Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
asztromélia

2016. október 9.

Hónapokkal ezelőtt elhasználtam a 3ból 1et, de nulla eredménnyel. Gondoltam itt az ideje elhasználni a másik kettőt akármi lesz, nem akarom tovább nézni a polcon. Mindent a leírás szerint csináltam de szinte semmit sem szedett ki se az orromból se az államból, pedig sajnos van miből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

corah

2016. október 8.

Régebben remek kis termék volt, szerettem is, mivel sok mitesszert eltávolított, de az utóbbi időben semmit nem látok, amikor lehúzom az orromról. Szó szerint semmit sem csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

cákk

2016. szeptember 4.

Nekem nagyon bevált, sok mitesszert kiszed, utána majdnem teljesen tiszta az orrom, ami nagy szó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

cheerface

2016. augusztus 15.

Nagy reményeim voltak ehhez a tapaszhoz, itt többségben pozitív véleményeket találtam, de nálam valahogy nem jött be. Megtisztított, felpuhított bőrre raktam, amíg fent volt éreztem enyhe csipkedő, szurkáló érzést, gondoltam biztosan szuperül fog hatni. Mikor lehúztam, néhány apró mitesszer jött ki, tényleg csak néhány és az is nagyon felületes, elmaradt a "hűha" érzés. A szaga pedig tényleg borzalmas, és engem is a cigire emlékeztet. Ezelőtt mindig teafaolajos tapaszokat használtam, aminél csak meg kell szokni az illatot, de nem kellemetlen, ezt viszont annak éreztem. Szóval használtam már ettől jobb tapaszt azonos árkategóriában, nem jött be :/

update: ha előtte nem gőzölöm, puhítom az arcom, és úgy teszem fel, úgy tényleg nagyon sokat kiszed! Szebb lett tőle az orrom sokkal. Viszont a szagát még mindig nem kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

foxinthebox

2016. augusztus 2.

Korábban többször használtam, és eléggé megszerettem, csodát nem tett, de sok mitesszert kiszedett (tehát nem 5-6-ot). Viszont az utóbbi időben én is azt vettem észre, hogy konkrétan semmit nem csinál. Semmit. Egy darabot sem szed ki. Lehet, hogy megváltoztattak valamit rajta?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

DawnMelody

2016. augusztus 2.

Általában CV-set veszek, de mikor akciós volt, gondoltam, teszek egy próbát. Mindent úgy csináltam, ahogy a leírásban szerepel, de egy kezemen meg tudnám számolni, mennyi mitesszert távolított el...Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Viki032

2016. július 18.

Nem szedte ki az összes mitesszert, de nem is vártam csodát. Nekem is rajta marad egy kis ragasztó az orromon, de ezt könnyen le lehet mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

benkovcs

2016. július 17.

Egy 6-8miteszert kiszedett. Ugyan nem vártam tőle sokat, ennél jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

Moniko

2016. július 10.

Pár miteszert kiszed, de csodát ne várjatok tőle. Mikor teli volt az orrom miteszerekkel, akkor szinte semmi változás nem látszott.. Mostmár bőrgyógyász segítségével szép lett nagyon az orrom, bár láttam benne pár kis miteszert, és még volt egy db tapaszom, gondoltam hátha.. igazából puha lett tőle az orrom de csodákat most sem művelt... Nem ajánlom :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

pudinggie

2016. július 10.

Sokat kiszed, de azért marad is benne jócskán. Csodát nem vártam, célnak nagyjából megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.