Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Mozart

2013. november 22.

Izgatottan vártam, hogy kiszedje az orromat csúfító mitesszereket, de pontosan 1 DARABOT szedett ki.. "nem vagyok ideges".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

Teo

2013. november 21.

Nagyon nagyon jól kiszedi a kis mitesszereket. Én korábban a Müllerben kapható saját márkás tapaszokat próbáltam, az sem volt rossz, de nekem ez jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

ToriRenton

2013. november 20.

Nincs nagy tapasztalatom az ilyenek terén (csak az essence tapaszt próbáltam ki ezelőtt), de nekem ez kifejezetten jó volt. :) Fürdés hajmosás arcradírozás után raktam fel, 15 percet hagytam rajta és az orromon lévő tapaszon 15-20 pötty volt kb amikor leszedtem. Nem tudom mennyire számít ez jónak, de nekem ez 400 forintot megér. Egy másikat ráraktam az államra, ott kevesebb mitesszer van, mint az orromon de onnan is leszedett valamennyit. :) Az essence-nél jobban bevált (és ez feleannyiba kerül), de majd azt is kipróbálom ugyanígy fürdés után, hátha akkor jobban használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

asha

2013. november 18.

Nekem sem ért semmit ez a tapasz...pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nekem sem ért semmit ez a tapasz...pénzkidobás.

beautifullife

2013. november 11.

Eddig ez a második márka pórustisztító tapasz amit próbáltam,tehát nincs nagy tapasztalatom. Az előző a Rival de Loop volt,így ahhoz fogom viszonyítani.
Az előző márkánál az előkészület a következő volt: ,hámlasztás,gőzölés,szódabikarbónás praktika. Nála sajnos nem volt időm gőzölni,így maradt a szódabikarbóna,viszont mindhármat elhasználtam egyszerre.Orra,homlokra,állra.Ahogy azt kell.
A másikhoz képest az illata erős és valamennyire csíp.Én ezt szeretem,mert olybá tűnik olyankor,hogy dolgozik a cucc. Rajta hagytam cirka 15 percig.
Tapasztalatok: homlokon,állon a legnagyobb jóindulattal kettő jött ki.Igaz,ott nincs is sok,de ez botrányos teljesítmény.Az orromon szintén jóindulattal kb. 30%-os eredmény.
Teljesen nem húzom le,mert tény,hogy a másik márkánál alaposabban előkészültem,így veszek majd még egyet,hogy igazságos legyen az osztályozás.Na meg,hogy meglegyen a jövendőbelim.
(Bár lehet kipróbálom a híres ebay-es faszeneseket is)
Egyébként én úgy vettem észre,hogy az ő tapaszai nagyobbak és könnyebben illeszthetőek,mint a fent említett márkáé.
Ha csak orra használtam volna el a hármat,arra megérte volna azt a párszáz forintját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

(Bár lehet kipróbálom a híres ebay-es faszeneseket is)

Kata.Sz

2013. november 6.

Én nagyon örülök, hogy sokaknak okozott örömöt ez a termék, csak azt nem tudom, hogy hogyan!? Nagy reményekkel vettem meg a Rossmannban (499Ft volt). Alapos arctisztítás és gőzölés után, vizes bőrre felragasztottam, és még örültem is, hogy ahogy száradt, éreztem, hogy húz, tehát feltételeztem, hogy valamit csinál. ~15 percig vártam, amíg éreztem, hogy teljesen megszáradt, és lassan lehúztam, ahogy az a használati utasításon is szerepel. Hát... semmi. Sőt, ahogy már előttem is írták, fehér valami maradt itt-ott az orromon (és később az államon is, mert adtam neki még 1 esélyt, hátha én szúrtam el valamit...). Mintha (!) láttam volna 1-2 kiszedett mitesszert a papíron, de nem pont erre számítottam. :( Teljesen elszomorított, mert elég mitesszeres a bőröm, és jó lett volna "mitesszer-erdőt" látni a papíron. Biztosan nem veszem újra, elvette a kedvem ezektől a tapaszos dolgoktól. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

ljudith78

2013. október 28.

Hát ez a tapasz meg sem közelíti hatásfokában a Rossmann sajátmárkás Rival de Loop-ját.
Gondoltam nagy különbség nem lehet két ilyen tapasz között, de ég és a föld, gőzölés után is alig szed ki valamit, ez kukába való portéka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Dolorez

2013. október 28.

Most próbáltam ki először és még jó,hogy ilyen olcsó,nem venném meg újra!
Nekem mindig iszonyatosan tele van miteszerrel a nózim,ezért reménykedtem benne,hogy legalább a nagyját kiszedi,de sajna jóindulattal is csak a negyedét!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 28.

Most próbáltam ki először és még jó,hogy ilyen olcsó,nem venném meg újra!

szabo.szandra1993

2013. október 21.

Az előírásnak megfelelően helyeztem fel, de semmit nem értem az egész procedurával. Csak ilyen fehér réteg maradt az arcomon, amit nem is tudok mihez hasonlítani. Számomra totál pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Orchid

2013. szeptember 24.

Régen is nagyon szerettem az ilyen tapaszokat, nekem elég sok mitesszert kiszedtek, viszont egy időben nem nagyon találtam semmilyen márkánál, vagy túl drágának tartottam őket. Baleát többször is vettem már, az is jó volt, ez is hozza ugyanazt a hatást, csak sokkal olcsóbb. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.