Jimjams

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 363 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 363 Ft

Tisztító, összehúzó és mitesszer eltávolító tapasz. Segítségével mindenféle fájdalom nélkül lehet eltávolítani a homlokon, orron, állon megjelenő mitesszereket.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Candy21

2017. március 7.

Nem rossz de nem ájultam el tőle valamennyi mitesszert kiszed de sok ragacs marad fenn az arcomon miután lehúzom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

lovecreams

2017. március 7.

Az Essence ugyanilyen termékére 2 csillagot adtam, erre 1-et fogok. Hogy miért? Legalább azután selymes, pihe-puha lett az orrom, ettől meg sebes..ráadásul kb. 20-ból kettőt kiszedett, azok is picik voltak..egy fillért nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Lina14

2017. március 3.

simán felvíve nem csinál sokmindent, gőzölés után egész sokat kiszed. azonban nagyon zavar az illata, elég büdi, és nem tapad fel szépen, valamelyik része mindig lifeg és nem elég nagy, én sokkal több helyre tudnám rakni, mint amennyit a tapaszka lefed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Renaa

2017. február 8.

Szörnyű. Kb. az 5%-át ha eltávolította a mitesszerimnek. Cserébe ragacsos maradt az orrom és még irritált is kicsit. Viszont gyönyörű fényes lett a bőröm miután lemostam a ragasztót. :) Biztos hogy nem veszem újra 100Ft-nál többet nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Sepi49

2017. február 8.

Nekem nem nagyon jött be, az orromra és az államra raktam. KB arctisztitas szintjén tüntette el ez a tapasz is a miteszereket, többet vártam, de lehet túl magasak voltak az elvarasaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

gardosivi

2017. február 8.

Az biztos, hogy nem egyezik meg egy kozmetikus által végzett tisztitassal, de nyilván nem ez volt a cél. Én előtte kicsit kigozoltem az arcom és utánna használtam, egész sok miteszert szedett ki az orromon, viszont az államon szörnyű volt, tiszta ragacs maradtam. Mindenesetre az orromra biztos újra fogom venni, nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

NikiVagyok

2017. február 8.

AZ Essence-s tapasz után próbáltam ki ezt,sokkal jobban kiszedi a pórusokból a mitesszereket,de nem nyűgözött le sajnos ő sem :(

goldgirl

2017. február 3.

Egyenlőre nem saját magamon, hanem barátomon lett tesztelve a termék, ő vette magának, meg is lepődtem...sőt le is szidtam kicsit, mert tapasztalatom szerint ezek a ragacsok semmit nem érnek...de mondom jó akkor tegyük fel, legalább bebizonyítom, hogy igazam volt :D De nem lett nagy meglepődésemre, igaz nem szedett ki mindent az orrán, de meglepően sok kijött, úgyhogy megbíztam vegyen még belőle pár csomaggal, magamon is tesztelni fogom. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

nikolettazsofia

2017. január 30.

Nagyon bevált! :) Első használatnál azonnal kiszedte az összes mitesszeremet, ha elfogy biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Ettike

2017. január 30.

Nekem sajnos sebes lett tőle az orrom, nagyon érzékeny és piros :(
A pozitív, hogy legalább a férjemnek bejött, mivel rajta használtam el a maradék 2 csíkot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Nekem sajnos sebes lett tőle az orrom, nagyon érzékeny és piros :(

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.