Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

kozmano

2012. december 29.

Update: sajna az első mosással szinte teljesen eltűnt a hajamból és a hajam sem olyan fényes és szép mint volt:( Kicsit sajnálom, hogy egy mosással kimosódik, örültem volna ha legalább 3-4 mosást kibír. Így módosítom az 5 pontomat 3-ra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

Jelizz

2012. december 25.

Nem rossz.. nem rossz! Én gyöngy szőkét vettem, szép a színe, könnyű felvinni.
DE VALAHOGY GYENGE az eredménye.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 25.

Nem rossz.. nem rossz! Én gyöngy szőkét vettem, szép a színe, könnyű felvinni.
DE VALAHOGY GYENGE az eredménye.. :/

nyappyberii

2012. december 25.

Húha..emlékszem még,amikor platinaszőke voltam akkor néha használtam a Palette hajszínezőjéből a barnát,amivel szép eredményt elértem. Aztán valamiért kivonták,és csak ez volt a fodrászkellékesben. Megvettem a sötétbarna árnyalatot, és emlékszem,hogy a platinaszőke hajamat világoslilára fogta be. Nem tudom hogy akkor sírtam-e vagy nevettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

kozmano

2012. december 25.

A 09-es barna árnyalatot használtam a világosbarnára festett hajamon (egy hónapos lenövésem van). Mivel szeretném lenöveszteni a hajam, átmeneti megoldásnak szánom, hogy a lenövést valamelyest palástoljam, Egy órát hagytam a hajamon a fodrászkellékes eladó tanácsára, nagyon szépen, egyenletesen befogta, a hajam selymes és kevésbé zsírosodik, Másnap többen is megkérdezték, hogy mivel van festve mert olyan szép és csillogó. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni mert még nem mostam hajat, de megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert az ára és a könnyen használhatósága miatt nem gond ha kéthetente újra kell kennem. Nálam bevált!
Arra azonban oda kell figyelni,hogy a hajszínhez hasonló vagy sötétebb árnyalatot válasszon az ember, ellenkező esetben az eredmény nem látszik, Ez egy bemosó és nem egy festék, ezt tudomásul kell venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Szaszmancs

2012. december 21.

Gyöngy szőke árnyalattal próbálkoztam az imént,de a szőkésbarna hajammal a világon semmi nem történt, már ami a színét illeti,viszont nagyon puha és selymes lett tőle,ilyen még talán sosem volt. Magát a színezőt egyszerű volt használni,a dolgát ugyan nem végezte el,de hát én sem gondoltam igazán komolyan,hogy erőszakos ráhatás nélkül szőke leszek. A mellékhatása miatt megbocsátok és legközelebb egy vörös árnyalatot fogok kipróbálni,hátha. Addig pedig egy diplomatikus 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

GossipGirl

2012. december 16.

Ezt, és még több árnyalatú vöröst próbáltam már, melírozás gyanánt. Hát, több hétig benne maradt, sőt, szerintem nem is jött ki belőle rendesen (nem tudom pontosan, több éve volt már). Alapból barna hajam van (se nem világos, se nem sötét) és tökéletesen befogta a vörös szín. Bár nővérem megjegyezte, hogy sokkal fakóbb lett tőle a hajam, bár én ezt nem vettem észre. Most ki akarom próbálni egy sötétbarna színt is, remélem nem fogok benne csalódni.
Az ára is rendben van és az illata (ami isteni :D) miatt kap 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 16.

Az ára is rendben van és az illata (ami isteni :D) miatt kap 5*-ot.

Wr.

2012. december 2.

Padlizsán illetve vörös árnyalatban is vettem, amíg a Palette bemosója tökéletesen és egységesen befogta a hajam addig ez nem... Rendben, hogy valószínű nem volt elég 1 zacskó, de a fejem tetején még látszott kicsit a fényén, hogy ez be lett festve, de alul már semmi hatást nem ért el. A Palettehoz összemérve kritikán aluli a teljesítménye, az illata remek, közel se hasonlít egy hajfestékéhez, de a hatása igencsak elmarad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Orsyna

2012. augusztus 16.

Még nem próbáltam, de kíváncsi vagyok.A csokoládé árnyalat nagyon tetszik Festett málna vagy ribizlivörös hajat is befogná a csoki?Ami már kopik ki?Vagy csak a tövét fogná be?2 hétig is eltart azt olvastam az nem rossz legalább ha nem tetszik hamar kikopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

miraclum

2012. június 19.

Nem akartam, tartós hatást, kifejezetten olyan színezőt kerestem ami pár hajmosással már kimosható a hajból. Lehet, hogy nem kerestem eléggé, de nem nagyon láttam hasonlót, ami pár mosásig tart csak. Ráadásul azért is örültem, mert olcsó volt.
Világosbarna a hajszínem, erre vettem a lédús padlizsán árnyalatot. Nem szoktam festeni/színezni, nem vagyok rutinos, itt-ott azért összekentem magam, jól befogta a bőröm. Alig vártam az eredményt, és nem hiába, mert nagyon szép lett. Kissé furcsa volt a sötétebb hajszín, de tetszett, főleg a lilás fénye, ami napfényben még szebb volt.
A bajom csak annyi lenne, hogy nem kopott ki a hajamból a szín olyan hamar. Elég gyakran mostam hajat, hamar ki kellett volna kopnia, bár fakult folyamatosan, de azért a négy hetes lenövés ott volt. Pont ezt nem akartam. De ha már ennyire tartósnak bizonyult nálam, azért a színezés utáni csillogó lilás fény maradhatott volna ugyanúgy tovább... mert az csak az első mosásig tartott. Később azért még egyszer-kétszer ugyanezzel a színnel feldobtam a hajam.
Egyszer pedig a képen látható vörössel próbálkoztam, az teljes kudarc volt. Egyszerűen nem fogta meg. Annyi azért volt, hogy napfényben fura ronda répa színű fény látszódott a hajamon, de látványos változást nem csinált. Szerintem a világosbarna hajszínnek még nem kéne túl nagy akadálynak lennie neki... Volt már igazi vörös dög hajszínem, és pedig az is csak egy színező volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

vador

2012. június 7.

Elég sötét hajam van, amire azért nem igazán könnyű bármit is találni, ami befogná, de hirtelen felindulásból (meg mert kemény 290 Ft) vettem ebből egy vöröset meg mivel nem volt fekete, de én mégiscsak sötétebb hajat akartam, roppant kreatívan egy kávébarnát mondjuk csokoládébarnának nevezhető hajamra. A vörös a legnagyobb jóindulattal is csak egy kis fényt adott, ellenben a fejbőröm igen rondán befogta. A kávébarna korrekt, egy árnyalatot sötétített. Igazából nem egy csoda, csak a tartósabb festegetésre nem szántam még el magam és arra a másfél-két hétre, amíg ez tart, nem akarom ennek az árnak a többszörösét kifizetni. Egy cseppet ijesztőek viszont az összetevők, azt hiszem, a jövőben ennek okán hanyagolom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.