Jimjams

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nykol28

2018. november 24.

Nekem nagyon büdi.Körülbelül fél évig használtam és eleinte jó volt de aztán elkezdtem tőle gyulladt pattikra szert tenni így felfüggesztettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

timi1989

2018. november 23.

Ez a kis csodaszer hozta rendbe a gyakran pattanásos arcbőrömet. Szerintem ez az a drogáriás termék amit életemben legtöbbször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Cicuka22

2018. november 21.

Méghogy nem szárítja a bőrt...majdnem fehérre szárította az arcom, és nagyon feszült utána. Tovább is adtam. Amúgy gazdaságos lett volna, mert nagyon pici kell belőle. Az illata elég fura volt. Nekem nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

nussera

2018. november 3.

Szuper arctisztító! Legalább 3-4 tubusnyit elhasználtam már belőle, ezért meg is lepett, amikor észrevettem, hogy még nem írtam hozzá véleményt.
Kizárólag reggeli arctisztításra használom. Nem szárít, de kellemesen és gyengéden tisztít.
Többször elhatároztam már, hogy felhagyok a használatával, mert túlzásnak éreztem, hogy külön arctisztítót hasznlok este és reggel, viszont amint abbahagyom a használatát megérzem a bőrömön, hogy miért is van rá szükségem. Napi egyszeri használat mellett sokkal kevesebb pattanásom van, amik vannak, azok is kisebbek, és hamarabban gyógyulnak. (Ehhez persze hozzájárul a többi szuper arcápolási termék is, amiket használok az arctisztítás után.)
Remélem sosem szűnik meg ez a termék! Amíg kapható, addig biztosan hűséges vásárló maradok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

FDA

2018. október 28.

Nem tud többet, mint bármelyik másik géles arctisztító. Semmivel nem lett jobb a bőröm. Ellenben furcsa az illata és nem túl jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Csobanka

2018. október 26.

Frissítés: az évben kb 4-5 géles-habzó arclemosót próbáltam a hormonális gondok miatt egyre undorítóbb arcomra. Azt kell mondjam ez volt számomra a legjobb. A bőrbarátnak kijelentett svájci terméknél is kevésbé irritál, be sem pirosodik a bőröm, mondjuk nekem eddig is nagyon beváltak a levendulaolajos portékák, az ichtiol itt pedig nagyon kis mennyiségű lehet vagy csak jó a bőrümnek de ez a kombó nagyon bejön. Normalizálja a bőrümet, nem húzódik, a sminkkel is megbírkózik, szóval már újra is vettem. Ráadásul, mintha szebb is lenne a bőröm.

Nem rossz. Sminkkel is megbírkózik és nem szárítja halálra a bőrömet, nem irritál. Egyelóre 4* de jövök majd frissíteni, ha lesznek fejlemények mert eddig csak párszor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

bernadettmajdan

2018. október 22.

Hát... az Ilcsihez képest valóban gyenge, de azért ennek is látom az eredményét. Sajnos mivel ezt azonnal on the spot be lehet szerezni a drogériákban az Ilcsit meg nem, így van némi versenyelőnye még akkor is ha nem olyan hatékony... Nem is tudom, később még írok róla, tesztelgetem, eddig 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

mimuss84

2018. október 5.

Nem veri egyik sem az Ilcsi féle fekete szappant. Nekem ez nem sokat használt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Nomchy

2018. szeptember 30.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Az amúgy pattanásos bőröm kiszárította, így még több faggyú termelésre ösztönözte a bőröm, pattik a köbön. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kitti92

2018. szeptember 29.

Használgatom egy ideje de nem vagyok oda érte, szerintem vannak ettől sokkal jobb termékek. Jól tisztít, de kellemetlen a szaga és nem érzem annyira tisztának az arcomat tőle, mint a másik lemosómtól. Elhasználom valószínűleg, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.