Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Naoto

2017. május 18.

A sok rossz vélemény miatt féltem megvenni, de gondoltam teszek egy próbát vele. És milyen jót tettem! Nekem nagyon bevált, az orromon és az államon is használtam, nagyon sok mitesszert szedett ki. Előtte én csak egy gyengébb arcradírt használtam, és úgy raktam fel, hogy tényleg jól bevizeztem előtte a bőröm. Persze csak akkor látványos, ha van is mit kiszednie, úgyhogy nem használom túl gyakran, csak ha már tényleg sok mitesszer van az adott területen. Így viszont csodaszer, főleg ha akciós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

shining

2017. április 29.

Borzaszto kar volt megvenni. Igaz olcso termek de , hogy semmi hatasa nem nincsen az is biztos. Mindent a leirtak alapjan csinaltam sot meg elotte kamillaval kigozoltem az arcomat is. Es semmi . Nem tavolitotta el a mitteszereket viszont az arcomat letepte es vorors lett a helye nagyon. Termeszetesen nem veszem ujra.:((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

matekinga

2017. április 26.

A mitesszerek kb felét kiszedte, de nem egy hűha dolog. Ebayen szoktam venni ilyesmi tapaszt, az sokkal jobb. Ez arra jó, hogy ha hirtelen kell valami, akkor gyors megveszem, de lehetne sokkal jobb is. Ha előtte meleg vízzel mostam meg az orrom és úgy tettem rá a tapaszt akkor talán kicsit jobban kiszedte a mitesszereket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

angie91

2017. április 17.

Én szeretem, szívesen használom. A szaga nem túl kellemes, de nem tapasztaltam olyat, amit itt olvasok,hogy ragacsot hagyna maga után, pedig sosem mérem az időt, mindig érzésre húzom le. A lehúzás nekem nem fáj. Az orromon szoktam használni és elég sok miteszert kihúz. Egyetlen bajom,hogy kevés van a dobozban, árulhatnának nagyobb kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

hnikolett

2017. április 12.

Mar tobbszor megvettem de soha semmit nem ert, tegnap glamournapoztunk, lattam van jimjams kupon, haat adok neki meg egy eselyt. Most reggel, gondoltam kiprobalom az orromon. Betartottam az utasitasokat, alapos tisztitas, vizes borre felvitel. 15 perc helyett kb 7 percet volt az orromon, lehuztam es magyon meglepodtem mert nagyon sok (persze nem mind) kis tuske volt a tapaszba es eszmeletlen puha az orrom. Most kicsit eg a borom de az ertheto mert nagyon odatapad, lehet ha megvarom a negyed orat akkor jobb lenne

Up.: nagyon csalodott vagyok.. a mostani glamouron gondolam beszerzek belole 2 csomaggal, anyu is ki szerette volna probalni. Egyszeruen nem tudjuk feltenni, mert konkretan mind a ket oldala szaraz. Probaltuk a "nem ragados" reszet levizezni, de ugyse, sehogy sem akar ragadni.. 600 forint kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Catn0va

2017. április 12.

Glamour-napi szerzemény. Könnyű használni, azonban nem tisztított akkora mértékben, mint szerettem volna. Az orromról alig szedett ki valamit, inkább az orcáimról, ameddig még elért a tapasz. Az államat sem tisztította meg kellően. Nagyon puha lett tőle az orrom és az állam, de csalódtam a termékben, némileg nagyobb tisztító hatást vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

LajkoTimi

2017. április 7.

Nagyon bíztam benne hogy jó lesz, de nem az hogy kiszedte volna a mitesszereimet, hanem konkrétan átmászott a ragasztó/kötőanyag az orromra és még azt is kaparhattam le. Annyi , hogy puhává teszi az orrot , de nem ez a feladata szóval nálam soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Pantene

2017. április 4.

Legelső alkalommal nagyon sok mitesszert kiszedett az orromról, államról, de sajnos ez csak egy alkalomig volt így.. Havi 1szer próbálgattam újra, de kb halottnak a csók, néhány mitesszert kihúz, de ezért a hatásért nem éri meg megvenni. Többször nem próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

tunderelefant

2017. március 15.

Nekem nem hagyott maga után ragacsot, megvártam amíg jól megszárad, bár így kicsit fájt lehúzni. Az illata szerintem annyira nem vészes. Ennyi pénzért nem vártam csodát igazából, szóval nagy meglepetés nem ért, hogy továbbra sem tűntek el a mitesszereim az orromról (bár még semmilyen kozmetikai szer nem tüntette el...) Valóban lehetne kicsit nagyobb (vagy lehet csak az én orrom túl nagy :D), mert nem ér le, csak az arcom feléig. Nekem puhább lett tőle a bőröm, de nem hiszem hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

6vilag

2017. március 12.

Kétszer dőltem be neki. Első alkalommal is már tudtam, hogy a nulla kategóriás termék, de eltelt pár év, és újra vettem. Semmit sem változott, színtiszta pénzkidobás, még ha nem is sok, de maradt a nulla kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.