Jessa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Egyéb

Intim mosakodógél érzékeny bőrre, kamilla kivonattal és tejsavval. Nem tartalmaz alkoholt, szappant és színezéket.

Gladys

2013. június 28.

Nagyon jó, frissít. Nem is drága. Engem a nagymárkásak csíptek, amiket próbáltam, de ez nem. Örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

S.K

2013. június 27.

Olcsó, a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Olcsó, a célnak tökéletesen megfelel.

Gwendoline

2013. június 20.

Egyetértek az előttem szólóval, olcsó, nagy, jó illatú, jó állagú, jól habzik, kevés kell belőle. Ez után fölösleges megvenni bármely másikat, mert ennek a mennyisége nagyon megéri az árát. Ráadásul szeretem amiben kamilla van, mert az egy fantasztikus gyógynövény számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Csajszi26

2013. május 13.

Olcsó, jó az illata, jól habzik! nem irritál és nagyon jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

Olcsó, jó az illata, jól habzik! nem irritál és nagyon jó az állaga.

rekag

2013. május 1.

2 éve használom, megfelelően tisztít, nálam nem okozott irritációt. Olcsó és jó termék. Most mégis meguntam és vettem egy lidlben kaphatót, remélem nem bánom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Anahita

2013. április 26.

Nem irritál, tisztít-frissít, kevés elég belőle, ezért nagyon sokáig tart. Bevált, megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

szandracska

2013. április 8.

Friss érzést biztosít, tisztának érzem magamat tőle, az ára is baráti. Az állaga nekem egy kicsit híg, és nekem furcsa, hogy nem is habzik annyira. De üsse kő, ettől még teszi a dolgát. Az illata emlékeztet valamira, de még nem jöttem rá, hogy mi az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Kiscsillag5

2013. március 28.

Nem jött be az állaga és az erős illata sem. Kézmosásra elhasználom. Amúgy elég durván szárítja a kezemet. Lehet nem is annyira kíméletes?! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

nudli

2013. március 27.

Az évek alatt nagyon sokféle intim mosakodót próbáltam, aztán a niveanál kötöttem ki hosszú időre de az ára és a jó vélemények miatt gondoltam kipróbálom ezt is. Szerintem nagyon jó. Nem irritál, szeretem az állagát. Megvagyok vele elégedve, biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

ljudith78

2013. március 9.

Alig várom, hogy elfogyjon, így nem is spórolok vele, ami nem is nehéz, mert számomra borzalmasan híg lötty ez, abszolút nem frissít, a tisztaságérzet is szinte 0, a nyomába sem ér a Lidl-s Cien-nek, az minden tekintetben jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol