Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

Roxxy

2017. január 3.

Tök jó áthidaló megoldásnak.Éppen lenövesztem a hajam,de nem hatalmas lenövéssel szeretnék vizsgázni menni,úgyhogy bemosom előtte szépen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

KrKrisz

2016. november 20.

Két esetben nyúltam eddig a termékhez.
Amikor két hajfestés között a színén akartam frissíteni. Erre nekem megfelelt, csodát nem vártam tőle, de azt nem is ígér, elvégre csak egy színezett sampon.
Meg akkor, mikor a világos szőke hajamat csak pár színes tinccsel akartam feldobni, de úgy, hogy ne legyen nehéz megszabadulni tőle. A padlizsánlilát vettem meg, ez egy-két mosás után nagyon vagány lilás árnyalatot adott, pont ahogy vártam. És pár alapos hajmosás után csak egy kicsit hamvas hatású volt, nem volt feltűnő.
Első próbára hajfestés előtt, meg játszadozásra pont megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Két esetben nyúltam eddig a termékhez.
Első próbára hajfestés előtt, meg játszadozásra pont megfelel.

Bettina13

2016. november 5.

Imádom, és bár sötétbarna hajam van, a vörösek így is hatásosak (jó sötétvörös lesz, pont amilyet szeretnék), ez ritkaság. Nekem eléggé sokáig kitart, 6-10 mosást is kibír, de én ennek csak örülök. Kellemes illatú, és nagyon jól puhítja a hajat. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

paunemonika

2016. október 13.

Imádom!!Évek óta használom!6 hetente festetem a hajam, kb a 4. héten szoktam ezt felkenni. Gyönyörűen befogja, csodaszép fényes lesz és fokozatosan kopik ki mire megyek a fodrászhoz nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

redcat66

2016. október 3.

Isteni!
Teljesen kikopik és amíg tart szinte ragyog a haj! :)
(meggy vörös előnyben)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

Isteni!
Teljesen kikopik és amíg tart szinte ragyog a haj! :)
(meggy vörös előnyben)

Romanadvoratrelundar

2016. szeptember 20.

Elég gyorsan kopik a fekete a korábban vörösre festett hajamból, ezért szerettem volna kicsit felfrissíteni. A derékig érő loboncomra 4 db-ot vettem a 13-as árnyalatból, és kb. 40 percig csücsült a fejemen a trutyi, mielőtt elárasztottam volna fekete löttyel a zuhanyzót. Igazából elég jól befogta a hajamat, és az eredetileg sötétszőke tövem is kevésbé virít most, de a vöröset azért még látom átcsillogni. A fedése tehát korrekt, azért pontoznom le a terméket, mert ISZONYATOSAN szárított. Nemhogy puha nem lett tőle a hajam, de rengeteg Gliss Kurt és hajolajat kellett rákennem, hogy egyáltalán ki tudjam fésülni. Nagyon sprőd és kócos most a fejem, többet nem kísérletezem ilyesmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

AligatorBaby

2016. szeptember 15.

Akkor próbáltam ki ezt a terméket, pont a képen lévő színben, mikor vörös hajam volt, mert hát ugye a vörös meglehetősen kopik, de festeni mégse akartam 2 hetente, ezért adtam ennek egy esélyt. Valódi katasztrófa volt számomra, a fürdőszobában mindent befogott csak a hajamat nem :D Lemosásnál az egész úgy mosódott le, ahogy felkentem, csak épp a fröcsögő vörös lötty szállt mindenfele, utána sikálhattam ki az egész fürdőt... Persze szárítás után próbáltam bebeszélni magamnak, hogy talán adott egy kis plusz színt a hajamnak, de ha adott is egy kicsit, a következő hajmosásnál, már ugyanaz volt mint előtte. Ennyit nem ér meg ez az egész, inkább ez csak ilyen színezett sampon féle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Litta

2016. szeptember 15.

