Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

Ms.Cat

2013. július 16.

Félhosszú hajam van, 2 adagod szoktam venni a hajamra. Nekem nagyon bevált! Kezemről könnyen lejön(használtam már más milyet és azt alig tudtam levakarni a kezemről). Nem kopik olyan gyorsan de nem is az a legtartósabb fajta. Szeretem benne, hogy úgy kopik mintha vörös melírjaim lennének. Újravevős!!.... :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

reyka013

2013. július 8.

Én a 15-ös tűzvörös árnyalatot használtam a sötétbarna hosszú hajamon(a hajam elég erős szálú,ha begöndörítem,akkor kb 1 óra után újra egyenes,ha csak kicsi hajlakkot fújok rá+zsírosodós fajta).Az eredmény kb annyi volt,hogy picit világosabb barna lettem,de főleg a napsütésben látszott a hatás: enyhén vöröses fényűek lettek a tincseim. Egyébként inkább narancssárgás lett az eredmény,nem vörös vagy piros. Ja és már a festés utáni első hajmosásnál kijött az egész.De nem is vártam többet egy kb 300 ft-os cucctól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

lenarta23

2013. június 1.

2012 november: Én a málna vöröset próbáltam, nekem szépen be is fogta. Nem lett foltos csak arra kell figyelni, hogy elegendő ideig maradjon fent, min.30 perc, nem szabad sajnálni a mennyiséget sem, az én váll alá érő, vastag szálú és dús hajamra 3 tasakkal kentem és csak addig öblíteni, amíg habzik mert a színét úgyis mindig ereszteni fogja. A fejbőröm még 2 mosás után is rózsaszínű volt,de engem annyira nem zavart. Tartósságát tekintve, 3 hete van a hajamon és még mindig látszik, a fényéből veszített és ahol többet éri a víz pl. arcomnál, nyakamnál ott jobban kopik. Hetente kb. 2x mosok haját, de nem használók most balzsamot sem. Most készülök kipróbálni a ribizli vöröset is.

2013.01.02. Még mindig látszik a hajamon, főleg a hajvégeken,mert ott világosabb, mint máshol. Nem is tudom, hogy hányadik mosásnál tartok, talán 10-nél. A ribizli vöröset még nem próbáltam ki, pedig már megvettem egy ideje.

2013.06.01. Még most sem kopott ki teljesen a hajamból, pedig hetente 2-3x megmosom. Valamikor még januárban kentem rá a ribizli vöröset. Úgyhogy most elég furán néz ki a hajam, van ahol már az eredeti szín látszik hátul, elől a hajtöveknél- már lenövés, és még mindig vörös, nem annyira intenzíven, mint amikor felkentem de mégis eléggé látszik. Azt vettem észre, hogy a hajam szárazabb részeit jobban befogta és onnan nem akar kikopni. Kezdem feladni a reményt, hogy bármikor is kikopik majd a hajamból, pedig többféle sampont kipróbáltam már, amire azt írták, hogy koptatja a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

teklaxoxo

2013. május 29.

Imádom!!! a kávébarna színt próbáltam,derékig érő hajamra 2 adagot kentem fel.Először nagyon megijedtem, mert a vizet padlizsán lilára színezte, de a végeredmény -igaz jóval világosabb mint a csomagoláson- de gyönyörű barna szín, pont amilyet szerettem volna(: sajnos minden mosásnál kopik, de hát nem is ígér mást, a 4-8 mosás alatt tényleg kikopik.Tetszett még, hogy nagyon jó illata van, sokáig éreztem.Az árához képest pedig megéri megvenni, főleg olyannak mint én, aki csak ki akar próbálni egy más hajszínt/árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

suxxx94

2013. május 15.

Én tegnap próbáltam ki derékig érő szőke hajamra a 09 mogyoróbarnát :) Nekem elég volt 1-1,5 tasak jutott mindenhova.Ami nem tetszik hogy vöröses fényű lett :( sajna nekem nem áll jól csak a hamvas hajszín úgyh nemörültem ennek tulságosan.Ma megmostam ésmár a fele kijött szóval szerintem még 2 mosás és búcsút inthetek enneka hajszínnek.Talán újraveszem egy kicsit sötétebb színben.:) Bár szerintem 400 Ft-ért kicsit sok mert máskor is használtam és 1-2 hajmosás után már nem is látszódott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

sophie09

2013. április 29.

