Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Narbeleth

2018. február 15.

Csodát nem kell várni tőle, inkább megnyitja az eltömődött pórusokat, és utána könnyebb a bőrt tisztítani. Ha nézett valaki videót ilyen mindent eltüntető lehúzható fekete arcmaszkokról, na azt nem produkálja. Szerintem egy hatékony bőrradír is ér ennyit, kevesebb szenvedéssel, de biztos bőrtípustól is függ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

messalinam

2018. január 4.

Nincs komoly problémám az orrommal,nekem tökéletesen bevált! Biztos,hogy akinek látványosabbak a mitesszerei,annak nem hoz csúcseredményt,de én teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha ügyesen sikerül felrakni,akkor kifejezetten látszik rajta leszedéskor,hogy mennyi mindent kiszedett. Az ára alapján sokkal rosszabbra számítottam. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

emeseee6

2018. január 4.

Eleg jo osszegezve . Mondjuk senki ne varjon olyan hatast,mint egy kozmetikus latogatastol. En csak az orromra hasznalom,a tetejen nem szed ki semmit ( vegulis ott annyira nincs is mit) az orr oldalan plusz mellette oldalt eleg jol muzsikal. Ez az ar meg egy vicc ,erdemes legalabb egy probat tenni vele mindenkinek,nem nagy veszteseg ha nem mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

CeCeDrake

2018. január 2.

Nos, én szépen darabokra vágva használom. 90%-os eredményt simán hozza. Okosan kell használni. Ennyi pénzért csodaszer kategória, nem egy kozmetikus, de simán ki lehet vele tolni az időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Csutak

2017. december 6.

Háromszáz forint volt a rossmannban, ez volt az utolsó doboz a polcon. Miért is ne alapon bedobtam a kosaramba, hadd próbáljam ki. Hát tanulópénznek jó volt, az tuti. Egyet rosszul használtam el, de a második sem teljesített jobban. A bőrömet szépen nyúzta és a mikroszőrszálakat is szépen leszedte. Szőrtelenítőnek sokkal jobban elmegy, mint mitesszertapasznak... Az egy csillag az élménynek jár, hogy ezt is kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

bobherceg80

2017. november 17.

Vettem 3-féle pórustisztító tapaszt próbaképpen,hogy teszteljem,melyik is lesz a legjobb.
Ez az 1.,amit próbáltam,és a hatékonysága 5-ből 4 pontos,szóval egészen jó!Igaz,nem egy kozmetikus,de a legnagyobb,legcsúnyább "mákszemeket" gyönyörűen kiszedi.Erőteljesen hozzáragad az orrhoz,ha jól bevizezzük, a ragasztóanyag egy része viszont a tapasz leszedése után is a bőrön marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

bodor258

2017. november 17.

Szerintem nem rossz kis “cucc”. Aki megérti hogy olyan csodaszer nincs ami egytől egyig maradéktalanul eltünteti az összes miteszert az nem fog csalódni. Nekem jó párat kihúzott szerintem annyit megért az ára hogy ne nekem kelljen őket nyomkodni nagy fájdalmak árán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

anett94

2017. október 29.

Glamour napok alkalmával vásároltam és eddig csak egy darabot próbáltam ki. A leírás szerint használtam és nem rossz. Nem szed ki mindent de azért így első alkalomra elfogadható. Még próbálkozni fogok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

dinkka

2017. október 25.

hasonókat tapasztaltam mint az előzőek, simán arctisztítás után használtam és talán egydarab miteszerkének sikerült kiugrania :D egyszer ha lesz időm, kipróbálom gőzöléssel is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Fzks

2017. október 23.

Hàt próbáltam magamon gőzöléssel, barátomon anélkül de nem nagyon használt, pár miteszert kiszedett de nagyobb reményeket fűztem hozzá:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.