Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Berniii

2013. október 14.

Korábban Nivea és Lactacyd femina intimmosókat használtam. Most már valami olcsóbbra vágytam. Korábban már használtam ezt a terméket, így gondoltam visszatérek ehhez. Nem emlékszem, hogy akkor miért nem vásároltam újra, de most, hogy újrahasználom meg vagyok vele elégedve. Bár mosás közben furcsa, hogy nyálkás réteget képez a területen, ami aztán persze a vízzel eltűnik. Úgy érzem, hogy rendesen végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

ndr87

2013. szeptember 9.

Elfogyott az allandoan ujravasarolt Dove intimszappanom, ujraakartam venni, de sehol nem volt akcioban-kicsit dragalottam az arat. Veletlenul nyultam a Dm sajat markas szappanahoz. Hat meglepodtem, hogy olcso, jo, finom illata van es ugy erzem tisztit es felfrissitit. Maximalis pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Barack

2013. augusztus 24.

Évek óta megelégedéssel használom. Finom, enyhe az illata, nem irritál, a funkcióját betölti. Újabban minden használatkor egy csepp teafa olajat teszek bele, számomra így tökéletes. Sok és olcsó:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, finom az illata, biztos újravásárolom, bár kedvenc a Lactacid Femina marad...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

tenyitomi

2013. augusztus 8.

Ezért az árért teljesen jó minőség/450pénz/az összetevők is sokkal korrektebbek mint a drágább agyonreklámozott társai,nekem egyedül ez a kissé óvodásnak tűnő nem tartalmaz alkoholt bi-bi-bí,jajj csak vicceltem mégis van benne,szóval ez nem kicsit félrevezető,megtévesztő,ez miatt a 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

cila

2013. július 31.

Már három éve ezt használom.Előtte jóval drágábbakat használtam,de miért is...?
Ez a termék is tudja ugyanazt,amit a drágább társai.Jó az ára, frissítő illat..tökéletes..Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 31.

Már három éve ezt használom.Előtte jóval drágábbakat használtam,de miért is...?

ancsika3

2013. július 31.

Teljesen jó termék, teljesíti amit ígér. Semmivel sem tud kevesebbet, mint a drágább társai. Árban szuper, úgyhogy biztosan nem váltom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

opozi

2013. július 28.

Kellemes illatú, hatása megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 28.

Kellemes illatú, hatása megfelelő.

Maszat0725

2013. július 22.

Egyszerűen imádom. Már legalább 2 éve csak ezt használom, szuper az illata, nem tudnám megunni, az ára verhetetlen, az állaga és a mennyisége is teljesen rendben van. Egyértelműen 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

liljaa

2013. július 2.

Kellemes, diszkrét illata van, nem okoz irritációt. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Kellemes, diszkrét illata van, nem okoz irritációt. Ár-érték arányban szuper.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol