Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

MelindaBB

2016. június 22.

Nagyon szeretem. Havi egyszer használom és a hosszú hajamra a fele elég. Vörös hajra tökéletes, amikor a mosástól kifakulni kezd a színe de még nem akarsz festetni. Kicsit szárít, de sok olíva olajjal és balzsammal lehet kompenzálni. Könnyű használni, kesztyű is jár hozzá. Ebben az árban teljesen jó kis színező. Még annyi, hogy nagyon kell figyelni, fésülni, rendezni a hajon, különben melírosra fogja meg, ha nem lett egyenletesen eloszlatva. (De ez is azt bizonyítja, hogy jól fog! ) 2-3 hétig lassan kopik ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Viatzio

2016. június 11.

2-3 alkalommal használtam, amikor nem jutottam tartós színezőhöz, egy nagyon sötétbarna árnyalatát, ami elég vöröses volt, attól nem voltam elragadtatva. Viszont nem szárított vagy ilyesmi, szerintem könnyű bánni vele, sajnos elég gyorsan kopik. De pont emiatt, mivel csodás színekben kapható szerintem kísérletezésre tökéletesen megfelel, én is álmodozok egy jó kis sötét padlizsánlila színről, talán majd egyszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

mongihercegno

2016. június 4.

Én ennek a keratinos változatát használom már egy ideje 07 es számú Burgundi mély vöröst ( de ez inkább lila ) nekem tökéletesen befogja ez az élénk szín a hajam , előtte festet szőke voltam évekig de meguntam a macerát így vissza tértem a régi élénk színemhez, azért is használok hajszínezőt mert a szőkét csak az fogja be . Szuper kis termék árban is remek , de ne felejtsük el ez nem hajfesték nincs benne ammónia ez csak "fog" de nem kerül hajszerkezeten "belűre" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Ildoka

2016. április 12.

Szerelmes vagyok a málnavörös színbe.
Hasonló árnylatúra szeretném festetni az ezelőtt sose festett szőkés barna hajamat, de először inkább kipróbáltam kimoshatóval, mert na, egy ilyen, természetellenes színre váltáshoz kell egy próba. Mivel szőkés barna az eredeti hajszínem, ezért a színezés is egyenletlen lett, a szőke tincseken rózsaszín, a barna részeken inkább vörös vagy mahagóni, de az összhatása nekem tetszik. Ma mostam másodjára, még szépen látszik a szín, remélem, hogy kitart még így sokáig. :D "Unikornisrózsaszín" víz folyik belőle hajmosásnál, szóval egyértelműen kopik valamennyit.
Ja, a fejbőrömet nagyon megfogta, szóval festés után rögtön hajat kellett mosnom, mert sötétrózsaszín volt az egész fejem tőle. Még most, második mosás után is vannak foltok, ahol pirosas a bőr a hajam alatt.
A hajam tapintása és illata is sokkal jobb utána, tényleg kellemes hatása van.
Nagyon tetszik, biztosan újra fogom vásárolni, amíg nem veszem rá magam a festésre.

Ui.: Előtte a 2-es szőkét próbáltam, az csak egy fényt adott a hajamnak, minthaaa, de csak minthaa szőkés csillogás látszott volna benne a napfénynél. Mondjuk mit vártam a barnás hajamra világos színezővel?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

Szerelmes vagyok a málnavörös színbe.
A hajam tapintása és illata is sokkal jobb utána, tényleg kellemes hatása van.

kriszti0033

2016. február 1.

Megláttam a boltban, gondoltam teszek egy próbát hátha. :) Mélyvörös árnyalatba vettem a barna színű festett hajamra. Igazábol az alkalmazása nagyon egyszerü és jó, csak vigyázni kell, mert össze lehet kenni mindent. 50 percet hagytam rajta, hogy tuti befogja. Igazábol azt a színhatást nem értem el vele amire én gondoltam, de egy kis plusszt dobott azért rá, valamennyire látszik a szín. Az alkalmazása után a hajam puha lett nem roncsolta. Még nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

Bolvarin

2015. október 5.

Nekem sötétbarna hajam van és sajnos elkezdtem őszülni, ami a sötét hajban nagyon feltűnő. Festeni még nem szeretném, ezért kipróbáltam ezt a hajszínezőt. A sötétbarna árnyalatot vettem meg. 40 percet hagytam fent és szuperül befogta a hajamat és az ősz hajszálaim nagy részét is, pedig mindenki azt mondta, hogy nem fogja. Kb. 4 mosásig tartott a szín, egyenletesen kopott és valami mennyeien puha lett tőle a hajam.
Biztos, hogy veszek még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Biztos, hogy veszek még belőle!

szViki095

2015. augusztus 28.

