Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

pudinggie

2016. július 10.

Sokat kiszed, de azért marad is benne jócskán. Csodát nem vártam, célnak nagyjából megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

dorii25

2016. június 28.

Nálam nagyon változik a hatása. Van amikor olyan sokat kiszed hogy csak bámulok és rohanok venni másikat, máskor meg semmit sem, max csak néhány kisebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

betty23

2016. június 27.

update 2: A harmadik tapaszt a párom használta fel, na neki nagyon bevált! Még soha nem volt alávetve a nózija ilyesminek, borzasztó SOK mitesszert kiszedett neki, pedig csak egy fürdés után rakta fel, gőzölve sem lett az arca. Férfi létére most teljesen rápörgött, hogy neki még kell. Felpontoztam! :D

update 1: Második használat 1 hét után: Ugyanazt tapasztaltam, mint korábban. Ezúttal is kiszedett néhány csúnyaságot, de egy jó kozmetikust nem pótolhat, bár ezt nem is vártam. :) Amúgy nem rossz kis termék, elhasználgatom, de szerintem ha kipróbálok ilyet ismét, akkor az más márkától lesz.
Marad a 3 csillag.

Első használat: Kb. egy tucatnyi bigyót szedett ki az orromból, de annyira nem látványos a változás. Nem gőzöltem ki az arcom, csak egy forró zuhany után tettem fel. Nem rossz, de nem is csoda termék, még tesztelgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Marad a 3 csillag.

Pupika2

2016. június 15.

Nem mondom, hogy szuperhatásos de pár darabot azért kiszed és utána mindig puha az orromon a bőr, azért szeretem használni. Kb 2 havonta fogy el egy doboz, azt a havi kb 150 Ft-ot nekem megéri.
A ragacs meg ami utána marad simán vizzel lejött mindig

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 15.

A ragacs meg ami utána marad simán vizzel lejött mindig

narancsdzsem

2016. június 14.

Ne ilyet vegyetek, hanem pl az Essence-ét. Tudom, kétszer annyiba kerül.... de én szeretem, ha lehúzáskor a bőr marad az orromon, és a ragasztó megy.
Szóval kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Szóval kuka.

annie19

2016. május 19.

Változó hogy mennyire hatásos. Mindig kigőzölöm előtte az arcomat, ennek ellenére van hogy tele van, néha pedig csak 3-4 darabot szed ki. 2-3 havonta elszórakozunk vele, de elég lutri a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Ragdoll

2016. május 8.

Nekem nagyon sok cuccot kiszedett az orromról. Néha ketté is vágom és az arcom különböző részeire teszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

ngykrzsofi

2016. május 7.

Nem ér semmit. A ragasztó az orromon marad a mitesszerekkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Nem ér semmit. A ragasztó az orromon marad a mitesszerekkel együtt.

Juuice

2016. április 30.

Az illata valóban nem a legjobb, de szerintem annyira nem vészes! Sokat kiszedett a miteszereim közül, de néhány benn maradt, de nem is vártam sokat tőle, alapból tökéletes tapasz szerintem nem létezik, másrészt olcsó is! Egy próbát megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Ritaa

2016. április 30.

Nem sokat ért, többet vártam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Nem sokat ért, többet vártam tőle

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.