Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2016. február 3.

Összetevők: Grapefruit, fehér bors, rózsa, jázmin, málna, pacsuli, kasmírfa, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bihter85

2013. június 3.

Mintát használgatok belőle.
Nekem megvillan benne a Bruno Banani Woman- jének szúrása, de ez szerencsére enyhébb.
Szívem szerint 3/4- et adnék rá, de ha már választani kell, legyen 4-es mert én ilyen szuper vagyok... ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Mintát használgatok belőle.

szalmakalap

2013. május 14.

Szerelem lett első szippanrásra, olyan tipikus "nem tudom, nem szagolgatni a csuklómat hazafelé". Majd miután otthon tusolás után is finoman még éreztem a bőrömön, nem volt kérdéses a sorsa. Tartóssága ellenére nem válik tolakodóvá, de sosem közelíti meg az egyhangúságot. Több ő, mint ártatlan rózsaszín illatka. Játékosan kacér, harapnivalóan üde, romantikusan elbűvölő. Egy virágos ruhás fiatal nő, aki kacagva rádkacsint és talán egy szem málnával kínál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Guttmann Natasa

2012. december 23.

Minimalista, egyszerűen elegáns doboz árulkodik a tartalmáról, avagy ártatlan vadvirágos, rózsaszín felhőálmok a Jil Sandernél. Már kifújáskor tetszetősnek találtam a friss, citrusos grapefruitot és a fehér bors találkozását a virágos jegyek legjével -a rózsával. Olyan kellemes...
Katonás rend szerint következik a felperzselés: a virágos, kislányos jázminnal, s a gyümölcsös, gourmand málnával színesítették. Leszáradásnál meg már ontja az orientális, édes vaníliát és a perzselő pacsulisságot a kasmírral. Nem árnyékolják be a rózsát, így is szép hangsúlyos marad, és a szimfónia elejétől a végéig érződik. Kifinomultabb látképet ad a vásárlóknak az első baklövésről, a 2011-es Eve-ről. Szóval nagy kincs ez nekem. Betartja a diszkréciós parfümszabályt, soha nem lesz túl nagy és feltűnő az illatudvara.
Idült, romantikus, de egyáltalán nem csábító vagy erotikus. Rohanós hétköznapokhoz egy, csak egyetlen egy fújás kell, és nem felejtem el, hogy mindenhol nő vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

andrea.horvath79

2012. október 24.

Ajándékba vettük egy ismerösnek, akiröl tudtuk, hogy szereti a parfümöket, de hogy pontosan melyiket, azt nem. Emelett döntöttem, mert szerintem ez az a parfüm, amit bárki képes viselni. Visszafogott, romantikus, semmi tömény, édes vagy irritáló nincs benne.
Egy próbát én is elhasználtam. Venni nem veszem meg, mert ennél sokkal jobb illatok vannak, viszont, ha ajándékba kapnám, nagyon örülnék neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

vszk89

2012. október 24.

Nekem ez az új álomparfümöm, a sima eve túl tolakodó, ez viszont könnyebb, fiatalosabb.Nagyon tartós, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 24.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.