Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
TheNancy07

2018. november 14.

Ezelőtt az étkezési zselével próbálkoztam, de az eléggé macerás volt. Arctisztítás után a vizes és felpuhult bőrömre helyezem fel, kb. 10 percig hagyom száradni majd lekapom az adott területről. Mindig nézegetem, hogy mennyi mindent húzott ki... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Diamondbaby

2018. november 11.

Nagyon jó. Tiszta vizes bőrre felviszed a tapaszt. Pár percig rajtahagyod és letéped.
Szépen kijönnek belőle a pórusból orrból, állból, homlokból a dzsuvák.
A miteszer. Szerintem jó találmány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Szépen kijönnek belőle a pórusból orrból, állból, homlokból a dzsuvák.
A miteszer. Szerintem jó találmány.

Lili2109

2018. október 31.

Szerintem megújult, mert régebben fehér színű volt a tapasz, most pedig kék.
Régen vettem utoljára úgyhogy most vettem egy dobozzal. Jól ragad, nem válik le. Viszont az én orrommal nem csinál semmit, tépi és még irritája is. Szinte csak az apró szőröket szedte ki, következő alkalommal is. A maradékot könnyű volt lemosni.
Többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Szerintem megújult, mert régebben fehér színű volt a tapasz, most pedig kék.
Többször nem veszem meg.

linduci

2018. október 28.

Glamour napokon táraztam be belőle. Az első alkalommal nem voltam megelégedve vele, mert hiába a vizezés, az orrhajlatban szétvált a bőrömtől.
Most máslodikra rafináltabb voltam. A két végéből levágtam 1-1 kis részt, és csak azokat tettem az orrom egyik és másik feléhez. A maradékot pedig ahogy szokás, rá az orromra. Végre kétoldalt az orrhajlatnál kiszedte azokat, amiket előtte nem sikerült, nagyon örülök! Szépen teszi a dolgát, és örülök, hogy van belőle 8 dobozom még! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

martuska83

2018. szeptember 24.

Itt olvastam az írásaitokat, véleményetek és a rossmannban erre esett a választás. Egyrészt az ára miatt. Pici, apró, fekete mitesszerek az orron, szerencsére ebben még tűrhető a bőröm, nem igényel félévente nagykezelést a kozmetikustól. 3 éve voltam utoljára. De most az orromon zavartak a pici apró kis fekete pontocskák, amiket én láttam, más nem vette volna észre. Én kihagytam az előre tisztítást, mivel ekcémám van, így micellás vizet sem használhatok a bőrgyógyászom tanácsára. Feltettem a tapaszt az orromra úgy hogy előtte bevizeztem a bőrt, majd benedvesítettem a tapaszt is, ahogy száradt, bizsergett a nózim, érdekes érzés volt. 15 perc száradás után leszedtem óvatosan. Rengeteget kiszedett, olyan volt a kis tapasz, mint egy sündisznó. A tapaszról a kék hatóanyag nem mindenhol jött le az orromról, két helyem pici rész fennmaradt, de ezt vízzel hamar le lehetett mosni. Én elégedett vagyok vele. Olcsó volt, nem lett bohóc piros krumpliorrom sem, és az ekcémám sem bántotta, ami nekem fő előny. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lunora

2018. szeptember 10.

-1 csillag az ára miatt
-1 csillag a három darabos kiszerelésért.
a maradék 3 csillag jár a könnyű használatért, a hatásosságért, és azért mert a termék vegán :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

-1 csillag az ára miatt
-1 csillag a három darabos kiszerelésért.

bernadettu

2018. szeptember 10.

Akciósan vettem, így méginkább megérte az árát. Eddig egyszer használtam az orromon és szépen kiszedte a mitesszereket, pattanást nem okozott. Újra nem venném mert azért elég kevés van egy csomagban és sok szemetet termel plusz szeretnék más lehúzható maszkot vagy arctisztító zselét kipróbálni. Az árát megérte és tényleg használ, így érdemes kipróbálni.

Levonok egy pontot, mert kicsit macerásabb állon használni, nem sikerült jól felhelyezni és már nincs lehetőség mozgatni, szóval alig szedett ki vmit. Pedig jó kis termék egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Viwi0524

2018. szeptember 6.

Folyamatosan használom és nagyon szeretem 😁 döbbenetes h mennyi miteszert kiszed😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Már többször újravásároltam. Az orromon használom arctisztítás után. Nagyon sok miteszert képes kiszedni, de minimum hetente 2-3 alkalommal kell használni, hogy tartós eredményt érjünk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dorci19

2018. augusztus 3.

Nekem ez vált be eddíg a legjobban. Nem vagyok az a nagyon mitteszeres típusz szerencsére de az orromon látszódnak a kis pöttyök és ez a termék szuperül kiszedi őket, nyilván nem az összeset de elégedett vagyok az eredménnyel és az árát is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.