most ezt használom. Jól tisztít, az illata annyira nem tetszik, de irritációt nem okozott. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

quika

2014. december 10.

Engem speciel csípett. Igaz h nem kegyetlenul, de akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Engem speciel csípett. Igaz h nem kegyetlenul, de akkor is.

Heloise

2014. december 2.

Pár napja használom csak, de határozottan tetszik. Ár-érték arányban a lehető legjobb a többi mosakodóhoz képest. Szerintem ugyanolyan hatása van mint a dupla ennyibe kerülő társai, tejsav ugyanúgy van benne, ráadásul pici elég belőle - szépen felhabzik. Ami még nagy pozitívum, hogy nincs benne SLS, és parabének. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 2.

ava

2014. november 25.

Jó az állaga,illata is tetszik,mindennap használom.Úgy gondolom segített amikor gyakran volt húgyhólyaggyulladásom.Inci is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 25.

katica131

2014. október 31.

egy ideje használom már, és semmi negatívumot nem tudok mondani róla :) olcsó, de remek termék, kellemes az illata, frissít, tisztít :) nagyon nagyon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol