Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

vicusqa

2017. január 7.

Második kipróbált pórustisztító tapaszom, és csak azért vettem, mert úgy emlékeztem, hogy itt nagyrészt 5*-ot kapott. Pozitívan csalódtam benne, nekem nagyon mitesszeres a bőröm és arra számítottam, hogy csak néhányat fog kiszedni, de a nagy részét eltávolította, csak ott nem igazából, ahol nem tapadt meg rendesen. Gőzöltem a feltapasztása előtt kb. 10 percet (kamillás vízzel szoktam általában, mert megnyugtatja a bőröm és felfrissít), majd bevizeztem a bőröm, úgy tapasztottam rá. 15 perc helyett 25 perc után szedtem le a tapaszt.
Habár a kozmetikustól nem jobb, de ahhoz képest elég jó termék, ezért adok neki 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

malnakiralyno

2017. január 4.

Nem a legjobb, de meglepően kitisztította az orromat. Az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nem a legjobb, de meglepően kitisztította az orromat. Az ára verhetetlen.

patriciacsp

2017. január 4.

Eddig a dobozból kettőt használtam el az orromra. Az elsőt úgy használtam, ahogy a dobozon állt, na akkor semmit sem szedett ki. Másodikat pedig gőzöléssel, akkor talán 3-4 db-ot ha kiszedett. Még majd egy nagyobb rituálé során kipróbálom a harmadikat is és frissítem a véleményem, de eddig arra jutottam, hogy rossmannos a legjobb, illetve az essence terméke is hatásos, ha épp olyan kedve van és nem ragad az orromra.

csakegyuser

2017. január 3.

Juhú, első véleményem. :) Én csak az orromra használom, de nálam tökéletesen működik. Közel nem vártam tőle ennyit, miután az essence tapasz ragasztójának a fele az orromon maradt, és a maradék sem szedett ki kb semmit. Ennél viszont csak a "hajlatokban" maradt egy kis fehérség, de a ragasztó teljesen lejött, és elég sok cuccot kiszedett. Én előtte 5-10 percet szoktam "gőzölni" (mikrózok egy bögre vizet, és simán csak fölé hajolok), és kb évente járok csak kozmetikushoz. Hátrányai, hogy kicsit tényleg szárít, és ahogy írták, resting b*tch face, mert úgy tartja a bőrt, mint a cement, de nálam max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Mekachika

2016. december 23.

Nem számítottam rá, hogy ennyire eredményes lesz. Meglepően sok mitesszert eltávolított, nem volt fájdalmas leszedni, ragasztó sem maradt az orromon.Első használat után jár az 5 csillag, remélem nem fogok csalódni legközelebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Stella8

2016. december 21.

röviden és tömören: egy nagy 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

röviden és tömören: egy nagy 0

Moonbride

2016. december 19.

Ez az első mitesszertapasz amit kipróbáltam, én elégedett vagyok vele. Tényleg fontos előkészíteni a bőrt, és betartani az előírt időt (bár a végén alig bírtam, mert akkor már eléggé húzza a bőrt). Egy tippet esetleg tudok adni: amíg fent van, se beszéd, se mimika, se semmi, azt a negyed órát "resting b.tch face" üzemmódban kell letolni, mert ha egy kicsit is elmozdul, nem fog hatni. Így viszont több rondaságot szedett ki, mint amennyiről tudtam...biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

ZsoYo

2016. december 16.

Napokig itt olvasgattam a véleményeket ki dicsérte, ki szidta,,,megvettem.
Nos, az a helyzet hogy azok táborát kell erősítenem, akik nem elégedettek vele. :)
Mindent úgy csináltam, ahogy a dobozon van illetve figyelembe vettem azt, amit itt írtak azok, akik 4-5 csillagot adtak, de kb. semmi hatás.
Csodát nem vártam, az a kozmetikus dolga, de azt sem, hogy ennyire "semmilyen". Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Napokig itt olvasgattam a véleményeket ki dicsérte, ki szidta,,,megvettem.

Recsu

2016. december 15.

Tényleg nagyon budos szamomra is,bar egy ido utan hozzaszokik az orrom. Nekem sokat kiszedett,es puha volt utanam az.orrom. szerintem megeri az arat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Kramer0ka

2016. december 10.

ha előtte kigőzölöm az arcomat, akkor szépen kiszedeget jó pár miteszert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

ha előtte kigőzölöm az arcomat, akkor szépen kiszedeget jó pár miteszert.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.