Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
stofareni

2017. október 22.

Nekem eddig be vált. Nem szed ki minden szennyeződést de rendszeres használat után remélem szép eredményt érek el vele. Használat után kiszárítottam az orrom és elkezdett hámlani. De ettől független eddig tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

nagydora911

2017. október 20.

Nekem nem vált be bárhogy is próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nekem nem vált be bárhogy is próbáltam.

valamijoonev

2017. szeptember 26.

Elotte parologtattam, es ugy tettem fel ezt a tapaszt. Kihuzott par miteszert, de tobbet nem fogom megvenni. Elso ilyen porustisztito tapaszom volt es utolso is egyben. Piros lett utana a borom, es nem egy draga termek, viszont nem eri meg az arat, tul keves van egy tasakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Nem szeretem. Kevés van benne, de nem is a leghatékonyabb. Volt , hogy kicsit tovább volt a bőrömön, és ráragadt, nem szedett ki semmit, úgy kellett levakarnom magamról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Timi96

2017. szeptember 1.

Körülbelül 2 éve használom, néha ritkábban néha gyakrabban. Nekem nagyon bevált, de szerintem csak úgy hatásos, ha előtte megfelelően előkészítjük az arcunkat, símán csak felragasztva ne várjunk csodát. Használat előtt mindenképpen arclemosóval és melegvízzel arcot kell mosni, majd egy 10-15 perc gőzölés után megfelelően felpuhul a bőr. A tapaszokat ezután felragasztom, és kb 20 percig fenthagyom, így elég sok mitteszert eltávolít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

dechertadel

2017. augusztus 30.

Bár nem egy drága termék, EGYÁLTALÁN NEM ÉRI MEG!!!
Én baromira megörültem, mikor megláttam, és egyből le is csaptam rá, egyik barátnőmmel együtt, akinek szintén az orrán van nagyon sok mitesszer.
Egy csomagban ugyebár 3 db tapasz található, és úgy, hogy mindhármat elhasználtam, viszonylag egy időben, úgy sem használt semmit.
Egy kis változást sem láttam.
Ezért is lepett meg, hogy viszonylag jó értékeléseket kapott, mert nekem tényleg olyan volt, mintha fel sem raktam volna. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Bár nem egy drága termék, EGYÁLTALÁN NEM ÉRI MEG!!!
Egy kis változást sem láttam.

Pepperoni

2017. augusztus 27.

Egyszer akciósan csaptam le rá.
Jó volt,tette a dolgát, de azóta a Clear Skin tapaszait használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Egyszer akciósan csaptam le rá.
Jó volt,tette a dolgát, de azóta a Clear Skin tapaszait használnom.

Bettu

2017. augusztus 16.

A Clear Skin pórustisztítót kerestem, de mivel nem volt, gondoltam kipróbálom ezt. Egyszerre elhasználtam mindhármat. (homlok, orr, áll). Nem rossz, de azért messze nem szedett ki mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

nusysan

2017. augusztus 15.

Első próba: meglepően sokat kiszedett az orromnál, ahhoz képest, hogy nem voltak nagy elvárásaim. Egyenlőre pozitívan indul kapcsolatunk, meglátom később mi lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

scene14

2017. augusztus 15.

Én is imádom,rendszeresen újraveszem! 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Én is imádom,rendszeresen újraveszem! 5* :)

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.