Nem tudom, milyen haja van annak, aki azt írta, hogy neki alig akart kikopni, de szívesen cserélnék vele.... A juicy eggplant és a deep burgundy színeket vettem meg. A tasakon lévő képpel ellentétben full ugyanolyan színű mind a kettő, konkrétan sötétlila, majdnem fekete.
Festett padlizsánszínű hajam van, 2 festés között próbáltam ki a terméket, hátha kicsit ki tudom vele tolni a következő festést. Mivel már egyszer befürödtem egy hasonló színezővel (Venita, oda írtam is "szép" véleményt róla), ezért az ajánlott 20-30 perc helyett kapásból 1 órát hagytam a hajamon. Hát, nem vagyok maradéktalanul elégedett. A festett részt (ami kb. rozsdaszínűre volt már kikopva) nagyjából befogta, bár lila helyett vörös lett, de legalább nem olyan csúnya fakó, mint volt. Viszont a tövemnél, a lenövésen egyáltalán semmi nem látszik, pedig jó alaposan eloszlattam a hajamon.
Felmerül a kérdés, hogyha a festetlen, természetesen középbarna hajamra tettem volna rá, akkor semmi sem látszana???
Azóta eltelt 2 hajmosás, és mostanra semmi sem maradt belőle, a víz is teljesen átlátszó öblítéskor. Sajnos én csak fodrászboltban tudtam venni (a környék egyetlen 100 forintosában sem volt), darabját majdnem 500 forintért, így azt mondom, eléggé pénzkidobás volt.
3 csillag, mert azért csinált valamit, ha tartósabb lett volna, kapott volna többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

fedo89

2016. július 11.

NiDDA Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Pont most akartam leírni az eredményt :) Belevágtam a dolgokba... befestettem, de csak egy eldugott tincset alul... ennyit mertem :D De meggyőzött. a cseresznye vörös és a mélyvörös színt kevertem össze. A sötét barna részen tényleg csak egy kis vöröses lilás fényt adott, de az álomszép volt. A világos barnán pedig egész jól kijött a szín. Vöröses lett, ami napfényben látszott igazán! Nekem nagyon tetszett. Most járok 3 mosásnál, és tényleg szépen alig észrevehetően kopik. Az illata is isteni és nagyon jó tapintású, könnyen kezelhető, puha lett a hajam! Úgyhogy bevállalom! Holnap beszínezem az egészet, csak még teszek hozzá egy kis málnát is, vagy lédús padlizsánt! :D Ennyi pénzért egyszerűen ajándék ez a szer! Arra, hogy kipróbáljunk valami mást tökéletes! Majd írok milyen lett az egész hajamon :)

UPDATE: nost...túl voltam a 8 mosáson amikor még halványan látszott egy kis lilás vörös árnyalat a hajam világos barnás szőkés részén, de a sötét barna részből addigra már teljesen kikopott. Azóta újra rászíneztem és én TELJES MÉRTÉKBEN MEG VAGYOK ELÉGEDVE vele! gyönyörű szín, tartós is, már amennyire annak kell lennie! IMÁDOM :) AJÁNLOM MINDENKINEK, HOGY PRÓBÁLJA KI, HA EGY KIS VÁLTOZATOSSÁGRA VÁGYIK, VAGY CSAK KÍVÁNCSI HOGY ÁLLNA EGY ÚJABB, VADABB SZÍN :) MEGÉRI!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Violetta09

2016. június 23.

Nos hol is kezdjem... Pár éve vettem sötétvöröset, az nagyon szép volt, kicsit túl tartós is, de szerettem. Tavaly is vettem más színeket, szóval gondoltam idén is kipróbálom. Szőke hajam van (eredetileg szőkésbarna, de a balea szőkítő spray miatt világosszőke), és a kedvenc könyvem főszereplőjének van néhány vörös tincs a hajában, és nagy fangirl létemre n is akartam (tudom, hülyén hangzik XD) szóval vettem Fiery Red árnyalatút, azt hiszem 05-ös a száma. Felkentem pár tincsre, fent hagytam 40 percig, kiöblítettem és megszárítottam. Olyan borzalmas lett a végeredmény, hogy azt leírni nem tudom! Egyáltalán nem olyan a színe mint a csomagoláson, nem is tüzes vörös, hanem egyenesen NARANCSSÁRGA! Mivel nem tudtam máshogy megszabadulni ettől a színtől, ki kellett szőkítenem azt a 2 tincset -.- , Ma veszek sötétebbet, valami bordósat, és majd updatelek ha kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.