Jimjams

Ár:   19980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 19990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Doki, Módosítva: 2015. november 16.

Ár:   19980 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 19990 Ft

Ultrahangos arckezelő készülék

A bőr felfrissítéséhez nincs más dolgod, mint megtisztítani annak felületét, felvinni a bejuttatni kívánt értékes hatóanyagokat és 8 perc alatt alaposan átultrahangozni bőröd, hogy a speciális hullámok a felvitt hatóanyagokat a bőrbe jutassák és feltöltsék, feszesítsék azt.

Felhasználási területek:

• Ráncfeltöltés
  • Hidratálás
  • Feszesítés
  • Sejtaktiváció

A szett tartalma:

• JimJams Beauty Ultrasonic készülék hatóanyag-bevitelhez, ráncfeltöltéshez, aktivációhoz és feszesítéshez
  • JimJams Beauty Aktiváló liposzómás gél hialuronsavval 30ml
  • JimJams Beauty Hidratáló nappali krém A-, C-, E- vitaminokkal 50ml

A készülék adapterrel működtethető, melyet a csomag tartalmaz.

Ár: 19990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

noricza

2021. március 22.

Eredetileg nem azt a gépet szerettem volna megvásárolni, de amit kinéztem nem volt készleten így ezt ajánlották helyette. A gépet használgatom, ugyan nem a hozzá kapott termékeivel. A véleményem nagyjából hasonló az előttem szólóhoz. Alkalmanként használom, arra amire terveztem nekem itthonra megfelel. Valóban létezik ettől jobb készülék, mint hatásban, mint kialakításban. Pl az hogy a programnak se eleje se vége, legalább valami csippanás lehetne ha lejár az idő (más hasonló árkategóriájú készülékeknél így van). Ugyan leírja a használati útmutató hány perc a kezelési idő de nyilván nem stopperel a legkényelmesebb használni. A marok kialakítás jó ötlet is lehetett volna de sajnos a program gomb elég közel esik a kezelő fejhez és könnyen összekenődik amit utána elég macera tisztítani. Ettől függetlenül ár-érték arányban korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

dorakrem

2020. január 5.

Hmm , érdekes, hogy mennyire szélsőséges vélemények vannak erről a készülékről. Én megkérdeztem orvos ismerősömmet ( bőrgyógyász) , hogy milyen illetve vannak e káros mellékhatásai egy ilyen gép használatának (nem erre vonatkozott a kérdésem, hanem úgy általában a piacon, normális forrásból származó termékekere ) és azt mondta, hogy normál esetben nincsenek, azaz ezek az otthoni gépek azért úgy vannak kifejlesztve, hogy magunkban kárt ne tudjunk okozni. Namost, az hogy ebben az esetben le is van írva, hogy hogyan mikor mennyit és mikor ne használjuk a gépet, az szerintem teljesen rendben van. Ennek ellenére talán még egy két nagyon negatív kritika is helyénvaló, hiszen mindennnek, még a leggakrabban használt repcept nélküli készÍtményeknek is van vagy lehet mellékhatása. Sajnálom, hogy egy két esetben ilyen radikális negatív tapasztalatokkal szembesültek a használók, nekem ennek ellenére bevállt. Hozzáteszem, hogy nem használom rendszeresen, nem használom hetente, hanem mikor úgy érzem, hogy szükségem van rá, és akkor is mértékkel. A homlokomon sokat javít, az arcomon egyenlőre nincsen még rá akkora szükség, ezért ott szinte alig használom, azaz villámtempóban megyek át rajta. Negatívumot eddig nem tapasztaltam, 4 csillagot adok rá, mert ennél már találkoztam jobb készülékkel, illetve már van hatásosabb technológia is. Nem bántam meg, hogy megvettem, anyukám is kapott egyet ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

danyadi77

2019. május 27.

A homlokomra és az állvonalra, alsó, megereszkedett kontúrokra használom. A 2 erős homlokráncomon sokat javított (karácsony óta). Hetente, kéthetente 1x veszem elő, ha eszembe jut. Szerintem 8 percet nem is használom, annál előbb bemaszírozom a gélt, amit adtak hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

agirlhasnoname

2019. április 18.

Nem tudom, hogy csak én reagáltam rá ilyen negatívan, vagy mások is tapasztaltak hasonlót, de olyan, mintha csökkentette volna az amúgy sem telt (értsd: küzdök azért, hogy egészséges életmód mellett megmaradjanak a párnáim) arcom zsírszöveteinek méretét. Karikás lett a szemem (nem használtam rajta, egyszer áthúztam a kezelőfejet alacsony teljesítményen, pulzáló üzemmódban a szemem alatt kb. 1 cm-rel), be van esve az arcom, mint egy múmiáé. Ezen felül használat után furcsa szívdobogásérzésem lett (nincs egészségügyi vagy szívproblémám), lüktetett az arcom, de ezt annak tudtam be, hogy biztosan épp kifejti a hatását a kezelés. Azóta eltelt 2 nap és egy éjszaka, semmit nem javult, a bőröm pedig kipirosodik minden erősebb érintéstől (pedig egyébként erre sem hajlamos), én meg érthető módon meg vagyok ijedve, és csak reménykedni tudok, hogy helyre lehet ezt hozni valahogy több százezer Ft kiadása nélkül.

