Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kpityike

2014. március 21.

Évek óta használom. Többet kipróbáltam, de egyik sem volt ennyire jó ár-érték arányú. Jó illat, állag, hatás, ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Maniac

2014. március 13.

Nagyon jó illata van, a másik drogéria hasonló terméke már unalmas volt ilyen szempontból. Zselés állaga van, a flakon végére érve vízzel hígítom, hogy könnyebben ki tudjam nyerni a tubusból, mert egyébként sűrű. Jól tisztít, nem okoz irritációt és nagyon jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

adri97323

2014. február 14.

Az eddigi legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 14.

Az eddigi legjobb amit használtam.

Edit87

2014. január 31.

Nem bírtam már elhasználni a Lactacyd feminát, muszáj volt megvennem. Nem irritál, nem szárít, az összetevők miatt is jobb, az illata kellemes tetszik. Gél állagú hígabb mint az eddig megszokottak, valószínűleg kerítek rá egy pumpás adagolót, ezen kívül szuper!

Felváltva használom a Lactacyd-al nem tudom melyikük volt a hibás nem is érdekel. Allergiás lettem rájuk, amire kiderült hogy ez allergia, elég rossz állapotban voltam mivel a kellemetlen érzés miatt ugy gondoltam jó ha naponta többször használom ezeket a termékeket ....
Azóta a gyógyszertári fürdetőkrémet használom, kis tégelyben kis adagot forralt vízzel kikeverek bele 1 csepp teafaolaj és ezt használom orvosi javaslatra (teafaolaj magam találtam ki) Az intim törlőkendőjét is használtam, most azt is elhagytam, helyette a babydream extrasensitiv törlőkendőt használom (mellesleg még árban is jobban megéri)!
Az orvos egyébként nem ajánlotta az intim mosakodókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Az orvos egyébként nem ajánlotta az intim mosakodókat.

lavender

2014. január 18.

Sokáig ezt használtam, és meg voltam vele elégedve, mert olcsó és nem okozott irritációt, viszont hosszútávon eléggé szárít. Nekem a Lidl-ben kapható lemosó jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Salalla

2014. január 14.

Annyira nem bejövős,most fogyasztottam el egy flakont. Kendőt is megvettem,abból még van. Irritációt nem mondanám,hogy kiváltott, uszoda után jó volt,hogy ilyenem is van. Én nem nagyon érzem az illatát,kicsit mű állaga van úgy vélem. Nem drága,de többet nem kérek belőle inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

vds

2013. november 25.

teljesen véletlenül akadtam bele, 500 Ft-ért jó vételnek bizonyult.. nem irritál, nem szárít, barátságosabb összetevőkkel rendelkezik, mint a lactacyd femina & barátai, kellemes az illata, bár egy kicsit mintha híg lenne az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Vivianka

2013. november 14.

Spórolás szempontjából vettem ezt a terméket, és meg kell mondjam, nekem nem okozott csalódást. Kellemes tisztaság illata van, jól tisztít, semmi gondom vele. Nem drága, és legalább annyira jó, mint a többi ilyen mosakodógél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

absinth

2013. november 12.

Most vettem, eddig Lactacydot használtam. Ennek szebbek az összetevői és kb. feleannyiba kerül. Kellemes az illata, jól tisztít, szuperül habzik, úgyhogy kevés is elég belőle. Semmi irritációt nem okozott, és bár ez mellékes dolog, nekem a csomagolása is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Ercsi

2013. november 10.

Semmi extra, engem nem irritál, tisztának érzem magam tőle, tehát amit elvárok tőle azt hozza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol