Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
holdsuti

2017. január 26.

Nekem nagyon bevált, csak figyelni kell hogy felrakás előtt jó nedves legyen a bőr és mindenhova odaragadjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

flowing

2017. január 26.

Nem használtam még tapaszt, az itteni jó vélemények miatt vettem meg és akciós is volt. azóta többször is újravettem.Naagyon szuper a hatása, az orromra szoktam használni és látható az eredmény, mintha kozmetikusnál jártam volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

berni88

2017. január 22.

Régebben használtam más márka tapaszát, az semmit nem szedett ki. Ez egy egész korrekt termék, olcsó és viszonylag sok miteszert ki is szedett nálam. Kéthetente használom, egy alapos radirozás és felpuhitás után, jó nedves orron. Eddig csak ezzel a módszerrel éreztem, hogy tényleg feltapadt. Leszedni könnyezős művelet nálam - de legalább tudom, hogy valóban oda is ragadt.Persze az a saját perverzióm, hogy utána fél óráig nézegetem a tapaszt és az orromat, de valóban úgy látom, hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Dudu195

2017. január 22.

Feltenni sem tudtam rendesen mert nagyon merev. Semmit nem használt, pedig próbáltam többször is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

horkaborka

2017. január 17.

Eleg brutálisabb nézett ki utána a Tapasz:) nagyon mitesszeres a borom,főleg az orrom. Szepen kiszedték őket. Picit fajt a lehúzás,de hat konkrétan a szór jon ki nagy reszeben😅
Gyakran fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyakran fogom használni.

Kriszti4

2017. január 11.

Nekem nagyon bevált,habár szerencsés vagyok mivel nincs sok mitesszerem.Szépen eltávolította azt ami nem odavaló, az ára pedig szuper! Többször is újra vettem már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

vicusqa

2017. január 7.

Második kipróbált pórustisztító tapaszom, és csak azért vettem, mert úgy emlékeztem, hogy itt nagyrészt 5*-ot kapott. Pozitívan csalódtam benne, nekem nagyon mitesszeres a bőröm és arra számítottam, hogy csak néhányat fog kiszedni, de a nagy részét eltávolította, csak ott nem igazából, ahol nem tapadt meg rendesen. Gőzöltem a feltapasztása előtt kb. 10 percet (kamillás vízzel szoktam általában, mert megnyugtatja a bőröm és felfrissít), majd bevizeztem a bőröm, úgy tapasztottam rá. 15 perc helyett 25 perc után szedtem le a tapaszt.
Habár a kozmetikustól nem jobb, de ahhoz képest elég jó termék, ezért adok neki 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

malnakiralyno

2017. január 4.

Nem a legjobb, de meglepően kitisztította az orromat. Az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nem a legjobb, de meglepően kitisztította az orromat. Az ára verhetetlen.

patriciacsp

2017. január 4.

Eddig a dobozból kettőt használtam el az orromra. Az elsőt úgy használtam, ahogy a dobozon állt, na akkor semmit sem szedett ki. Másodikat pedig gőzöléssel, akkor talán 3-4 db-ot ha kiszedett. Még majd egy nagyobb rituálé során kipróbálom a harmadikat is és frissítem a véleményem, de eddig arra jutottam, hogy rossmannos a legjobb, illetve az essence terméke is hatásos, ha épp olyan kedve van és nem ragad az orromra.

csakegyuser

2017. január 3.

Juhú, első véleményem. :) Én csak az orromra használom, de nálam tökéletesen működik. Közel nem vártam tőle ennyit, miután az essence tapasz ragasztójának a fele az orromon maradt, és a maradék sem szedett ki kb semmit. Ennél viszont csak a "hajlatokban" maradt egy kis fehérség, de a ragasztó teljesen lejött, és elég sok cuccot kiszedett. Én előtte 5-10 percet szoktam "gőzölni" (mikrózok egy bögre vizet, és simán csak fölé hajolok), és kb évente járok csak kozmetikushoz. Hátrányai, hogy kicsit tényleg szárít, és ahogy írták, resting b*tch face, mert úgy tartja a bőrt, mint a cement, de nálam max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.