Egyébként még a gép megvásárlása előtt utánaolvastam az ultrahangos technikának, és sajnos hallgatnom kellett volna a megérzéseimre, mert sokhelyütt írják, hogy egyrészt nincs hosszútávú orvosi kutatásokra épülő részletes információbázis a kozmetikai UH-val kapcsolatban, másrészt sok az ellenjavallat (itt nem szabad, ott nem szabad, erre-arra hosszú távon negatív hatással bír), így gyakorlatilag lehetetlen teljes biztonságérzettel használni.

Update: 2 év eltelt és bár az állandó irritáció nyilván megszűnt, az arcom struktúrája súlyos tíz-húszezrekbe kerülő kezelések ellenére is ugyanolyan maradt. Csak azért nem kezdek bele jogi csatákba, mert az első és egyetlen levélváltásunk alapján tuti, lerendeznék annyival, hogy "ez a természetes öregedési folyamat" (ilyen hirtelen, egyik pillanatról a másikra?) meg hogy ez nem csak ettől lehet (de.). Mindenesetre azóta teljesen máshogy érzékelem a világot, a szememmel sem tudok úgy "nézni", ahogy régen, mert csíp, kevésbé bírja a fényt, az arcom jobban fázik hidegben, szóval igencsak elcseszték az életemet. Az önbizalomhiányról nem is beszélve... ezt a terméket úgy, ahogy van, be kéne tiltani, mert VESZÉLYES!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Loreen

2018. december 11.

Ugyanúgy jártam vele, mint agirlhasnoname : teljesen beesett lett az arcom, úgy néztem ki, mint egy hulla. Hogy miért kap akkor mégis 3 pontot? Mert két napig olyan puha volt a bőröm, mint a babáké, és a bőrszárazságot is megszüntette egy időre, pedig kenhettem akár mivel előtte...
Ebből kiindulva azt mondom, hogy akinek alapjáraton elég "vékony arca" van, az inkább hagyja, ha a mosolyráncokat akarja kisimítani, mert több kárt csinál, mint hasznot. Viszont száraz bőrre tényleg nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Ritus

2017. november 29.

Imádom! Jártam kozmetikushoz mezoterápiás kezelésre - annak volt ilyen hatása. Első alkalommal, hogy lássam a különbséget, csak az arcom egyik felén próbáltam ki. Már az első használat után jól látható volt a különbség: a kezelt oldalon sokkal tömörebb, simább, feszesebb volt a bőröm. Én egy webshopban vettem pár ezer forinttal olcsóbban, mint a drogériákban lehet kapni.
Ami viszont első alkalom után kicsit ijesztő volt - éjjel többször felébredtem hevesebb szívdobogásra, amit azóta nem tapasztaltam. De anyukámnak a lelkére kötöttem, hogy emiatt csak módjával használja.
Nekem bevált a liposzómás krém, amit mellé adnak, de már beszereztem más termékeket, amikkel majd kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Andrea27

2017. október 29.

Egy hete a készüléket a mellé kapott géllel használom esténként, és nagyon hatásos. Csak a homlokomra használtam eddig, és ott kisimította a bőrömet. Most az arcom többi részén is elkezdtem használni. Reggel nem használom mert fényes-ragacsos marad a géltől a homlokom (esetleg majd más krémemmel). Nem reméltem a készüléktől (géltől) ekkora változást, de tényleg használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

szlilly

2017. október 10.

Ez a gép maga egy kis csoda! Mikor megkaptam még kételkedtem benne, hogy milyen hatása lesz, de az első hét után levett a lábamról és azóta is töretlen a sikere nálam. Lassan egy éve használom, nem mondom, hogy teljesen rendszeresen, inkább csak időszakosan, mikor úgy érzem, hogy kicsi ráfér az arcomra az extra kezelés. 2-3 használat után szépen csökkenti a kis mimikai ráncaimat, illetve fokozza a krémeim hatását, amiket utána az arcomra kenek. 100%-ig meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

pqampuska55

2015. szeptember 1.

A legjobb pajtásom lett! Feszesebb, selymesebb érzetű lett a bőröm heti egy használattal egy hónap után, a kisebb hegek hamarabb gyógyulnak. A hozzá adott gélt nem szeretem, mert a javasolt maximum 8 perces használatot követően is furcsa darabkákat hagy a bőrömön; ezeket nedves törölközővel szoktam lemosni és utána körömvirágos krémmel kenem az arcom, s lám reggelre láthatóan pihentebb bőrrel ébredek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hajnal_ka

2015. július 30.

Sokat filóztam, hogy mi legyen. Kéthavonta járok kozmetikushoz, és nála szoktam ultrahangos kezelést kapni. Egy-egy ilyen alkalom után napokig nagyon szép a bőröm. Gondoltam a kozmetikai kezelések között nem árthat, ha néha én is teszek érte. Megrendeltem ezt a terméket, és egyenlőre nem bántam meg. Csodát persze nem kell várni tőle. A hozzá kapott gél nem rossz, a krém sztem semmit nem ér. Következő alkalommal már az eddig is használt saját krémeimet fogom használni utána. Tegnap este próbáltam ki először, és ma reggel mintha tényleg szebb lenne a bőr tónusa, feszesebb az arc. Még tesztelem, és majd írok, hogy mit tapasztaltam. Egyenlőre 4*.
Up.: nagyon megszerettem. 2-3 hetente használom esténként, és tényleg szépen kisimítja a bőrt másnap reggelre. Kezdésnek a hozzá kapott zselével használom, utána pedig a saját krémeimmel próbálkozom (clinique, v. yves rocher).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.