Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Montelino

2013. augusztus 12.

Nálam általában az ilyen tapaszok használnak. Koreai tapaszokat szoktam venni, a faszenesek a legjobbak az én bőrömre. Azok kiszedik a látható mitesszereim 60%-át, ez kb. 30%-ot (orron alkalmazva). Ezt könnyebb beszerezni, de nem fogom újra megvenni a hatása miatt. A csomagolását nem értem. Beleraknak 3 vékony tapaszt egy olyan dobozba, amibe 20 db is beleférne. Attól nem lesz jobb a termék, hogy túl nagy csomagolást kap és csak a papírt pazarolják vele. A koreai tapaszok nem drágábbak és tudok várni 8-14 napot mire ideérnek, többet veszek egyszerre mindig. A koreai tapaszok anyaga mintha kicsit vastagabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 12.

stenonis

2013. augusztus 8.

Kicsit többet vártam a vélemények alapján, de mivel először használok hasonlót, lehet, hogy béna voltam. Talán rossz napon is próbálkoztam, legközelebb kivárom, mikor tényleg gázul néz ki a nózim, hátha hatékonyabb lenne. Néhány mitesszert kiszedett, de egyáltalán nem lett látványos az eredmény. Lehúzni nem fájt, de azért kellemes sem volt. Viszont most furán bizsereg az orrom :D
Még próbálkozom.

Update:
Továbbra sincs wow hatás. Néhányat kiszed, annak örülök, de az orrom kb ugyanúgy néz ki. Kipróbáltam az államon is, reménykedtem, mert sokkal szebben rásimult, mint az orromra. De semmi. Nem hiszem, hogy újraveszem, max ha le lesz akciózva, és újra lesz kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Még próbálkozom.

Update:

Timibaba27

2013. augusztus 3.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Valahogy többet vártam tőle. Szedett ki pár mitesszert, de nem feltűnően. Talán megpróbálom legközelebb úgy, ahogy írták itt egy páran , hogy előtte gőzölök egy kicsit vagy pedig a szódabikarbónás módszert. Egyelőre csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Lanie

2013. július 21.

Nagyon hiányoltam már ezeket a tapaszokat és szerencsére elsőre sikerült is kifogni ezt a fantasztikus darabot. Sok problémám volt miteszerekkel és eddig ez volt az egyetlen ami valóban segített is. Újra veszem, ez nem is kérdés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

LaMaggie

2013. július 20.

Még soha nem használtam ilyen tapaszt, csak lehúzható maszkokat, viszont minden eddigi terméknél hatásosabb! Nagyon sok mitesszert kiszedett, persze nem az összeset. Egyszerű használni, nem fáj, mikor lehúzom. Kár, hogy csak 3 db-os kiszerelés van! Árban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

beautycase007

2013. július 19.

Nekem sem szedett ki minden miteszert, de mivel ilyen terméket még sohasem használtam (nem vártam tőle túl sokat), ezek után a végeredmény meglepően jó. Ennyi pénzért megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Ms.Cat

2013. július 16.

Egész jó viszont a rival de loopnak az ugyanilyen pórustisztító tapasza nálam jobban bevált. Ennél még maradt 1-2mitesszer az orrom hegyén. Viszont a homlokomat jól megtisztította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

b_dorka

2013. július 16.

Szerintem is csak ugyanazt tudja, mint a többi. Valamennyi mitesszer kijött vele, de még meg kell ismételnem, hogy a többi is eltűnjön. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Rony

2013. július 13.

Hát el kell mondjam, hogy ez valami fantasztikus! :)
Már jó pár pórustisztító tapaszt/terméket kipróbáltam, mert sajnos lehetetlen kiirtani a csúnya fekete szörnyeket az orromról... :(
Ezt a tapaszt 399 Ft-ért vettem a Rossmann-ban (utolsó darab volt). Ki is próbáltam egyből, ugyanúgy kell használni, mint a többi ilyen tapaszt, nedves bőrre kell feltapasztani. Nekem egy 15-20 percet volt fenn, míg meg nem szilárdult, és mikor lehúztam az orromról tádám, nagyon sok mitesszer a kis tapaszon volt. Egyébként kicsit fájt is, ahogyan húzta ki a mitesszereket. Nagyon boldog vagyok hogy ennyire jó kis cucc, ennyire jó áron. Most ebből tuti beraktárazok magamnak. :)
Egy tipp még a használatához: előzőleg megtisztított arcra tegyétek fel, és ha van időtök kicsit gőzöljétek meg az arcotokat, így jobb kitágulnak a pórusok, ezáltal még több mitesszer ki tud jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Hát el kell mondjam, hogy ez valami fantasztikus! :)

chococat

2013. július 8.

A Rossmannban ha jól emlékszem 400 ft volt. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

A Rossmannban ha jól emlékszem 400 ft volt. Megéri kipróbálni.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.