Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
flaghunter

2018. július 23.

Nagyon jó! Olcsó és hatékony. A hatóidő lejárta után szemmel látható a tapaszon, amit kiszedett a pórusokból. Máskor is megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Cosette

2018. július 11.

Többször próbáltam, de mindig ugyan az az eredmény: semmi. Vagyis de, ahol használtam előjött pár pattanás, pedig nem igen vagyok hajlamos pattanásosodni. Elég miteszeres az orrom és az állam, de hiába tettem fel a felpuhult bőrömre, fürdés után, szó szerint semmit sem szedett ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

glau17

2018. július 4.

Az első ilyen tapasz, ami nagyon szépen tisztít (azóta kipróbáltam a Balea aktívszeneset is, de azt kicsit drágább). Kicsit néha fáj lehúzni, de az annyira minimális, hogy a szép, tiszta orrért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Massacre

2018. június 21.

Azon kívül hogy apró pattanások vannak tőle most az orromon miteszer helyett, sokat nem ér. Legalább nem büdös de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

lexx

2018. május 22.

Úgy használom ahogy kell. Ki is szed valamennyit, de utána konkrétan rák vörös lesz az orrom (csak oda próbáltam ki) annak ellenére hogy nem vagyok allergiás tudtommal semmilyen összetevőjére se. Nem igazán tudtam mire vélni.. Váltottam DM Balea aktívszenes tapaszra.
Amúgy én Auchanban és Tescoban is találkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Amúgy én Auchanban és Tescoban is találkoztam vele.

Lilium

2018. április 4.

Még sosem próbáltam ki korábban ilyen tapaszokat, de ez most nagyon bevált. Kihúzza a csúnyaságokat (persze, ettől még a pórusok nem fognak eltűnni, csak a benne lévő mitesszerek), babapopsi érzetem lesz utána. Sajnos csak három van a dobozba, de szerintem még így is megéri. Előtte értelemszerűen lemostam a sminkem, és a bőrömet is alaposan megtisztítottam, majd picit gőzöltem. Ezután a doboz hátulján lévő utasítást követtem, így teljesen hozza amit ígér! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

KbeautyHungary

2018. március 21.

Kedvenc pórustisztító tapaszom ezidáig. Tusolás után használom, tovább magamon hagyom, mint a használati utasításban van /úgy is próbáltam, akkor nem volt olyan hatékony nálam/ és így kiváló munkát végez.
Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Többször újravettem már.

Zood

2018. március 4.

Aki úgy használja ahogy kell , annak működni fog. Nekem bevált nagyon. A vicc az, hogy akárhányszor mentem rossmanba nem volt. Hát mondom akkor tényleg ki kell próbálni :) nagyon szépen kiszedte a miteszereket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

detti23

2018. február 20.

Bár nem az összes mitesszert szedi ki, de egész sokat kiszed. Én úgy használom, hogy arctisztítás után a még vizes bőrömre ragasztom fel, kb negyed óra múlva vagy amikor már érzem, hogy a keményre száradt, akkor pedig lassan lehúzom. Arra kell figyelni, hogy alaposan kell felragasztani, a tapasz minden része jól illeszkedjen rá a arcbőrre, különben tényleg nem szedi ki a mitesszereket. Ha az orromra és az államra teszem fel, akkor ollóval bele szoktam vágni egy-két helyen, hogy rendesen illeszkedjen, így nem lesz rücskös a tapasz. Más pórustisztító tapaszokhoz képest messze ez ér a legtöbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

anyyyca

2018. február 16.

Nem tudom pontosan hogyan használhatták azok, akik szerint nem jó, mert szerintem szuper cucc, leírom én hogyan használom (igazából pont úgy, ahogy a dobozán írják): 1. Letisztítom az arcom. 2. Ráhelyezem a fényes oldalával az adott területre, majd jól lesimítgatom. 3. 15 perc várakozás után a szélét picit felkapargatva naaaaaagyon naaaaagyon lassan elkezdem lehúzni, és végig rendkívül lassan húzom. Pehelyszőröket nekem nem szed ki, ellenben sok sok pici mitesszert igen (nekem nagyok szerencsére nincsenek). Gyönyörűen végzi a dolgát, ezt egy kozmetikus egy vagyonért csinálná. Újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.