Jimjams

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sz.Anita79

2022. november 5.

Nagyon szeretem!! Jól habzik, nem csípi a szemem és maradéktalanul leszedi az összes sminket! Gondolkodás nélkül jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 5.

mirjam000

2022. szeptember 28.

Szeretem használni olyankor, amikor sok pattanás van az arcomon, viszont nem rendszeresen, mert egy kicsit szárítja a bőrt 🫤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Pumi

2022. augusztus 22.

Szebb lett a bőröm tőle, de egy ideig. Aztán olyan volt mintha hozzászokott volna. Sokszor ujravettem. Érdekes illata van. Összetétele is barátságos, és nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

KisCsi

2022. július 14.

A jó vélemények miatt szereztem be. Háton és mellkason használtam esténként fürdés előtt, de sajnos semmi számottevő változást nem tapasztaltam. Lehet csak arcon működik?
A termálos szaga is taszító kicsit. Nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

A termálos szaga is taszító kicsit. Nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon.

Emma23

2022. május 17.

Vészhelyzetekre vettem amikor nagyon el kezd zsírosodni a bőröm. Akkor nagyon sokat tud a bőrömön segiteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

S_ibiza

2022. március 11.

Szeretem használni, már az első használat után is van nyoma, hogy szebb tőle a bőröm. Régen napi rendszerességgel használtam, mostanában viszont már csak havi pár alkalommal, ha úgy ítélem meg hogy túl sok a pattanásom. Szárítja a bőrömet, de nem túlzottan, és nagyon szépen tisztít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

little_irish

2021. december 20.

Jó érzés használni, kicsit szárít, de kellemesen felhabzik és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Jó érzés használni, kicsit szárít, de kellemesen felhabzik és tisztít.

esztipl

2021. december 3.

Kb. 2 hete használom, kicsit féltem mert sokan írták hogy szárít és az én szuper érzékeny, pattanásos, heges arcomra már féltem bármit is rákenni..
Természetesen önmagában nem tesz csodát, egy hete kezdtem el kozmetikushoz járni, túl vagyok 3 carbon peeling kezelésen, nem sminkelek (ebben a maszkos időszakban könnyebb megállni) plusz próbálok nem fogyasztani semmit amiben tej van (érzékeny vagyok rá és ez csak és kizárólag pattanás formájában jelenik meg), plusz esténként hidratálót használok, ezek mellett a jimjams csodás kiegészítő. Az első pár alkalommal én is éreztem, hogy száraz lett az arcom de ez idővel elmúlt, szépen lehozza a pattanásokat és már nem érzem sem száraznak sem zsírosnak a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

lassugepard

2021. november 27.

Most vettem újra, mert elégedett vagyok vele. Szebb lett a bőröm tőle, szépen nyugtatta a gyulladt pattanásokat is. Mert hogy a pattanás ugye nem csak arcápolás, hanem inkább táplálkozás, hormonok, stressz kérdése, éppen ezért nincs az a kence, ami mellett büntetlenül összeehetünk mindent. De eddig ez az egyik legjobb arclemosóm. Eddig a csomagolás is szuper volt. DE, amit most vettem az kicsit más. Az adagoló kb. kétszer annyit ad ki, mint az előző, és a kupak is lejár. Szóval gagyibb lett a csomagolás. Emellett az előzőnek intenzívebb levendulaillata volt, ez viszont inkább csak büdös. Kicsit hígabbnak is tűnik. Remélem, ettől függetlenül ez is hatásos lesz. Jó lenne, ha egy jól bevált terméket végre békén hagynának, és nem változtatgatnák vagy szüntetnék meg.
Update: Még mindig nagyon jó. Szerintem ennél maradok, mert jól tisztít, nem irritál, és összességében szebb a bőröm tőle. Megérdemli az 5 csillagot.
Update: Most már évek óta használom, mert sokat segített a bőrömön. Aki azért pontozza le, mert szárít, annak üzenem, hogy utána illik hidratálni. A zsíros bőrnek is szüksége van a megfelelő hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 27.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Nem rossz termék, de az én kombinált bőrömet túlságosan szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Nem rossz termék, de az én kombinált bőrömet túlságosan szárítja.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.