Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Vanília&Fahéj

2016. november 24.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel, bár kicsit zavaró, hogy csak az orr környékére gondoltak a kialakítása során, pedig nekem pl az államon is van. Megoldható ugyan, mert szétvágom a tapaszt, de lehetne külön homlokra, állra, stb. Az illatát én kifejezetten szeretem, és nem fáj leszedni. Már első alkalommal is elég sokat kihúzott, pedig nem vártam csodát. Oké, nem lesz olyan, mintha kozmetikus után jönne ki az ember, de szerintem nem is ezt hivatott elérni, hanem hogy ha pár darab kijön, attól megszabadítson. Nekem sok van, de még így is szépen dolgozik. Ennyi pénzért szerintem azt adja, amit kell. Nálam 4*, a levonás is csak a tapasz alakja miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

rLau88

2016. november 21.

Akinek néhány mitesszere van, annak lehet, hogy segít ezért kap 3 csillagot. Nekem sajnos rengeteg van, amikor lehúztam a tapaszt tényleg volt benne néhány "dolog", de látványos eredményt nem produkált. Viszont kiszáradt a bőr az orromon, utána be kellett kennem valami hidratálóval.
A szaga büdös és szerintem fájdalmas leszedni. Tényleg nem egy drága termék, de a többi ilyesmi tapasz is kb. ilyen árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

knikolett629

2016. november 20.

pozitív csalódás ért a termékkel kapcsolatban. Az én bőrömről ugyan nem távolított el nagy számú mitesszert, de nem is volt nagyon miből...hála istennek alig van az arcomon, inkább az orromra jellemző elenyésző számban, de onnan azért szedett ki rendesen. Unokahúgom arcából, aki elég mitesszeres (kamaszodik szegény) annyira durván kiszedte az összes mitesszert , mintha sosem lett volna ott semmi, de komolyan. Olyan lett az orrán a bőr, mint a babapopsi.. A tapadással akadt némi probléma, de ezt megbocsájtom, valószínűleg mi bénáztunk, mert az én arcomra megfelelően tapadt :)

a használat titka szerintem:
- használat napján nem használtam sminket, alapozót, semmi krémet
-3x3 percet gőzöltem
--> ezután pedig felhelyeztem a tapaszokat:) nekünk így tényleg hatott, biztos, hogy újra veszem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

a használat titka szerintem:
- használat napján nem használtam sminket, alapozót, semmi krémet
-3x3 percet gőzöltem

Orsolya13

2016. november 14.

Kipróbáltam már néhány pórustisztító tapaszt, gondoltam ezt is megnézem. Elkapott a Jimjams termékek iránti láz :D Olyan közepesnek mondanám, mert nem teljesen szedett ki minden, viszont használat után nem is volt több mitesszer az orromon és az államon, csak amik eddig is. Egy próbát megért, de még keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

sokm09

2016. november 14.

Most először használtam pórustisztító tapaszt,igaz, előtte csak tonikkal töröltem át a bőrömet. De így is hatásos volt, kellemesen csalódtam, mert az orromról rengeteg miteszert eltávolított! Gondolom még jobb lett volna az eredmény, ha rendesen kigőzölöm előtte, de így is sokkal hatásosabb volt, mint hittem :)

bianka093

2016. november 12.

Meg fel eve vettem egy dobozzal. Kettot elhasznaltam, 1-et a testveremnek adtam. Mindkettonknek nagyon sokat Ki szedett. A szaga borzalmas, alig vartam, hogy le szedjem. Most a rossmannban 300ft ert ujbol megvettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

orsi1293

2016. november 10.

Tinikorom óta nem használtam pórustisztító tapaszt, így most nincs nagyon összehasonlítási alapom. Az orromon használtam, habár a kissé fájdalmas levétel után látszott, hogy jó pár mitesszert kiszedett, azért szedhetett volna többet, így egyelőre 3 csillagot adok a teljesítményért.
Másik termék kipróbálása után majd frissítem a bejegyzést.

És majd elfelejtettem: kissé kellemetlen forgács illata (inkább szaga) van

update: nekem is lett egy pattanás 2 napra rá az orromon. Így már csak 2*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

Másik termék kipróbálása után majd frissítem a bejegyzést.

És majd elfelejtettem: kissé kellemetlen forgács illata (inkább szaga) van

update: nekem is lett egy pattanás 2 napra rá az orromon. Így már csak 2*.

Tothdora98

2016. november 7.

Első ilyen tapaszom volt,páromnak nagyon sokat kiszedett nekem semmit sem nem tudom miért picit csalódott vagyok..szamomra budos is..

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
krdori

2016. október 26.

Kellemesen csalódtam a termékben, bár nem vagyok teljesen elégedett. Mentem a saját fejem és az itteni vélemények alapján. Nem tág pórusokon használtam, nem gőzöltem előtte az arcomat előtte, hanem reggel, egy alapos arcmosás után, készülődés közben feltettem - kicsit bevizeztem az orrom és ennyi -, majd 10-15 perc után leszedtem. Egész sok kisebb-nagyobb mitesszert kiszedett, többet, mint vártam.
Próbáltam már jobbat is, de mivel akciós volt a Rossmann-ban, ezért adtam neki egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

fritz.aniko

2016. október 21.

Első találkozásom volt a napokban magával a termékkel is, illetve bevallom, hogy pórustisztító tapaszt egyáltalán nem próbáltam előtte.
Mindent úgy csináltam ahogy a csomagoláson le van írva: 15 percre tettem fel megtisztított vizes bőrre.
Az orromnál viszonylag jól működött, az államnál és a homlokomnál szinte semmit sem szedett ki. Ezzel nem is kett volna olyan nagy gond nincs viszonyítási alapom másik termékhez meg nem is vártam csodát.
Ami viszont az igazi problémám vele: másnap az államon kijött egy csomó pattanás. Gondolom, hogy amit félig meddig kiszedett, az begyulladt és ez okozta a problémát. Illetve a pattanásokat. Gondoltam is, használat után hogy talán kellene tonikozni utána, vagy fertőtleníteni de a csomagoláson erre nem írtak semmit, én meg első próbálkozásnál nem variálok. Kár volt. Nem adok neki még egy esélyt nagyon ronda lett az állam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.