UPDATE (04.29.): összesen 2x használtam, másodjára már három tasakot vettem, 1 csokibarnát és 2 kávébarnát kevertünk össze, de nem sok különbség volt színben az előzőhöz képest. Volt egy lilás fénye a hajamnak, ill. voltak benne konkrét lila tincsek, ettől valószínűleg más levonna egy, vagy akár több csillagot, de nekem még így is tetszett, sőt. Aztán ahogy fakult, úgy egyre több lett benne a lila, később ez átment rózsaszínbe, de az csak egy mosásig tartott. Először nem vártam meg, amíg teljesen kikopik, március 30-án festettük újra. Nem tudom, hány hajmosás után vagyok (sok), a tövénél még mindig látszik picit, de azon kívül már teljesen szőke vagyok. Nálam marad az 5 csillag, szerettem mindenhogy :)

No, hát kipróbáltam, úgyhogy akkor most véleményt is írnék róla. A csokoládé árnyalatot használtam a szőke hajamon, és nagyon tetszik az eredmény, amit kaptam. Látványos a változás, de mégsem drasztikus. 2 tasakot használtam, de igazából elbírt volna a hajam 3-at is (kb derékig ér), így kicsit "ombre" hatása lett, de még így is imádom. Az öblítés során jó sok cucc jött ki belőle, szóval szerintem már így is fakult, kíváncsi leszek, hogy hány mosást fog kibírni, 8-at szerintem nem.
Ha nem lesz semmi gond vele, akkor biztos, hogy újraveszem! Egyelőre jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

szeretlek

2013. április 11.

A mélyvörös árnyalatot próbáltam ki az akkori sötétszőke hajamra. Az ígért hajszínt megkaptam, de másnapra egyre csak fakult és rózsaszín lettem. Már több mint 20 hajmosás után vagyok, de még mindig rózsaszín árnyalata van a hajamnak. Soha többé nem használnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Gwendoline

2013. március 12.

Sötétbarna hajam van, és a vége ki van kopva, mert anno festettem, de most le szeretném növeszteni totálisan a festett részt. Így tehát én azért vettem meg, hogy azt az alsó 10 cm-t beszínezzem vele, hogy ne legyen ilyen kopott színe. Sötétbarna hajam van, mint említettem, fekete színezőt vettem rá, és egyáltalán nem lett fekete! Ez adott egy kb. sötét barna színt a hajvégeknek, így beleolvad a vége is az eredeti hajszínembe. Végülis olyan 6 hajmosásig valóban tart, elégedett vagyok vele. Régen én is a Palette-től használtam hajszínezőt, akkor ilyen mély lila, padlizsán vagy milyen színt a barna hajamra, gyönyörű színe volt, és nagyon sokáig lilás volt... fuh, de tetszett az, csak sajnos már valóban nem lehet kapni, pedig az tényleg nagyon jó volt, tartós is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

ritariot

2013. március 2.

a lédús padlizsánt használtam anno sötétszőke hajamon, tetszett, csak nagyon hamar kikopott :( azóta festetem a hajam már világos szőke vagyok, gondolkodom, hogy újraveszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Odil

2013. január 18.

Egy merész pillanatomban megejtettem, tartós kárt nem okozott. Középszőke hajat színeztem a vörös mindenféle árnyalatára négy évig, egyszer megjelent ez, vicces ára volt, gondoltam, nem fájhat komolyan. Gyönyörű málnaszín volt a tasakon. Használat után a hajtövem ugyanúgy látszott, az előtte rézvörös hajhosszom pedig karamellás árnyalatot kapott. Nem sértődtem meg, de vehettem másik színezőt, mivel a hajtövem ugyanúgy maradt. Egy barátnőm érzékenyebb fajta, intenzívebben fejezte ki nemtetszését a zöld- és vörösesbarna foltok láttán feketére színezett hajában.

Ud. A szőke haj is ugyanolyan unalmas, mint a vörös, ha nem váltogatok időnként árnyalatot, és mivel féltem a hajam, csak ilyen-olyan színezőkre bízom. Hogy miért vettem újra, ha ennyire nem bíztam benne? Talán, mert azt gondoltam, a stabil (nem firssen fehérre/csibesárgára szívott) szőkeséget nehéz elrontani, az összetevői alapján nagy bajom nem lehet, és az a gyöngyszőke olyan jól hangzik. Talán. A trutyi sűrű és vérbordó, éppen olvadni kezdtem volna, milyen gyönyörű, amikor rájöttem, hogy az nem biztos, hogy esetemben éppen jót jelent, ám (a szokásos "nagy baj nem lehet" és "egyszer élünk" gondolatok valamelyikével) a hajra kenve és habosítva egyáltalán nem tűnt bajosnak. Kb. 40 percig maradt a hajamon, most szárad, egyelőre semmi feltűnően riasztót nem tapasztaltam, frissítek és újracsillagozok, amikor minden kész.
Megtörtént, talán bézsesnek mondanám az eredményt, meleg is, hideg is, csinos. Ez kapna egy négyest, a sötétek kapták még régen az egyest plusz jó napom van, így három.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.