Jeunesse

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: kerzo, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Ár:   25 000 Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2 perc alatt 10 évet fiatalít. Hatása 8-12 órán át tart.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

torppicur3

2015. július 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá, a sok megnézett video alapján rögtön beleszerettem és ki akartam próbálni. A probléma a karikás szemem, ami nekem sajnos genetikai eredetű, semmivel nem tudtam, tudom eltüntetni. És hát sajnos ez a termék sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Használata után valamivel talán jobb lett a helyzet, de nem jobb, mintha korrektort tennék a szemem alá. Próbáltam úgy is, hogy feltettem a krémet, és arra a korrektort, ill. úgy is, hogy először alapozás, korrektorozás és utána tettem fel, de akkor is látszott a sötét árok a szemem körül. Ráadásul nekem valamiért olyan, mintha nem lenne kompatibilis a sminkekkel, mert nagyon száraz,csúnya bőrt eredményez. Szóval karikára nem vált be! A férjemnek is felkentem, neki inkább puffadt a szemkörnyék bőre, nála már látványosabb volt a változás. Úgyhogy emiatt kap 3 csillagot, de karikára sajnos nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Hidratálók: Argilla, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8