Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ddora27

2017. június 21.

Az orromon lévő apró mittesszereket gyönyörűen kiszedte,meg is lepődtem,hogy ilyen jó kis termék ennyi pénzért.Újra fogom venni és maradok ennél,mert nekem bevált nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Doty23

2017. június 20.

Messze az egyik legjobb amit használtam. Az illata ugyan érdekes,és utána ragacsos az arcom de az egy kis vizezéssel eltüntethető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

TundiPapp

2017. június 17.

Budos, rajta maradt minden a boromon, semmit nem tisztitott.
Mindent a leirasnak megfeleloen csinaltam, adtam neki ket eselyt is, de sajnos semmi!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Budos, rajta maradt minden a boromon, semmit nem tisztitott.

Brigoca

2017. június 11.

Nem hiszek az ilyenekben, de az itteni sok pozitív vélemény hatására mégis beruháztam belőle. Nekem egyáltalán nem hozott ki semmit, úgy hogy előtte kigőzöltem az arcom, illetve ragacsos darabkák maradtak utána az orromon. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

KlaudiaZs

2017. június 9.

Ez a legjobb tapasz amit eddig próbáltam, mikor nagyon el vannak tömődve a pórusok az orromon, akkor szoktam egy forró fürdő után feltenni. Közel sem szed ki minden kis mitesszert, de eleget és többet mint bármilyen más általam használt tapasz, plusz szép simára "legyalulja" az ember orrának felszínét. Az alapozó az orromon mindig nagyon csúnyán mutat, de ha ezt használom, akkor utána kb 2-3 napig sokkal szebb az alapozó rajtam, utána viszont megint ajánlatos elhasználni egyet. Bár általában több időt várok utána, kb 2 hét alatt fogy el a 3 db ami a dobozban van, így árban se olyan vészes, na nem mintha drága lenne, sőt, eléggé olcsó. Az 5 csillagot azért kapja meg, mert ugyan kiszedhetné több mitesszert, e téren még mindig nem találkoztam jobbal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

szandi08

2017. június 4.

Imádom, nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Imádom, nekem abszolút bevált.

marlu

2017. június 2.

Mivel le volt árazva, így rögtön 2 dobozzal vettem belőle. El is használtam az összeset az orromra. Sajnos nem szedte ki a miteszereket, még a kisebbeket sem. Viszont az én bőrömre nem ragadt rá a tapasz ragasztós része, könnyen le lehetett húzni és nem maradt semmilyen maradvány utána. Amit ígér, nem teljesíti, de nem tett kárt a bőrömben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Nicu

2017. június 1.

Az orromra használtam, a kisebb mitesszerek talán felét kiszedte, a többit nem. Nekem is ráragadt néhány helyen az orromra, és nehezen tudtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Dourou

2017. május 25.

Már legalább 4-5féle tapaszt próbáltam. Dm, Rossmann, Müller.. de nekem eddig ez vált be a legjobban. Persze nem tisztítja ki az összes pórust, de azért teszi a dolgát. Hetente többször is használom és látom a javulást:) idővel kisebbek lettek a pórusaim, nem tökéletes még most sem, de ez a bőröm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

noxibaba

2017. május 18.

Nagyon szeretem. Rendszeresem használom, heti 2 alkalommal. Előtte tisztító maszkot használok és leöblítés után ragasztom fel. Látvámyosan kiszedi amit ki kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.