John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ápolja a hajat az egészséges A-, C- és E-vitamin, a zöldteakivonat és az értékes hidratáló anyagok keverékével. Tejproteinnel, e-vitaminnal, avokádó olajjal hidratálja, fényessé, és puhává teszi a vékony szálú, göndör, és hullámos hajat. Erősíti, könnyen fésülhetővé teszi, és védi a töredezéstől a hajszálakat

Keres - John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
Ár: Megegyezünk , Eladó: boggger
Állapot: Bármilyen, Helyszín: Személyesen Budapesten, fizetés: --
GNóri

2016. augusztus 8.

Már megijedtem, hogy kivonják a forgalomból, mert csak a 4. Müllerben találtam meg a kis drágát. Nagyon szeretem, erősebb, ápolt, fényes tőle a hajam, tömöttek a hajvégek, és nincsenek annyira szétnyílva. A tégely elég kicsi, hosszú hajjal elég gyorsan fogy, így egy kicsit borsos az ára, ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

zsokapl

2016. július 28.

Igénybevett, száraz, szőkített hajammal csodát tett, selymes, puha lett tőle ... hosszú távon eddig nem vettem észre hogy segített volna rajta, ha 1-2 alkalom kimarad ugyanúgy száraz és fénytelen a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Lauu

2016. július 11.

Anno az itteni vélemények hatására vettem meg, most már a másodikat használom, nagyon bejött, ha a hajtövet elkerülöm nem zsírosít, viszont a végeket szépen rendben tartja. Még az árával is hajlandó lennék megbarátkozni, de miért van benne ennyire kevés??? Ettől függetlenül, ha folyamatosan nem is (mert ugye kísérletezni kell, hátha találok jobbat), de időről-időre elő fog kerülni.

Update: Ismét megvettem, ez kb a 4. tégely, de közben más maszkokat is kipróbáltam. Kicsit csalódott vagyok, mert nem hozza azt a hatást, amit az előtte használt L'oreal mélytápláló maszk, elhasználom, mert nem rossz termék, de ár-érték és hatás tekintetében a L'oreal simán veri, így csak hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Birkin22

2016. június 25.

Szerencsére csak a mintát vettem meg először, nekem nagyon ragadt tőle a hajam, mást semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

pipacs17

2016. június 21.

Csak a mintát vettem meg belőle, egy használatra elég, talán ha kevesebbet raktam volna 2-re. A seprűs végű hajam gyönyörű lett tőle!! Direkt nem tettem rá se olajat, se más hajápolót! Puha, fényes, könnyen kifésülhető:) reggelre egyáltalán nem lett kócos, pedig én szenvedek vele elég sokat!
Ha lehetne 4.5 csillagot adni, azt kapna az ára miatt ;( de szerintem ha időnként (pl. 2 hetente) használom a kis tasakos mintát szépen helyrejön a hajam!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

udyanna

2016. június 8.

Itteni vélemények alapján vettem meg én is... Vastag, dús, drótszerű hajam, így ami puhává és selymessé teszi az már csodaszer. Ez nekem nem az, pedig nagyon reménykedtem.
Az illata isteni és tartós, de mondjuk az én hajam sokáig tartja az illatokat szóval...
Inkább először mintát vegyetek belőle ... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Inkább először mintát vegyetek belőle ... :)

dpreni

2016. május 2.

Az itteni velemenyek alapjan vettem szerencsere csak egy mintat belole, de sajnos nem lesz ujravevos :( igazabol semmi extra, konnyen kifesulheto lesz utana, de nem erzek extra apolast, a balzsamom jobban teljesit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Fuda

2016. április 25.

Hosszú, vastagszálú és dús hajam van, a fésülködés sokszor kínszenvedés, de a hajpakolás után hihetetlenül puha, selymes és könnyen kezelhető lesz a hajam. Évek óta csak ezt használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

manina

2016. március 19.

a hajvégekre kenem zuhanyzás után, puha selymes és könnyen kezelhető a hajam, ha párás vagy esős az idő akkor mindig használom mivel azt vettem észre, hogy kevésbé göndörödik vissza a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

vegyesz001

2016. március 1.

Engem is elvakított a sok pozitív tapasztalat, rohantam is a müllerbe, hogy megvegyem, gondolván mit számít ha kicsit drága, ha annyira csúcsszuper:). Még szerencse, hogy csak a mintát vettem meg.... A parfümnek köszönhetően számomra megnyerő illatú a termék, állagra egy átlagos hajpakolás, hatásilag is, sőt még talán rosszabb. Nálam nagy negatívum, hogy bár tényleg könnyen kifésülhetővé válik a hajam, de annyira lelapul mintha semmi élet nem lenne benne. A kis tasaknyi mennyiség 3szori alkalomra volt elegendő, a nagy kiszerelést biztos, hogy nem fogom megvásárolni. Ja és fényesebb sem lett tőle a hajam. Ettől pl az Elséve hajápolói, pakolásai is sokkal jobbak, vagy a már sokak által emlegetett Kallos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate