Jimjams

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 9990 Ft

Egyedülálló hármas hatással veszi fel a harcot a szem körüli ráncokkal szemben. A készülék éltal kibocsátott piros fény és 660 nm-es fényhullámhossz ideális a bőr sejtjeinek aktivizálásához és azok mélyrétegi megújulásának fokozásához. Az élénkítő hatás egy negatív ionos anti-stressz hatással egészül ki, mely a készülék által kibocsájtott negatív töltéssel segíti a környezeti ártalmaktól meggyötört bőr egészséges állapotát helyreállítani. A két módszert szinergikusan erősíti a Photoionic készülék mikromasszázs hatása, mely mintegy piciny rezgő bőrvasaló segíti a mélyrétegi sejtstimulációt és a ráncok kisimulását.

Ár: 9990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csizi

2016. március 9.

Nem gondoltam volna, hogy használ, de tényleg. Nagyon táskásak a szemeim allergia miatt, sok mindennel próbálkoztam már. A megfelelő szérummal és rendszeresen használva tényleg hatásos a készülék. Én minden este használom lelkiismeretesen, először a kék fénnyel, aztán a pirossal, mindkettővel kikapcsolásig, és a megfelelő mozdulatokat ismételgetve.
Kb. 2 hét elteltével a tapasztalatok: reggelre kevésbé püffedt a szemem és nap közben hamarabb visszamegy a duzzanat, és jobban el is tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Kriszzta99

2016. március 6.

Konkrétan semmit nem csinál ez a kütyü. Lassan 1 hete használom... Éreztem, hogy butaság megvenni, hiszen amit írnak ("ideális a bőr sejtjeinek aktivizálásához és azok mélyrétegi megújulásának fokozásához") badarság. Nem is tudom, miért ugrok be mindig. :( 3 vélemény és mind 5*. :)
Az enyém bizony egy nagy 1-es. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 6.

Az enyém bizony egy nagy 1-es. :(

fdori

2015. november 27.

Én én elején vettem magamnak a DM-ben és azóta is nagyon megvagyok elégedve vele. Ami fura volt, hogy elemmel működik, de mivel tényleg látom a hatását, így utána ezen már nem izgattam magam, hogy mégis, így hogy segíthet. Van arcvasalóm is tőlük, azt még jobban imádom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Jossie

2015. április 27.

Imádom ezt a terméket, és imádom a JIMJAMS-et. December óta használom - bár bevallom volt közben egy kisebb szünet - és öröm reggelente használat után a tükörbe nézni, hisz, ahogy azt ígéri, tényleg eltünteti a fáradtság jeleit - illetve minimális nyoma marad csak.
Egyetlen gondom volt vele, mikor megvettem kaptam egy kisebb fajta szívrohamot, mert azt hittem, hogy egy üres dobozt vásároltam, annyira el vannak benne rejtve a termékek, ami persze pozitívum, hiszen így lehet őket a legjobban megóvni a károsodástól. :)
A kis hozzácsomagolt szérum is fantasztikus, érzem, hogy rugalmasabb a szemkörnyékem, pedig ez nálam - korom ellenére is - kritikus területnek számít egy ideje.
Legtöbbször reggel használom, de van, hogy naponta kétszer, ezáltal este is előkapom, és ha épp ráérek, akkor rászánom azt a 8-10 percet. :)
Imádom, ahogy a mikromasszázs funkciója cirógatja a szemkörnyékemet. :)
Egyértelműen öt csillag, bármikor újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Imádom, ahogy a mikromasszázs funkciója cirógatja a szemkörnyékemet. :)
Egyértelműen öt csillag, bármikor újravenném. :)

Zsildom

2015. március 29.

Sokáig húzta a hajam, nézegettem, lebeszéltem magam róla, aztán mégiscsak megajándékoztattam vele magam. Nemcsak szemkörnyékre, az arc ráncfeltöltésére, kisimítására is használható. (Utóbbit nem próbáltam.) A kék fényt a gyulladások mérséklésére, pattanások kialakulásának csökkentésére ajánlják, a pirosat a sejtfunkciók élénkítésére, tápanyag és oxigén ellátás elősegítésére, sejtregenerációra. A készülék 3 perc után automatikusan kikapcsol, amit nem egészen értek, mert a leírás szerint max. 2 perc az ajánlott működtetési idő egy adott területen. Szérumot is mellékelnek hozzá, amivel egy problémám van - amit jeleztem a termék adatlapján - a szavatossági ideje egy hónap a felbontástól, viszont akkora adag, amit a legpazarlóbb használat mellett sem lehet ennyi idő alatt elfogyasztani. Összességében: nagyon szeretem, a nap fénypontja a kis masszírozógép bekapcsolása, a reggeli szem alatti bőröndökre már nem is emlékszem:) Kár volt ennyi ideig gondolkodnom azon, hogy kell-e ez nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.