Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

szivecske

2014. október 8.

Nagyon jó, jól tisztít és az illata pedig nagyon kellemes. És olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Nagyon jó, jól tisztít és az illata pedig nagyon kellemes. És olcsó is.

tdianav

2014. október 6.

Teljesen elégedett vagyok vele. Az ára miatt próbáltam ki, most meg már a második flakont használom belőle. Sokáig elég nekem, pedig mindennap használom. Maradok ennél, ahogy már eddig sokan írták előttem semmivel sem tud kevesebbet mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

angelcare

2014. szeptember 19.

Jó kis lemosó,bár lehetne pumpás az adagolója de ez megoldható.Tetszik az illata,jól tisztít nem irritál.(mondjuk más se szokott)Semmivel sem tud kevesebbet mint a többi.Csak kíváncsiságból próbálom ki a Cien.t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

ylexe

2014. június 30.

Tökéletes, olcsó, nem irritál, tisztán tart. Mi kell még? Egyébként a doki mond valamit arra, hogy mégis mit használjunk lentre ezek helyett? Gondolom, nem a sima tusfürdőket javasolná SLS barátunkkal és társaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Fanni91

2014. június 21.

Jó kis lemosó, de inkább áttértem az illatmentes változatára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Jó kis lemosó, de inkább áttértem az illatmentes változatára.

asztromélia

2014. május 21.

Van ami tetszik benne és van ami nem.
Kellemes az illata, és jó ez a zselés állag. A kupakkal vannak problémáim, nem záródik jól, illetve kis mennyiséget elővarázsolni lehetetlen. Pumpásba át fogom tölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Van ami tetszik benne és van ami nem.

Ophelia

2014. május 21.

Teljesen elégedett vagyok vele, mondjuk nekem még semmi ilyesmi termék nem okozott irritációt. Úgyhogy nekem teljesen jó, pozitívum hogy olcsó, és semmivel nem rosszabb drágább társainál. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

natasha

2014. április 23.

Én nem merem használni minden nap csak minden másnap,mégis minden bajom van,hogy nem használhatom,mert akkor olyan mocskosnak büdösnek érzem magam,ha csak sima vízzel öblögetem. Egyébként nem az igazi,mintha ez is irritálna,úgy mint a Lactacyd,kicsit viszketek tőle.Nem fogom újravenni ha elfogy,pedig az ára barátságos,összetevői elmegy,azt a parfümöt kihagyhatták volna,lehet az irritál. Akinek nincs semmi gondja altájon,annak tökéletes lehet.
Én még keresem az igazit,az is lehet hogy leragadok a sima két összetevőjű szappannál hátha az többet ér,mint ez a sok mosóanyag. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

sky

2014. április 15.

Abszolút elégedett vagyok vele, semmivel nem tud kevesebbet, mint a Lactacid, Nivea, Carefree stb... Jól tisztít, véd, kellemes és semleges illatú, nem irritál, az állagával semmi bajom. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

PAncsi79

2014. április 14.

Régebben használtam: kíméletes volt és szépen tisztított, bár én eléggé hígnak éreztem.
Ma már csupán az illatanyag miatt nem használom, szerintem az intim területeknél nincs szükség illatanyagra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol