Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

miramiruska

2014. november 20.

A szőkített, gyöngyszőke tövű, rézszőke-rezes barna foltos hajamra SOS kellett valami, míg le nem szőkíthetem jövő hónapban mégegyszer. Erre a színezőre esett a választásom, ribizlivörös színben. Az illata tűrhető, nem büdös, de a zacsijából kinyomva úgy néz ki, mint a vér. A felvitel akár egy horrorfilm jelenetének is elment volna... De nem is bántam, hogy mélyvörös, legalább biztos lehettem benne, hogy tartalmaz annyi színanyagot, hogy befogja pirosra a hajamat. Bár a narancssárga habja megijesztett :O Rátettem egy zuhanysapit és egy törölközőt, és lustaságomban 2 órát pihent a hajamon. Nem picit megfeledkeztem róla, de leöblítve, megszárítva egész tűrhető lett a hajam. Foltos piros-vörös-vörösesréz színű lett, tehát a foltosságot nem álcázta, de már nem olyan katasztrófális mint volt. Sőt, meg is dícsérték a hajszínem, kérdezgették mit használtam, hogy szép élénkvörös lett, és sok-sok irigykedő pillantást kaptam :) Tetszik-tetszik, de remélem 2-3 hét alatt heti 3 hajmosással kikopik, és nem marad rózsaszín. Most vagyok az első hajmosás előtt, majd még írok mennyire tartós. Eddig nagyjából tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Oraculum

2014. szeptember 5.

Nagyon jó árnyalatai vannak és 4-5 mosást is kibírnak, abszolút újra-vevős termék, nem hullott tőle a hajam sem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

sarah93

2014. augusztus 20.

Én a barna árnyalatokat próbáltam ki és az ébenfekete színt(09-13).A hajam sohasem volt még festve, így gondoltam jó lesz egy árnyalatot változtatni.Mindegyik színnel meg voltam elégedve,de a fekete és a csokibarna volt a favorit.Aki csak látta dícsérte,hogy milyen szép fényes. Havonta változtattam a színezőket és most kipróbálom a lédús padlizsánt is.Remélem az is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Móni@nya

2014. július 27.

A hajam valahol a lapockám alatt libeg, eredetileg is sötét, kb. 3 hónapja festette a fodrászom valami gesztenyeszerű vöröses fényű tartóssal. Mivel már beszéltünk a kíméletesebb színezőkről, próbáltam keresgélni, de mint hozzá nem értő, nem sikerült választanom. A lenövéssel viszont lusta voltam fodrászhoz menni.
A háziasszonyok boltjában (leány nevén "100-as") láttam meg ezt a kis igénytelenséget. Italporokra emlékeztető tasak, hátoldalán szinte olvashatatlan betűnagyságú matrica, alatta szívószálas tasira emlékeztető zacsiban kesztyű. Ára 290 Ft. Hirtelen felindulásból felkaptam egy mogyorót és egy gesztenyét, még egy csokin gondolkoztam, de az soknak tűnt. Festékből kevés egy a hajamra, gondoltam kotyvasztok valamit belőle. A lustaságom viszont odáig fajult, hogy hajmosás után már csak a gesztenyét kentem fel. Tanulás közben szalad az idő, kb. 40 percig maradt fenn. Öblítés után szerintem picit megfogta a törölközőt, de üsse kavics. A hajamon is maradt éppen elég.
Célom ugye a szín felfrissítése, a hajam kímélése, és a következő festés elodázása volt. Az elvárásoknak tökéletesen megfelelt. Már ez az egy tasak is gyönyörű, vöröses csillogású, mégis természetes hatású, egészséges fényű, balzsam nélkül is jól fésülhető, szép tartású sörényt adott. A lenövést és a teljes hosszát fedi, még az itt-ott felbukkanó ősz hajszálakat is szépen álcázza.
Ha kibír 4 hajmosást, ami nálam kb. 3 hét, teljesítette amit ígért. Felfrissítette a hajszínt. Nálam az igénytelen külsőt, az árat és a hatást összevetve, eddig 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 27.

bdori

2014. július 3.

A sokszor festett,vörös tövű,világos aljú hajamra vettem 3db krémes cappuccino színt,hogy egységes legyen. A teteje így is kicsit vörös volt,de az alja szép barna lett,így nem volt már olyan szembetűnő,hogy több színű a hajam :D
Most le van nőve,a lenövést nem fogta be,úgyhogy szerintem sötétebbel fogok próbálkozni.