Még sosem láttam olyan hajfestéket, ami semmit sem fogott volna. De egyáltalán semmit. Homokszőkét vettem a sötétszőke hajamra, rajta is hagytam fél órát. Szerintem ez csak egy sampon, de még annak sem jó, teljesen kiszáritotta a hajamat, köszi, eddig nem volt elég száraz. SOHA NE VEGYE MEG SENKI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

luizaetel

2015. június 29.

Sötétszőke színben vettem még egy évvel ezelőtt az ombre hajamra, azaz a szőkített részére. Valójában nem emlékszem , hogy fogott volna rajta bármit is, viszont arra igen, hogy rohadtul szétfröcsköltem vele mindent...maga a csomagolás nem vmi praktikus ...

Fényes lett tőle a hajam, de valójában nem tett semmiféle változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

Fényes lett tőle a hajam, de valójában nem tett semmiféle változást.

angie97

2015. június 10.

Alapból csokibarna hajam van, az volt töbször festve vörösre, majd alig-mahagóira, végül most megvettem ezt, málnavörös címen. Rendeteg hajam van, kábé derékig ér. A teljes hajhosszomra bőven elég volt az egy tasak, aztán kábé egy órát pihent a fejemen zacskós-törülközös csomaglásban. kiöblítés után úgy folytattam a hajmosást mint bármikor máskor (balzsam, hajvégápoló, felcsavar, reggel szép hullámok), most a hajam olyan puha mint még soha, kifésülni leheletkönnyű, és a színe valami fantasztikus. ha kibír 4 hajmosást, kipróbálom a többi árnyalatot is.

UDATE végül is nem kopott. gyakorlatilag egyáltalán, csak a színe, valmi szép, rezes dolog lett belőle, ami végül is nem lett volna rossz, csak ugye lenőtt. februárban váltottam, de a végétől most a második festés után is dobja le a festéket, amiért egy picit haragszom, de nem vonok érte csillagot,mert lehet én sem voltam elég alapos

UPDATE2 Kicsit ráuntam a mélyvörös-mahagónis dologra, ráadásul a hócipőm is telelett a Palette ammúniaszagyú förtelmével, úgy gondoltam visszabarnulok a nyárra. Megvettem tehát a Kávébarnát, mindjárt kettőt egyébként, biztos ami hótziher alapon. Egyenlőre csak az elsőt használtam el tegnap, és száradás után tapasztaltam AZT(igen, csupa nagybetűvel) az érzést, amit egyedül ez a cucc tudott adni, lásd fentebb. Az eredmény egy barnás-vöröses hajzuhatag, ami napfényben ragyogó vörös, egyébként nagyonsötétbarna. Azt hiszem szeretem, de nem ez volt a cél. Ha ráunok erre, vagy komolyan vissza akarok barnulni felhasználom a másik csomagot is, de ezúttal kihagyom a zacskót, hátha kevésbé lép életbe a henna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

Adrienn08

2015. május 23.

Update: eltelt 3 nap és megvolt az első hajmosás. Iszonyat sok fekete lötty jött még le a hajamról, már szinte teljesen vörös újra, csak elöl 1-1 nagyobb tincs fekete. Még mindig nagyon igénytelennek nézek ki...:D Fényben a fekete inkább már zöldnek hat...érdekes...

Barnát szerettem volna a szintén barnára festett, de Vuk vörösre kopott hajamra, viszont csak egyetlen sötét árnyalat volt, ébenfekete. Nem bántam, gondoltam, kipróbálom, úgyis kikopik, az előírt időnél 10 perccel tovább hagytam fent, lemosás ok, a bőröm sem fogta meg, vízzel simán lejött, de a színe... Az alja középbarnának mondható, rendben is lenne, számítottam rá, hogy igazi fekete nem lesz, a tövem kb. 3 centin viszont ugyanúgy virít, egyáltalán nem fogta be, a frufrum alja pedig fekete, úgyhogy most megint elég hülyén nézek ki. A hajam viszont szép fényes és puha, az alján még a szín is tetszene, de az a fránya tő...cseppet igénytelennek nézek ki, pedig pont ezt akartam elkerülni.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.