Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

KergePárduc

2018. március 21.

Imádom :) A festett sötétbarna hajamra szoktam kenni vöröset, ad neki egy kis színt a napfényben vörösesen csillog. Nekem nem szárítja a hajam, abszolút újravevős 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kapat8

2017. december 30.

Málna szín a kedvencem! Egyértelműen újravevős! Nagyon jól ápol. Fényes és szép színei vannak. Kb. 1-2hajmosás és eltűnik. Tényleg egy igazi kellemes női játéknak mondható!🙂🌺

Újra itt: Csak annyit még,hogy a burgundit (sötétlila) is nagyon szeretem és ez a szín már tartósnak is bizonyult!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

kalmaniki

2017. november 21.

Egy vöröset és egy feketét próbáltam belőle. Könnyen használható, jól befogta a hajam. Egész tartós, 3-4 hétig simán látszott, egyenletesen kopott ki. Az illata kellemes. Egyedül az nem tetszett, hogy szörnyen kiszárította a hajam. Lehet, hogy kipróbálok még néhány árnyalatot, ennyi pénzért megéri kísérletezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Vandenis

2017. május 29.

Két hajfestés között használtam a rézvöröset vörös festett hajamra. Puhàbb lett a hajam tőle ės szebb lett a színe. Azt hittem a kinövèst is lefedi rézvörösre( sötét szőke az eredeti hajszínem) , de nem..az szörnyen ronda sárgás lett :)) Viszont ha nincs lenövės, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Hannah11

2017. május 27.

Hát nekem borzalmas emlékem van róla..Lilára festettem vele a hajam és 3(!)hónapig nem jött ki..elkezdett kopni de akkor meg rózsaszínes maradt a hajam.
Teljesen tönkrement,száraz lett és elkezdett nagyon durván hullani is..A fél hajamat levágtam miatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

BunnyFluff

2017. február 23.

Nagyon gyakran használtam, ugyanis festett rézvörös hajam van és nagyon hamar kopik, de nem akartam 3-4 hetente festeni a hajam. Vörös árnyalatokat használtam, rendes vörösre fogta be a hajam de néhány mosás után kikopott rézvörösre. A hajam nagyon puha és fényes is lett tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

pomme

2017. február 11.

Muszáj volt vmit kennem a fejemre, a lilát választottam, hátha kiüti a sárgát. Nagyjából sikerült neki, de elég határeset, a következő mosásnál már megint előjött volna az eredeti szín. Viszont foltosan fogott, volt, ahol élénklila lett a hajam, a többi részen meg majdnemvörös szőke :( Bohóckodni 16 éveseknek biztos jó, akiket nem hat meg ha 3-4 szín van a hajukban, de nem én vagyok a célközönség valószínűleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Dinacicc

2017. január 16.

Nagyon megbántam hogy megvettem :( 05-ös Ribizlivöröset vettem, mert már untam a világosabb pirosat, de nem akartam még újrafesteni. 2 tasakkal vettem, és a váll alatt érő hajamra 1 kevés volt, na akkor gyorsan rámaszatoltam a másik tasakkal is, mert ezt szépen kenni nem lehetett. Bár én voltam a hülye hogy miért nem úgy vittem fel mint a hajfeséket, de már mindegy. Az eredmény: ugyan olyan piros haj, lenőtt hajtővel :( És iszonyúan kiszárította a hajam, alig bírtam kifésülni, pedig hajmosás után raktam a hajamra a szokásos hajbalzsamomból amivel idáig lazán be tudtam szárítani a hajam, most meg bontófésű kellett. Nagyon csalódott vagyok, a fél napom ráment erre az értelmetlen időpazarlásra, meg 658 forintom, amiből egy normál hajfestésem ki szokott jönni a fodrászkellékes festék+oxi kombóból :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

niki05

2017. január 7.

Imádom😍 nyaron tán 3x volt festve. Most a 15 ös a tűzvörös árnyalatban. Ez napon inkább sárgásabb szín egyébként olyan rézvöröses. 2 hét utan is jól látszik és folyamatosan szépen kopik. A cseresznyés és málnás szín is nagyon jó. 👌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

LiliMinda

2017. január 7.

Anyu a festeket soha nem engedte meg, ezert ezzel szineztem evekig a hajamat (vorosre-lilara)
Az uszodalatogatast nem birta a lila, gondolom azert mert felhigitottam kicsit hajpakolassal a lapocka ala ero hajamra
En nagyon megszerettem, tobb hajszinezonel jobban bevalt, hetente mosok hajat es az ombre hajam visszakaptam 2 honap utan (teljesen kijott)
Most ar rendesen festem a hajam de ezt nagyon nagyon szerettem, annyi tanacs hogy vard meg amig teljesen kijon a hajadbol mert ha rafestesz fakobb lesz mosas utan

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.