Jimjams

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Hell222

2021. szeptember 3.

Már egy fél éve használom ennél jobb arctisztítót nem tudnék elképzelni. Szépen húzza picit a bőröm amit szeretek. Nagyon jól tisztít és kevés is elég belőle sokáig elég egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

rencike666

2021. augusztus 30.

Imádom! Durván zsíros bőröm van de ez helyrerakta. Reggel és este gyorsan megmosom vele az arcom, igaz most hétvégén egyáltalán nem használtam de nem jött vissza a zsírosság. Néha kicsit már száraznak érzem az arcbőröm használat után de engem nem zavar mert annyira utáltam már, hogy sokszor úgy néztem ki mint aki izzad annyira zsíros fajta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

M_virag

2021. augusztus 25.

Furcsa egy termék. Megtisztítja a bőrt, a tág pórusaimat szépen összehúzza, de arcmosás után közvetlenül olyan száraz tőle a fejem, mint a sivatag, na meg még pluszba hámlik is. 1-2 óra múlva meg már korcsolyázni lehet a homlokom konktrétan olyan zsíros lesz. A pumpás adagoló szuper, de kár az illóolaj, egyáltalán nem tesz jót a bőrnek.
Ezt még elhasználom, de újra már nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Ezt még elhasználom, de újra már nem veszem.

RKBrigi

2021. július 12.

Még a tudatos bőrápolásom előtt próbáltam ki a terméket sokak javaslatára, borzasztóan szárította a bőröm. Majd a száraz bőröm folyton radíroztam, amitől csak egyre gyulladtabbak lettek a pattanások, egy ördögi körnek tűnt és ez a termék sem segített a bőrömön. Végül Balea Med zselés lemosójára váltottam, BHA-ra arcradír helyett és hatalmas javulást értem el vele, persze nem napok és hetek alatt, de hosszútávon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Pappetra99

2021. április 27.

Eleinte nagyon szerettem használni, csodát tett a bőrömmel, viszont utána szárított nagyon. Egy próbát megért és elhasználtam, viszont tudom, hogy nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

oOHeidaOo

2021. április 3.

Röviden: Tisztít. De az arc tisztítására megannyi jobb és olcsóbb termék létezik a világon.

Hosszan: Nem tetszik az inci (persze ezt tudatlan időszakomban nem figyeltem), borzasztóan szárít, a kombinált bőröm nem tudta elviselni.
Tisztított, de a kézmosó szappan is tisztít, s talán az összetevők sem irritálók annyira, mint ebben.
Nem tudtam elhasználni, kuka volt.
Teszem hozzá, első hét le voltam döbbenve, hogy ez mennyireeeeeee jó.
De amint magadra locsolsz valami JÓ terméket, rá fogsz döbbenni, hogy ez bizony 💩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Nem tudtam elhasználni, kuka volt.
Teszem hozzá, első hét le voltam döbbenve, hogy ez mennyireeeeeee jó.

kicsispenot

2021. március 18.

Vegyes érzelmeim vannak.
Kezdjük a negatívval: iszonyat büdös (mondjuk én a sima levendulát sem szeretem) és szárít. Ezen felül meg vagyok róla győződve, hogy sem a kókuszolaj sem pedig az illóolaj nem tesz jót az arcbőrnek.
Pozitív: elég jól tisztít, jó érzés vele arcot mosni, nem okoz pattanásokat, elég belőle egy pumpa is. És óriási plusz ez a pumpás adagoló. Én pumpa és spray mániás vagyok, mindent átpakolok ilyen kis üvegekbe, mert jelentősen kevesebb terméket pazarolok el így.

Olcsónak annyira nem olcsó, hogy az ára felülírja a negatívumokat. Maradok a Herbalife lemosónál, amit már vagy 5 éve folyamatosan használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Vegyes érzelmeim vannak.

kittikorbel

2021. március 17.

Karácsony körül vettem meg, hogy kiprobaljam, és egy kicsit rendbe tegyem a bőröm. Nekem szárítja a bőrt utána muszáj hidratalohoz nyulnom, így csak este használom mindig. Meg így is félig van a tubus. Előszőr arctejjel letisztitom a sminket és utána ezzel mosom meg az arcom, majd végül hidratáló vagy egy jó kis maszk :) nem biztos hogy ujravennem egyébként, de egy próbát megert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

DIza

2021. március 9.

Nekem nem jött be, arcmosás után szép sima száraz, 15-20perc múlva pedig elkezd extrán zsírosodni az arcbőröm. Amióta használom túlságosan szárít így folyamatosan jobban olajosodik a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Noraaaaaa

2021. február 5.

Én imádom eltüntek a pattanások a harmadik használat után. Azóta egy sem jött elő. Gyönyörű lett tőle a bőröm. Hidratálót használok mellé. Napi kétszer használom már egy hónapja és alig fogyott belőle. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.