Update: Összekevertem két 12est és egy 10est (ha jól emlékszem..:D). Furcsa, mert mindig 3tasakot veszek a hátközépig érő hajamra, és most sok volt. A tetejét nagyon szépen befogta,imádtam a színét, viszont a szőkés részeket nem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

lilyevans

2014. június 28.

Krémes cappuccino színt használtam, szinezőnek nem vált be. Nem változtatott a hajszinemen (világosbarna a hajam, sosem volt festve), de puha és fényes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

Szityike

2014. június 6.

A Mélyvörös színről tudok véleményt írni.
Igazából szerintem egyáltalán nem mélyvörös, hanem lilás bordó- sötétlila inkább.
Csak a hajvégeim festésére használtam ombre színhatás eléréséhez és nagyon elégedett vagyok vele.
Számítottam rá, hogy ilyen sötét lesz, ezért ez nem is gond számomra. Igaz csak 25 percig hagytam fenn, és szerintem jövő héten megismétlem, mert ez az ombre festés kicsit azért kifogott rajtam most: nem lett teljesen egyenletes mindenhol a szín. Ismétlés után írok és majd később is a fakulásáról- tartósságáról is. :)
Szép, sötétlila színű hajam lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

A Mélyvörös színről tudok véleményt írni.
Szép, sötétlila színű hajam lett tőle.

Misa

2014. március 12.

Eddig három alkalommal használtam. A long bob hajamra elég volt egy csomag, de egy hosszabb, mondjuk hátközépig érő hajra szerintem egyszerre minimum 3 tasak kell. A festést növesztem le, illetve azt a vörös csatakot, amit a szőkítés csinált a hajamból, és azt kell mondjam, ez a termék nem annyira rossz, mint ahogyan a csomagolása meg a neve (Joanna? Komolyan, mint egy szoftpornós romantikus újságosnálkaphatós regény...) alapján gondoltam. A 14-es színt használom (valamilyen kapucsínós történet), ami egy világos, vöröses barna. A hajam alapból hamvas középszőke, a lenőtt festést meg inkább hagyjuk. Szóval amire jó ez a cucc: egységesíti a hajszínt, HA nincs nagyon nagy különbség. Szépen megfogja a hajat, HA az előzőleg hasonló színre volt festve. Fényesebb, egészségesebb kinézetű lesz tőle a haj, DE rohadtul szárít. Tapasztalataim szerint a festett részen úgy két hétig marad meg, a nem festett, lenőtt hajamon inkább csak pár napig (3 naponta mosok hajat). Ja igen, a vörös árnyalatokkal nem érdemes kísérletezni, a kolléganőmnek nagyon durván megfogta a haját, és nagy bánatára ki sem jött. Ja igen, azt még kifejeltettem: 45 percig hagyom fent, langyos vízzel mosom le, balzsamot használok hozzá, és még valami: először elkövettem azt a hibát, hogy fodrászkellékesnél vettem meg tasakját négyszázvalahány forintért. Ti, leányok, ne tegyétek, mert a magdianyusos százforintos boltokban 290 darabja. Kicsit gazdaságosabb. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

nitavondee

2013. december 30.

Két használat után látszódik nálam, pedig először 1 órán át hagytam rajta, de akkor kb csak én vettem észre a változást a lenőtt részeknél. Szóval a 2. használat után egész jó, egy hét telt csak el a 2 használat között másodjára fél órát hagytam rajta. Azt tetszik benne, hogy elég természetes, nem feketedik be, mint mikor festem, viszont nem is annyira intenzív a szín!
14 Krémes Capuccinot és 10 Gesztenye barnát kevertem össze, (sajnos elnéztem a capuccinot mert én a sötétebb mogyoróbarnát akartam venni, de az nem volt) ez elég volt 2 alkalomra, most pedig sötétebbet vettem: 12 Csokoládé Barnát később update :)

Update: kipróbáltam a csokoládét, de le kell, h. pontozzam, a lenőtt részeket befogta, de a többit nem!!! Szép sötét tövekkel indul a hajam kb 7-8cm majd rezes kifakult barna :D, egyébként úgy erősebb a szín ha nem samponnal mosom meg a hajam utána, csak kiöblítem, nálam marad a rendes festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

reny

2013. szeptember 20.

nekem nem vált be! alig látszott valami,és az is eltűnt az első hajmosás után....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.