Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 4.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szilva, licsi, grapefruit

Szívjegy: kunkor

Alapjegyek: benzoin, szantálfa, tonkabab

Missglamorazzi

2018. szeptember 15.

Még csak megillatoltam ezt az újdonságot, de elsőre tetszik, csuklóra fújva tartóssága is átlagos:) aki nem vár valami eget rengetően nagy kavalkádra az orrában, szerintem annak tökéletes. Őszi nappali illatot keresek, még az is lehet, hogy ő lesz. Párszor még próbálgatom, összeillünk-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Asianlover

2018. augusztus 15.

Nekem ez olyan túl émelyítő, kellemetlen módon édes. Nagyon nem jön be. Eddig se volt Jimmy Choo-m, ezután se lesz :( ráadásul rajtam a tartósságuk is csapni való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ferita

2018. augusztus 12.

Mintát kaptam egy nagyon kedves embertől.
Az illatról annyit,hogy közepes. Olyan mintha egy katalógusos illatocska lenne. A tonka-szantál háttérbe szorít minden mást,pedig vártam egy kis szilvát és egy kis grapefruitot is. Így csak egy édes kis semmiség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Mintát kaptam egy nagyon kedves embertől.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.