Jimjams

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
b_dorka

2013. július 16.

Szerintem is csak ugyanazt tudja, mint a többi. Valamennyi mitesszer kijött vele, de még meg kell ismételnem, hogy a többi is eltűnjön. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Rony

2013. július 13.

Hát el kell mondjam, hogy ez valami fantasztikus! :)
Már jó pár pórustisztító tapaszt/terméket kipróbáltam, mert sajnos lehetetlen kiirtani a csúnya fekete szörnyeket az orromról... :(
Ezt a tapaszt 399 Ft-ért vettem a Rossmann-ban (utolsó darab volt). Ki is próbáltam egyből, ugyanúgy kell használni, mint a többi ilyen tapaszt, nedves bőrre kell feltapasztani. Nekem egy 15-20 percet volt fenn, míg meg nem szilárdult, és mikor lehúztam az orromról tádám, nagyon sok mitesszer a kis tapaszon volt. Egyébként kicsit fájt is, ahogyan húzta ki a mitesszereket. Nagyon boldog vagyok hogy ennyire jó kis cucc, ennyire jó áron. Most ebből tuti beraktárazok magamnak. :)
Egy tipp még a használatához: előzőleg megtisztított arcra tegyétek fel, és ha van időtök kicsit gőzöljétek meg az arcotokat, így jobb kitágulnak a pórusok, ezáltal még több mitesszer ki tud jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Hát el kell mondjam, hogy ez valami fantasztikus! :)

chococat

2013. július 8.

A Rossmannban ha jól emlékszem 400 ft volt. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

A Rossmannban ha jól emlékszem 400 ft volt. Megéri kipróbálni.

vador

2013. július 8.

Kb. ugyanazt tudja, mint a társai, csak sokkal olcsóbban. Nem bánom hogy kipróbáltam, mert megfelelő előkészítéssel jó eredményeket értem el, de találtam sokkal jobbat, ráadásul még olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.