Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Evelyn31

2017. augusztus 13.

Nem vártam tőle nagy eredményt..DE nagyon meglepett! :O
Az orromon próbáltam ki,mert ott a legproblémásabb,és meglepő módon alig bírtam leszedni.Jó erősen rátapadt,és mikor végre lekerült el sem akartam hinni de rengeteg mitesszert kiszedett.Nekem így elsőre bevált!És árban is szuper még mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nem vártam tőle nagy eredményt..DE nagyon meglepett! :O

zadora

2017. augusztus 3.

Sajnos nekem nem vált be. Két dobozzal vettem Mindhármat elhasználtamaz elsőből, mert azt hittem én vagyok a béna. Próbáltam mindenhogyan. Aztán kinyitottam a másik dobozt is, hátha az első dobozzal volt valami.
De max 1-2 miteszert távolított csak el.
Szomorú vagyok, reménykedtem, hogy beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

De max 1-2 miteszert távolított csak el.
Szomorú vagyok, reménykedtem, hogy beválik.

durca1016

2017. július 24.

Nekem nagyon bevált! Véletlen láttam meg a rossmanba , mondom egy próbát megér. ( főleg hogy 299-ft volt akcióba) Az orromra raktam először mert az a legproblémásabb terület nálam, és nagyon sok mitesszert kiszedett ! Egy baj van vele hogy csak 3 db os :) De ennyiért maximálisan megéri !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Alicee4

2017. július 16.

Nekem nem vált be... 15 percig hagytam rajta a problémás területen, de semmi változást nem éreztem... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Rainbowgirl14

2017. július 13.

Fürdés után szoktam használni. 15-20 percig szokott az orromon lenni és legtöbbször sokmindent kiszed, viszont olyan is előfordul, hogy semmit sem szed ki, pedig mindig ugyanúgy használom. Néhányszor használtam már az államon is, de ott nem ért semmit. Ár-érték arányban abszolút megéri, én Glamour napokon vettem 200 Ft-ért dobozát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Pappetra99

2017. július 8.

Nagyon szeretem ezt a tapaszt használni. Fürdés után szoktam felhelyezni, hagyom rajta 30-40 percig ,így sokkal több mitesszert húz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

CrueltyfreeJazmin

2017. július 8.

Nagyon hasonlít a rival de looposomra de talán ez egy fokkal jobb. Szépen kiszedi a mitesszereket de csak esztétikailag változtat bármit is az arcomon. Habár én nem 15 percig hagyom rajta hanem 30-60 percig. Úgy nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

Reva03HU

2017. július 6.

Szeretem. Kicsit bevizezem az orrom, de nem annyira hogy folyjon rajta a víz,csak éppenhogy,és gyönyörű​én szedi ki a miteszereket. Kozmetikust ugyan nem helyettesíti, de az otthoni arcápolási rutinom szerves része. Rival de Loop is hasonló, különbséget nem veszek észre.

UPDATE! Imádom! Lehúzható arcmaszk után is rengeteg maradt rajta, miután lehúztam az orromról! Remélem sűrű használat után csökkenni fog a miteszerek száma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Ren1985

2017. július 6.

Orromon volt a problémás bőrfelület.Nagyon szépen kiszedte a mitesszereket. Puha,tiszta lett a bőröm. Csakis ajánlani tudom! Rossmannban vettem,az 5db-os 499.- (2017.07.05-én)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

esztiby

2017. június 26.

Sajnos nekem semmit nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Sajnos nekem semmit nem használt.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.